Jednak nie taki zły ten 2020
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Papierowa szkoła posting
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2020, 18:12
Mieszkam w miejscu gdzie lato wcale nie jest najcieplejsze a zima jest lodowata ale ze znikomymi ilościami śniegu
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:53
@maslo123_5: mieszkasz na *nie pamiętam kierónków* East od środka polski?
Odpisz
1 grudnia 2020, 22:25
nie
Odpisz
1 grudnia 2020, 22:22
U mnie w mieście ostatnia prawdziwa zima była w 2k13
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:55
Miesiąc później... Śnieg nie przestaje padać a temperatura spada do - 50*C...
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2020, 21:36
@EteriusDragnilNatsu: a ja lubię jak jest zimno
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:53
A u mnie jak zwykle nie ma :(
Odpisz
30 listopada 2020, 08:27
W zeszłym roku w Kielcach tylko dwa dni był śnieg z tego co pamiętam
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:35
@Kebasa_z_mema: oj tam 2 dni to w ...j dużo
u nas raz przyprószyło przy +4 stopniach
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:50
@Kebasa_z_mema: a w Rzeszowie śniegu nie było wcale
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:46
Kiedy musiałeś poświęcić miliony istnień i doprowadzić do globalnego kryzysu, żeby w jakimś kraju w europie mogło spaść 5 cm śniegu więcej niż zwykle i nazwali cię dobrym rokiem
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:55
A pamiętam jak kilka lat temu były podań metrowe zaspy.
To były czasy.
Nie to co teraz na wiosnę śnieg biedzie padał jak rok temu.
Odpisz
30 listopada 2020, 09:59
Co to snieg ?
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:04
@MatjeGg21: to białe co spada w Wielkanoc (nie nasienie byka)
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:04
@MatjeGg21: Śnieg nie istnieje to wymysł kapitalistów żebyś wydał jak najwięcej pieniędzy
Odpisz
30 listopada 2020, 09:34
nie mogę otworzyć okien bo zamarzły aaaa
Odpisz
30 listopada 2020, 08:26
nie wierzę, że przez 5 lat nie padało
u mnie w 2018 mieliśmy całe miasto zasypane śniegiem po kolana
Odpisz
30 listopada 2020, 08:46
Gdzie ty mieszkasz
Odpisz
30 listopada 2020, 08:48
@Ignisus: tego powiedzieć nie mogę, tajemnica państwowa
Odpisz
30 listopada 2020, 08:49
Kurde
Odpisz
30 listopada 2020, 08:57
u mnie na wsi najwięcej śniegu było w 2015 i 2017,wtedy śniegu było po pas w niektórych miejscach(nie licząc zasp)
Odpisz
30 listopada 2020, 08:50
Ale potem dowiadujesz się, iż opady śniegu są przejawem nastałej właśnie zimy nuklearnej.
Odpisz
30 listopada 2020, 08:45
U mnie też pada. Toż to cud!
Odpisz
30 listopada 2020, 08:45
Witam, u mnie w 2019 dwa razy nie cały dzień śnieg był
Odpisz
30 listopada 2020, 08:30
U mnie właśnie pada. Ciekawe jak długo się utrzyma.
Odpisz
30 listopada 2020, 08:29
a ja mieszkam na wsi, ale nadal boję się, że nie będzie śniegu
Odpisz