Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pilne
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2020, 20:18
czy tylko mnie denerwuje noszenie tych markowych ciuchów z wywalonym na środek logiem?
Odpisz
5 grudnia 2020, 19:51
@miesny_budyn: To wygląda jakbyś nosił reklamę firmy.
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:57
@Xenomorph12: to niech firma płaci nosicielom za reklamę
Odpisz
6 grudnia 2020, 09:03
@Maly_modelarz15: a wręcz musisz przepłacać
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:36
Napis na czerwonym kwadraciku na koszulce z lumpa za 12 zł
teraz dawaj 2000 zł
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:40
A jeb*e jeszcze trzy paseczki i sprzedam dwa razy drożej
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2020, 08:34
@ZiemiaJestElipsom: ch.. trzy paski, lepiej kolejne loga firmy na rękawach, tylko rozciągnięte w pionowy tekst, pójdzie 4 razy drożej.
Odpisz
3 grudnia 2020, 14:03
H&M i Cropp fajne robią. Pull&Bear też, House
Odpisz
3 grudnia 2020, 20:20
@Rubenfod: tak z croppa mam czapkę otoczoną napisami f*ck (tak ocenzurowane u na czapce chodziłem w tym do szkoly) albo żółtą koszulkę z płonącym komputerem typu pudło z napisem stop the bullshit
Odpisz
5 grudnia 2020, 19:47
@Rubenfod: Nie
Odpisz
6 grudnia 2020, 02:17
@miesny_budyn: ja mam z 10 koszulek ale z 2 wyrosłem i 3 bluzy
Odpisz
5 grudnia 2020, 21:04
Ej k...a Ale adidas to ty szanuj
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:06
Adidas ma przynajmniej paski, Calvin Klein i inni jedyne co oferują to logo.
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:57
@KenKaneki89: te paski jeszcze małowiele wyglądają, a takie na środku naj...ne logo to zbrodnia w biały dzień
Odpisz
3 grudnia 2020, 17:28
są ubrania puma x super mario i są fajne
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:38
A tak w ogóle to mam pytanko:
ma ktoś jakieś szablony w stylu ,,he he bo wiecie" ?
z góry dziękuje <3
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:43
wszystko fajnie
tylko o takie rzeczy pytaj się pod obrazkami "pogadajmy"
taka rada na zapas
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2020, 13:43
pamiętaj
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:43
Różnica jest taka że ci niezależni twórcy często podpinają się pod marki do których nie mają praw
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:41
Te trzy paski i logo tez w jakims stopniu odbily sie na popkulturze
Odpisz