memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 kwietnia 2021, 10:01
Czekaj jestem nowy, co to tunele?
Odpisz
21 czerwca 2021, 10:56
demotywator w demotywatorze
21 czerwca 2021, 17:14
@Oliwier256: A To
tak
8 grudnia 2020, 16:01
Jakimi tunelami?
11 grudnia 2020, 21:49
@Kyoko1278: Boży chyba nie w humorze.
12 grudnia 2020, 08:12
Znowu usunął https://www.youtube.com/watch?v=ZtjFsQBuJWw
5 marca 2021, 22:53
@Kyoko1278: Ehhhh
24 grudnia 2020, 09:41
Sami są w takim tunelu. Kto mieczem wojóje ten od miecza ginie
Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:46
F dla O256 za przypadkowe dodanie tunelu.
Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:51
@starmagedon: niechcący przeczytałam "os2005" i prawie odpaliłam fanfary A no i F dla jejaka
7 grudnia 2020, 08:52
@Przyczajonyodkurzacz: O nim nie pisałbym "F" przecież.
7 grudnia 2020, 08:54
@starmagedon: Nie no, przecież ni- *dostaje bana*
7 grudnia 2020, 09:06
@starmagedon: dostał perma?
7 grudnia 2020, 09:07
@ZiemiaJestElipsom: Nie mam informacji o długości bana.
9 grudnia 2020, 02:05
@starmagedon: Ja mam.
21 grudnia 2020, 09:19
@starmagedon: F A nie, czekaj to o mnie Ogólnie to witam
21 grudnia 2020, 09:54
@Oliwier256: Witaj z powrotem wśród żywych.
21 grudnia 2020, 09:55
@starmagedon: a witam witam
9 grudnia 2020, 09:30
Ja lubię spam
8 grudnia 2020, 16:31
Ten szablon mi zaspojlerował ostatnią cześć Harrego
8 grudnia 2020, 16:39
@Zielona_Jaszczurka: książki lepsze, i niczego nie spoileruje (nwm czy to będzie się liczyć jako spoiler więc uważaj). ....... ... .. . . .. . . . . To nie voldemort
8 grudnia 2020, 22:48
@Zielona_Jaszczurka: dlaczego zamiast ,,harrego" moha pierwsza myśl brzmiała ,,harambego"?
8 grudnia 2020, 23:22
@kikocia3: yyyy niech pomyślę... *muzyka z windy*
8 grudnia 2020, 16:34
Nie ma to jak dostać bana na 2 tygodnie za "tunel" który całkowicie robiłeś własnoręcznie i nie było żadnego spamu
8 grudnia 2020, 16:18
Dacie szablon?
8 grudnia 2020, 16:23
@Tacka:
Nie trzeba spamic bo wystarczy raz wrzucić taki co ma dwie warstwy i 2 tygodnie wakacji
8 grudnia 2020, 16:06
Jak to k...a nikt nie lubi spamu? Mów za siebie
8 grudnia 2020, 16:07
@Loreaken: no wiekszość pewnie nie lubi
8 grudnia 2020, 16:09
Większość to nie to samo co wszyscy kolego
8 grudnia 2020, 16:04
nikt nie lubi spamu, ale kazdy lubi tunele
8 grudnia 2020, 16:08
@Bober2069: mów za siebie
Ja Lubie
Nie polecam dodawania tunelu jako pogadajca ;) (Nie żebym to robił)
7 grudnia 2020, 08:56
Trzymaj premie za to że wreszcie uświadomiłeś jejakom co im grozi za spam tunelami
7 grudnia 2020, 08:58
@Glisda: Za taką ważną rzecz 200 złotych?! Masz tu 500 byczq i trzymaj się
7 grudnia 2020, 09:03
@KrosaK: O dziękuje bardzo. Macie curseda za to
@KrosaK: po co banknot jak można całą sztabkę złota.
Co się stało? Były paruwy, tera tunele?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2021, 10:01
Czekaj jestem nowy, co to tunele?
Odpisz
21 czerwca 2021, 10:56
demotywator w demotywatorze
Odpisz
21 czerwca 2021, 17:14
@Oliwier256: A
To
Odpisz
21 czerwca 2021, 17:14
tak
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:01
Jakimi tunelami?
Odpisz
11 grudnia 2020, 21:49
@Kyoko1278: Boży chyba nie w humorze.
Odpisz
12 grudnia 2020, 08:12
Znowu usunął
https://www.youtube.com/watch?v=ZtjFsQBuJWw
Odpisz
5 marca 2021, 22:53
@Kyoko1278: Ehhhh
Odpisz
24 grudnia 2020, 09:41
Sami są w takim tunelu. Kto mieczem wojóje ten od miecza ginie
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:46
F dla O256 za przypadkowe dodanie tunelu.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:51
@starmagedon: niechcący przeczytałam "os2005" i prawie odpaliłam fanfary
A no i F dla jejaka
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:52
@Przyczajonyodkurzacz: O nim nie pisałbym "F" przecież.
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:54
@starmagedon: Nie no, przecież ni- *dostaje bana*
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:06
@starmagedon: dostał perma?
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:07
@ZiemiaJestElipsom: Nie mam informacji o długości bana.
Odpisz
9 grudnia 2020, 02:05
@starmagedon: Ja mam.
Odpisz
21 grudnia 2020, 09:19
@starmagedon: F
A nie, czekaj to o mnie
Ogólnie to witam
Odpisz
21 grudnia 2020, 09:54
@Oliwier256: Witaj z powrotem wśród żywych.
Odpisz
21 grudnia 2020, 09:55
@starmagedon: a witam witam
Odpisz
9 grudnia 2020, 09:30
Ja lubię spam
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:31
Ten szablon mi zaspojlerował ostatnią cześć Harrego
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:39
@Zielona_Jaszczurka: książki lepsze, i niczego nie spoileruje (nwm czy to będzie się liczyć jako spoiler więc uważaj). ....... ... .. . . .. . . . . To nie voldemort
Odpisz
8 grudnia 2020, 22:48
@Zielona_Jaszczurka: dlaczego zamiast ,,harrego" moha pierwsza myśl brzmiała ,,harambego"?
Odpisz
8 grudnia 2020, 23:22
@kikocia3: yyyy niech pomyślę... *muzyka z windy*
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:34
Nie ma to jak dostać bana na 2 tygodnie za "tunel" który całkowicie robiłeś własnoręcznie i nie było żadnego spamu
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:18
Dacie szablon?
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:23
@Tacka:
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:18
Nie trzeba spamic bo wystarczy raz wrzucić taki co ma dwie warstwy i 2 tygodnie wakacji
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:06
Jak to k...a nikt nie lubi spamu?
Mów za siebie
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:07
@Loreaken: no wiekszość pewnie nie lubi
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:09
Większość to nie to samo co wszyscy kolego
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:04
nikt nie lubi spamu, ale kazdy lubi tunele
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:08
@Bober2069: mów za siebie
Odpisz
8 grudnia 2020, 16:01
Ja Lubie
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:06
Nie polecam dodawania tunelu jako pogadajca ;)
(Nie żebym to robił)
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:56
Trzymaj premie za to że wreszcie uświadomiłeś jejakom co im grozi za spam tunelami
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:58
@Glisda: Za taką ważną rzecz 200 złotych?! Masz tu 500 byczq i trzymaj się
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:03
@KrosaK: O dziękuje bardzo. Macie curseda za to
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:06
@KrosaK: po co banknot jak można całą sztabkę złota.
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:03
Co się stało?
Były paruwy, tera tunele?
Odpisz