I nie ma, że nie chcecie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2021, 10:10
a pomarańcza to duża mandarynka
Odpisz
11 stycznia 2021, 16:00
Ale mamy 3 pomarańcze w logo a na 3miejscu są Chiny
Odpisz
14 grudnia 2020, 09:29
AAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpisz
10 grudnia 2020, 10:23
Czy to "chłopaki jedziemy do bazyli" to literówka, czy specjalnie?
Odpisz
9 grudnia 2020, 14:36
YoU aRe GoInG tO bRaZiL!!!!!!!! *le krzyki*
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:00
We come to brazil
Odpisz
9 grudnia 2020, 11:57
U R GOING TO BRAZIL
Odpisz
8 grudnia 2020, 17:36
@Godylos5 szykujemy Jejobus
Odpisz
9 grudnia 2020, 10:36
@Zielona_Jaszczurka: Przyda się to?
Odpisz
9 grudnia 2020, 11:04
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Jeszcze jak
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:49
Aj dont łont tu brazil
Odpisz
8 grudnia 2020, 17:41
??? nk
Odpisz
8 grudnia 2020, 18:36
@xXkuba22Xx: początkowo jeja.pl miało być forum fanów pomarańczy, między innymi dlatego mamy takie logo jeja, jakie mamy
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:48
@Rafixior: forum fanów pomarańczy brzmi ciekawie
Odpisz
9 grudnia 2020, 07:14
Get in
🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷
🇧🇷🅱️🅱️🇧🇷
🇧🇷🅱️🅱️🇧🇷
🇧🇷🅱️🅱️🇧🇷
🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷
Odpisz
8 grudnia 2020, 23:47
Nie jadę, tam bazyliszki
Odpisz
8 grudnia 2020, 22:41
You are going to Basil
Odpisz
8 grudnia 2020, 22:14
YOU ARE GOING TO BRAZIL
Odpisz
8 grudnia 2020, 18:59
Youre going to Brazil!
Odpisz