Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2020, 15:53
Bardzo lubię kevina 3 ponieważ był pierwszym kevinem jakiego kiedykolwiek obejrzałem (wiem jestem dziwny)
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2020, 19:47
@Mafelusz: I masz do tego prawo. Ja na przykład wychowałam się na 2 części "Króla Lwa" i lubię ją bardziej od jedynki.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2020, 19:24
@Kyoko1278: to uczucie, kiedy gówniak wychowany na "DiSnEj DżUnIoR" podczas króla lwa Simbę nazywa "Kion"
Odpisz
23 grudnia 2020, 20:21
@Spider007: cO
Odpisz
23 grudnia 2020, 21:40
@Kyoko1278: to co usłyszałeś
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2020, 22:56
@Spider007: Raczej to co przeczytałam. I w sumie zależy ile lat ma dzieciak, bo jak tak z 4-6 i mniej to może nie ogarniać
Odpisz
22 grudnia 2020, 19:46
Widzę, że się oglądało "W piątek o piątej"
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:04
Jest 3 część?
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:06
@NormalnyCzlowiek: jest nawet czwarta i piąta
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:11
@Dziwak: Jest i ósma, ale wszystkie tak słabe, że Polsat nie puści.
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:12
@Dziwak: o 5 nie słyszałem xd
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:16
Do 4 części się słyszało, a do 2 oglądało.
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:24
@NormalnyCzlowiek: Generalnie to sytuacja wygląda tak, że powstała 1 część i zanim aktor będzie za stary chcieli nagrać 2 kolejne. Ale przez za mały budżet (nie wiem jak-) nagrali tylko jedną.
A dalsze części to było co innego przez co tak kiepsko się przyjęły, a co za tym idzie mało kto o nich słyszał
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:25
Trójkę puścił kiedyś na Polsat 2
Odpisz
19 grudnia 2020, 11:34
@zacnykabanos: Powiem więcej, Czwórkę też kilkanaście lat temu widziałem w polskiej telewizji, ale nie mam pojęcia, na którym kanale
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2020, 13:01
@BardzoOryginalnaNazwa: Jak dobrze kojarzę, była 3 część, ale w niej już nie było Kevina, tylko niejaki Alex. A w 4 już był spowrotem Kevin, ale grany przez innego aktora, niż w pierwszych 2. Był jeszcze jakiś inny film z podobną fabułą, ale już niezaliczajacy się do serii "sam w domu"
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:11
@Darwidx: Będzie pod koniec 2021 6 część.
Odpisz