Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2020, 16:30

Faktycznie, prawdziwe feministki nawet podobne do Hulka.

Avatar
Eskadrowy

30 grudnia 2020, 19:44

They are the same picture

Avatar Oliwier256

7 lutego 2021, 17:29

smiechłem przez ten komentarz

Avatar Frutti56

23 grudnia 2020, 11:06

Przypakowane te feministki

Avatar
MrPidgeon

29 grudnia 2020, 20:52

@Frutti56: Ponieważ silna kobieta to taka, która zachowuje się jak facet, znaczy co

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2020, 08:14

Ja czekam na feministów

Avatar Polakowaty

23 grudnia 2020, 00:46

Złośliwi powiedzą że to czarne owce w stadzie baranów

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 20 grudnia 2020, 16:48

Zapamiętajcie, jak jesteście za równością obu płci to nazywajcie się egalitarystą/ką, bo feminizm zawiera człon "femina" oznaczającego kobietę.

Avatar Graids

Edytowano - 20 grudnia 2020, 16:55

egalitaryzm i feminizm to dwa bardzo zbliżone terminy, z tym, że feminizm (wbrew temu co napisał*ś) podejmuje czynną walkę z nierównością płci (w tym przypadku mniej równa jest płeć żeńska mimo wszystko) a egalitaryzm opiera się na równości płci jako fundamencie ustroju i społeczeństwa. Mój nauczyciel wosu sam miał trudności z wytłumaczeniem różnic w tych pojęciach, ale różnica jest, jednak nie na tej zasadzie co napisane powyżej

Avatar kanapka9

22 grudnia 2020, 17:03

@Graids: Egalitaryzm i feminizm przez długi czas były łączone ze sobą bo walka o prawa kobiet równała się walce o równość płci, ale dzisiaj gdy jest już równo feminizm =/= egalitaryzm

Avatar Graids

22 grudnia 2020, 17:05

@kanapka9: nie jest za ...ja równo

Avatar Racibor

22 grudnia 2020, 15:05

dodam że zwykle czarne owce nie mają wpływu na wielkie korpo i na politykę

Avatar Oloest4

20 grudnia 2020, 16:27

Ogólnie beka bo feministki liberalne właśnie denerwują się iż feminizm jest już kojarzony jak coś złego a one faktycznie walczą o równouprawnienie nie tylko kobiet ale też mężczyzn

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2020, 16:32

@Oloest4: Wszystkie feministki walczą o równouprawnienie kobiet i mężczyzn, tylko wiedza o nich na stronach z memami opiera się na screenach z twittera jakichś j....iętych jednostek albo trolli, których biorą na poważnie xd

Avatar Oloest4

20 grudnia 2020, 16:34

może ale duża część z nich nie reprezentuje dobrze tego co powinna albo w ogóle nie tego jaką się nazywa

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2020, 16:29

jeja to moje ulubione forum polityczne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Graids
Dodane przez: Graids

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka