Pewnie dostanę bana / Nie do końca o taki tunel chodzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2021, 18:35
Admin przemówił!
Odpisz
3 stycznia 2021, 21:02
jeszcze tylko parówki i mamy bosa ostatecznego
Odpisz
2 stycznia 2021, 18:54
O i główna pog
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:42
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2020, 13:16
Jak
Jak możesz
Odpisz
31 grudnia 2020, 13:22
Nie no spokojnie przecież jest opcja anuluj ;)
Odpisz
2 stycznia 2021, 09:55
Pewnie żeby zdobyć czujne oko
Odpisz
2 stycznia 2021, 18:43
co? Jak zgłosić mema?
Odpisz
2 stycznia 2021, 10:51
Jakim cudem to jest na glownej?
Odpisz
2 stycznia 2021, 10:48
Tytuł wygrał
Odpisz
2 stycznia 2021, 09:21
o rany szkielet w tunelu ale numer
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:44
Do 31 stycznia 2021, 13:00 nie możesz korzystać z serwisu. Założenie nowego konta lub korzystanie w tym czasie z innego konta spowoduje wydłużenie blokady. Powód: Szkielet w tunelu.
Ej wiecie że napisałem ten cały komunikat z pamięci.
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:46
pog
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2021, 08:47
Well, nic trudnego dwa razy taki spotkałem i nie trudno mi go zapomnieć. No i widziałem go kilka razy na screenach np. taki:
PS. Nie licząc permów to jest chyba najdłuższy ban jaki można zdobyć. A nie moment ktoś kiedyś przecież dostał na dwa i pół lata
Odpisz
31 grudnia 2020, 13:49
Ale to jest przer.....e
Odpisz
31 grudnia 2020, 13:19
Odpisz
31 grudnia 2020, 13:07
Ej chłopaki gdzie obrazek wyżej?
Odpisz
31 grudnia 2020, 13:09
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:52
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:42
do odważnych świat należy OP-ie, doceniam inicjatywę
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:42
Szkielet w tunelu.
Módl się OP-ie aby nie było za to permbana
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:41
Żegnaj
Odpisz