Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2022, 09:41
Rel od listopada mieszkam na wsi tuż obok siedziby OSP więc zawsze widzę i słyszę jak jedziesz. A za karetką lub wozem pięć rowerów, dwa samochody, trzy skutery i siedem osób na rolkach.
Odpisz
3 stycznia 2021, 01:55
Jeszcze lepiej jak straż jedzie. Wtedy wszyscy biorą rowery i jadą sprawdzić co się dzieje.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2021, 22:30
Na sylwestra ktoś podpalił kontener pck przy moim bloku. Chyba od petardy. Co dziwne nie był widać ognia, tylko wóz strażacki przyjechał i ugasił
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:50
Rel
Odpisz
2 stycznia 2021, 10:58
Po pana juzia jado. Pewnie wypił za dużo czy co jak żółw wyglądał ostatnio
Odpisz
31 grudnia 2020, 16:51
Znam to, mieszkam we wsi ;-;
Odpisz
2 stycznia 2021, 09:16
@MatkaBoskaSowiecka: ja też mieszkam w wsi
Odpisz
2 stycznia 2021, 08:32
Akurat jak ostatni raz była u mnie karetka (czyli gdzieś w wakacje) to akurat jechała na moje podwórko, ale nie wiem czy ktoś zwracał na to uwagę
Odpisz
31 grudnia 2020, 22:54
Tej pacz po kogo jadom. Pacz koło wiecha stajom a niedawno w sklepie go mijołam. Kurła starosc wszystkich wykonczy
Odpisz
31 grudnia 2020, 14:55
Hyniek kogo tam wiozą
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:12
@Godylos5: Staszka,zawał mioł
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:25
@lalaluja: Ło kurde kto by sie spodziewoł wczoraj żeśmy jeszcze godoli
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:27
@Godylos5: A dziś chłopa nima
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:16
O, Janusz zobacz Krysię niosą.
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:06
Jako osoba mieszkająca na wsi potwierdzam
Odpisz
31 grudnia 2020, 14:53
Rel w ...j
Odpisz