Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
MrPidgeon

2 stycznia 2021, 12:43

Czekaj, kto to bigot?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2021, 15:03

@Tajnyifajny: Bruh. Admin usunął wątek o tym że młodzież obrażająca prawicowych za ich poglądy to bigoci.

Avatar Tajnyifajny

12 stycznia 2021, 18:39

Bruh

Avatar SdeltaS

4 stycznia 2021, 17:56

TV Gry dla mnie w sam raz. Szczególnie odgrywane sceny, bo tego to raczej za często nie widzisz.
"Szczególnie" to tylko, jeśli pominiemy LICZE NA GLICZE.

Avatar Daniello55

Edytowano - 5 stycznia 2021, 18:37

@SdeltaS: TVgry, Quaz, ARHN.
Dobrze, że tacy ludzie jeszcze są.

Avatar SdeltaS

8 stycznia 2021, 15:00

@Daniello55: I jeszcze lepiej jak mają oryginalny sposób prowadzenia serii.

Avatar michalst5

10 stycznia 2021, 09:24

@Daniello55: Oraz Mestre.

Avatar Tymek590

8 stycznia 2021, 02:22

każdy kyo nie zgadza się z moją opinią to bigos B)

Avatar MataPodlogowa

4 stycznia 2021, 15:29

No ta

Avatar MataPodlogowa

4 stycznia 2021, 15:29

No ta

Avatar Gryficowa

3 stycznia 2021, 20:15

A gdzie malowanie pentagramów na murze za pomocą krwi?

Avatar
Eskadrowy

3 stycznia 2021, 20:05

rel?

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 11:33

kiedyś CD Action było całkiem fajną gazetką nawet gry dawali. A teraz to.........

Avatar Nuzjn

3 stycznia 2021, 13:30

kupowało się ich właśnie przez te gry a gazetka w drugiej kolejności, przynajmniej dla mnie

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 14:24

@Nuzjn: No tak ale teraz to to co oni odwalają to jest aż smutne np chyba smuggler powiedział coś w stylu ,, Nie podoba sie? To nie kupujcie!" No i sie ludzie obrazili.

Avatar KolejnyFurryNaJeja

3 stycznia 2021, 13:35

I najlepsza część : 100 DARMOWYCH GIER NA PLYTE

Avatar Przedwieczny

3 stycznia 2021, 12:40

To było wspaniałe wydawnictwo o tematyce gier komputerowych lecz teraz.... Szkoda słów. Kiedyś gry dostawałeś (mam nadal Heroes 3 złotą edycję i parę innych) tapety, wygaszacze ekranów i inne fajne rzeczy na komputer. Gazetkę czytało się świetnie nawet plakatów mam parę w szafce teraz wracam tylko z nostalgią...

Avatar dominichouse

3 stycznia 2021, 11:00

Nostalgia...

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 2 stycznia 2021, 14:22

Kto pamięta dema gier,tapety i wygaszacze ekranu do pobrania na płytach z magazynu tego magazynu?

Avatar Boberek00

2 stycznia 2021, 15:43

Jam

Avatar Przemek572

3 stycznia 2021, 01:06

Wciąż mam parę płyt

Avatar Boberek00

2 stycznia 2021, 13:02

Dla mnie Oceny na metacriticu są z deka przesadzone

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

To musiało być męczące

Pozdrawiam świetliki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka