Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansfrompoland_505

1 lutego 2021, 14:57

także tak

Avatar Gaiaphage

3 stycznia 2021, 20:20

Ach tak nepotyzm

Avatar Miszke

3 stycznia 2021, 12:32

W sumie dobrze, jak szczepionka coś spie....i, to przynajmniej lekarze zostaną

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 stycznia 2021, 11:06

Sprawdźmy zdanie jejaków:

-Nie będę się szczepił w tym roku: zielona strzałka
-Będę się szczepił w tym roku: czerwona strzałka

Avatar piotrkacz

3 stycznia 2021, 11:23

w tym roku raczej tak, byleby 2-3 miesiące po pierwszych osobach, żeby wiedzieć, że jest bezpieczna

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 11:26

@piotrkacz: po 3 miesiącach sie nie dowiesz, najlepiej w następnym roku aby mieć większą pewność

Avatar piotrkacz

3 stycznia 2021, 14:16

teoretycznie możnaby już zobaczyć efekty
Jeśliby działała zachorowalność powinna spaść, ale w Polsce nie wiadomo, bo ludzie i tak się nie zgłaszają
A jeśli szczepionka nie działa dzienna ilość osób chorych by wzrosła lub się utrzymała
Ale i tak testów jest mało i dzienne zachorowania nie oddają prawdziwej skali pandemii

Avatar orzech39

3 stycznia 2021, 10:57

Avatar Szymil

2 stycznia 2021, 17:22

przynajmniej teraz my nie będziemy musieli się szczepić

Avatar Rosse303

2 stycznia 2021, 21:30

@Szymil: i tak nie trzeba się szczepić a dawki i tak będą dowozić

Avatar Veeebs

2 stycznia 2021, 16:59

Avatar nie_kosmita

2 stycznia 2021, 16:48

Właśnie naruszyłeś równowage 400 wymiarów

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2021, 16:47

What you gonna do

Unvaccine my family?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka