memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 stycznia 2021, 15:10
była prorokinią...
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:15
Ej a cena Pepsi zero też poszła do góry?
7 stycznia 2021, 20:26
nie wiem, słyszałam że mniej niż zwykła, ale wzrosła
Edytowano - 7 stycznia 2021, 20:30
mama mi mówiła że wcześniej kosztowała 4 zł a teraz 7 zł Ta zwykła pepsi
7 stycznia 2021, 20:31
@Oliwier256: ok, ale ja pytałem o tą bez cukru
A to nie wiem
7 stycznia 2021, 20:34
tak cene Coli i pepsi zero również podniesli
7 stycznia 2021, 20:35
@AngelDust: to nieźle niby bezcukrowa a jednak ma podatek cukrowy
7 stycznia 2021, 20:39
ale słodziki tez są niezdrowe, więc moze da to jakis pozytywny efekt
7 stycznia 2021, 21:45
@xXkuba22Xx: dokładnie, chodzi o ograniczenie spożywania tych wszystkich coca coli itp
10 stycznia 2021, 20:04
@xXkuba22Xx: Żeby słodziki Ci zaszkodziły musiałbyś ich naprawdę dużo zjeść. Większość badań wskazuje że dawki szkodliwie są ciężkie do osiągnięcia więc no
10 stycznia 2021, 22:46
podnieśli również cene za aspartam czyli słodzik który występuje w coli
10 stycznia 2021, 22:50
@entleyo: okej, dziękuję <3
Edytowano - 12 stycznia 2021, 03:38
@xXkuba22Xx: Kuba22 od kiedy aspartam jest szkodliwy?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2021, 15:10
była prorokinią...
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:15
Ej a cena Pepsi zero też poszła do góry?
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:26
nie wiem, słyszałam że mniej niż zwykła, ale wzrosła
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2021, 20:30
mama mi mówiła że wcześniej kosztowała 4 zł a teraz 7 zł
Ta zwykła pepsi
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:31
@Oliwier256: ok, ale ja pytałem o tą bez cukru
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:31
A to nie wiem
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:34
tak cene
Coli i pepsi zero również podniesli
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:35
@AngelDust: to nieźle niby bezcukrowa a jednak ma podatek cukrowy
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:39
ale słodziki tez są niezdrowe, więc moze da to jakis pozytywny efekt
Odpisz
7 stycznia 2021, 21:45
@xXkuba22Xx: dokładnie, chodzi o ograniczenie spożywania tych wszystkich coca coli itp
Odpisz
10 stycznia 2021, 20:04
@xXkuba22Xx: Żeby słodziki Ci zaszkodziły musiałbyś ich naprawdę dużo zjeść. Większość badań wskazuje że dawki szkodliwie są ciężkie do osiągnięcia więc no
Odpisz
10 stycznia 2021, 22:46
podnieśli również cene za aspartam czyli słodzik który występuje w coli
Odpisz
10 stycznia 2021, 22:50
@entleyo: okej, dziękuję <3
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2021, 03:38
@xXkuba22Xx: Kuba22 od kiedy aspartam jest szkodliwy?
Odpisz