Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

12 stycznia 2021, 18:36

rel, to jest cringe i nierel (w sensie nierel film, mem rel) bo czy ktokolwiek w rzeczywistości uratował by życie komuś kto gdyby tylko miał okazję zadźgałby i zakopał?

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 12 stycznia 2021, 19:31

Znajdą się i tacy ludzie, ale to tylko wyjątek od reguły, bardzo, bardzo rzadki wyjątek.

Avatar
Trucizna

12 stycznia 2021, 22:38

@TrueStoryGuy: Nie mówię o wyjątkach, zawsze się znajdzie człowiek co zrobi coś czego inni nie zrobili

Avatar Useless_Man

12 stycznia 2021, 22:53

jeśli antagonista miałby do tego dobry powód, to raczej wolałbym go wyprowadzić na prostą i pomóc żyć normalnie niż zabić

Avatar
Trucizna

12 stycznia 2021, 23:36

@Useless_Man: Raczej nie jesteś żadnych psychoterapeutą, więc Twoja sposoby pewnie nie zadziałają, a antagonista zabiłby Cię po kilku godzinach

Avatar Useless_Man

12 stycznia 2021, 23:49

ale zawsze warto spróbować. Przynajmniej zginę z świadomością że próbowałem zrobić coś dobrego

Avatar TrueStoryGuy

13 stycznia 2021, 11:52

Psychoterapeuci są słabsi w przekonywaniu ludzi do odpowiednich wartości niż ludzie życzliwi. Mimo że mają jakąś wiedzę to nie potrafią jej wykorzystywać w dobry sposób przemawiając takim ludziom do rozumu. Większość psychologów i psychoterapeutów liczy tylko na pieniądze, a nie na efekty, dlatego nie są w stanie przemówić do duszy człowieka.

Avatar niggiddu

Edytowano - 12 stycznia 2021, 17:34

- Och, ocaliłeś mi życie?
- Tak, byś resztę życia mógł spędzić w więzieniu.

Avatar Rex_Avium06

9 stycznia 2021, 00:49

Rel.

Avatar Komarzyca

9 stycznia 2021, 00:14

"Robię to w imię mocy przyjaźni!"

Avatar Quackmore

9 stycznia 2021, 00:16

@Komarzyca: "Ale ja nie zasługuję!"

Avatar Oliwier256

9 stycznia 2021, 00:22

@Quackmore: "A to w takim razie żegnaj" *puszcza rękę antagonisty*

Avatar Quackmore

9 stycznia 2021, 00:43

@Oliwier256: *przeżywa upadek i wraca się zemścić*

Avatar Reichtangle

9 stycznia 2021, 00:44

@Quackmore: *Powrót zemsty doktora Bulgota*

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2021, 00:23

Rel 4/5

Avatar bandit_the_drug_lord

9 stycznia 2021, 00:11

jeszcze z tobą nie skończyłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka