Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Przemek572

12 stycznia 2021, 17:19

To on pozwala tobie

Avatar Racibor

12 stycznia 2021, 17:11

a później zdziwienie czemu na kanapie czuć kupą

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 17:25

@Racibor: Nie dawaj mu siebie lizać to nie będzie czuć na kanapie kupą.

Avatar Racibor

Edytowano - 12 stycznia 2021, 17:40

@Crln_7: ja psa wg bym do domu nie wpuścił, a tym bardziej się polizać

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 17:42

@Racibor: To proszę bardzo, idź do budy spać, albo nawet bez budy i zobaczysz co pieski muszą znosić.

Avatar mafiabenio

12 stycznia 2021, 17:49

@Crln_7: pieski znoszą to świetnie, ludzie gorzej

Avatar mafiabenio

Edytowano - 12 stycznia 2021, 17:53

@Crln_7: mocne psy mogą sobie na dworze mieszkać, spać w budzie na przykład. Może masz jakiegos kurdupla, który źle znosi zimno i wydaje ci się, że psy powinny być w domu.

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 17:59

@mafiabenio: No nie nazwałbym mojego przyjaciela kurduplem. ;)

Avatar mafiabenio

12 stycznia 2021, 18:01

@Crln_7: a no spory piesek

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 18:05

@mafiabenio: Jeśli pies jest zadbany, po spacerze wyczyszczony, a po spacerze np. w deszczu lub śniegu wysuszony, to nie mam przeciwskazań aby przyjaciel położył się obok mnie na łóżku czy tam kanapie.

Avatar Czaderek07

12 stycznia 2021, 18:06

@Crln_7: A mam jedno fundamentalne pytanie: Czy twój pies też żre koperek?

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 18:10

@Czaderek07: A powiem ci, że niedawno przy robieniu purée z koperkiem, poczęstowałem go koperkiem i zjadł.

Avatar mafiabenio

12 stycznia 2021, 18:10

@Crln_7: no to będzie zdrowy piesek

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 18:12

Avatar Czaderek07

12 stycznia 2021, 18:15

@mafiabenio: prosze

Avatar Crln_7

12 stycznia 2021, 19:29

@Czaderek07: dziękuję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niegrzeczny Oskarek

Mało znany szczegół

Nie są aż takie pyszne

Jeszcze jak

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka