Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ładne rzeczy
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2021, 17:03
ja osobiście nie boję się ciemności i zgaszanie światła za sobą nie robi na mnie wrażenia.
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2021, 19:47
@Bartolinise: Strach ma różną twarz, np. ja najbardziej boję się niczego, dosłownie w znaczeniu, że nic się nie stanie ciekawego z moim życiem i po śmierci będę miał podobnie nudne istnienie jak teraz. Ciemności boi się ten kogo wyobraźnia ponosi oraz boi się śmierci i bólu.
Odpisz
13 stycznia 2021, 21:08
@TrueStoryGuy: ja właściwie mam bardzo dziecinny strach
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:00
@TrueStoryGuy: Ja tak mam
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2021, 17:09
Ja wchodziłem do piwnicy gdy światło było wyłączone, tylko po to aby wystraszyć siostrę wchodzącą po konfitury
Odpisz