Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProrokRadius

21 stycznia 2021, 08:57

:O bethesda dodała nowy dodatek.
Doom Eternal: America

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 stycznia 2021, 08:23

Z tą muzyką to to wygląda naprawdę jak doom

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 08:23

albo reklama jakiejś nowej gry

Avatar
kroganin

Edytowano - 16 stycznia 2021, 20:46

Oryginał to jakaś reklama policji?

Avatar
DESP4CITO

16 stycznia 2021, 20:49

jestem opem i nie wiem ale pewnie jakieś ogłoszenie społeczne czy cos

Avatar korsti

17 stycznia 2021, 01:45

wygląda trochę jak jakiś apel o tym że agresją wywołuje się agresję i nie powinno się oceniać tak ludzi z góry i ich od razu oczerniać
Ale co ja tam wiem , może to jakieś turbo-lewactwo próbowało pokazać że policja zła , albo turbo-prawica że policja dobra protestant zły

Avatar OwOcomedy

17 stycznia 2021, 08:55

tak, to jest chyba o siłach specjalnych, albo policji

Avatar Rudinii

17 stycznia 2021, 09:20

orginał to reklama firmy produkującej osprzęt dla policji

Avatar Xx_pzoltek_xX

19 stycznia 2021, 13:10

@Rudinii: a ma ktoś nazwę lub oryginał?

Avatar Rudinii

Edytowano - 20 stycznia 2021, 00:30

@Xx_pzoltek_xX: kiedyś mi migneło w polecanych na You tubie, nie pamiętam marki

Avatar Xx_pzoltek_xX

20 stycznia 2021, 08:09

@Rudinii: trudno

Avatar Ukryty_W_Cieniu

16 stycznia 2021, 20:43

Mmm, ukochane At doom's gate, wszędzie je rozpoznam

Avatar E_y_y_3_83

19 stycznia 2021, 10:48

@Ukryty_W_Cieniu: Tak at dooms gate to chyba najlepszy main soundtrack w histori gier

Avatar E_y_y_3_83

Edytowano - 19 stycznia 2021, 10:46

DOOOOOOOOM YEEEEEEE BOISSSSSSSSS

Avatar El_jaro_03

16 stycznia 2021, 21:47

Zapewne ta gra byłaby dość nie poprawna politycznie...

I tak sprzedałoby się pareset tysięcy kopii...

Jak nie więcej...

Avatar Daniello55

Edytowano - 17 stycznia 2021, 10:28

@El_jaro_03: Cyberpunk pokazuje co by się stało, gdyby do władzy doszła skrajna prawica i wprowadziła taki kapitalizm, że nawet funkcję rządu przejęła prywatna korporacja, a mimo to gra się świetnie sprzedała i jest ceniona za to jak dobrze odzwierciedliła to, jak powinien wyglądać świat pochłonięty technologią, oraz chęcią posiadania władzy i pieniędzy, czyli to co autor miał na myśli.

Avatar Szikaka_

19 stycznia 2021, 08:12

@Daniello55: Ale też Cyberpunk (chyba) nie wzywa do krzywdzenia ludzi tylko dlatego, że gościu z telewizji którą oglądasz okazał się gorszy od gościa z telewizji której nie oglądasz.

Avatar Daniello55

19 stycznia 2021, 08:44

@Szikaka_: Ja tu nie mówię, że cokolwiek i ktokolwiek kogoś krzywdzi. Ja tylko zwróciłem uwagę na to, że jeśli to będzie coś dobrego, to się dobrze sprzeda i mimo poglądów, nikt raczej takiego cyberpunka nie będzie szkalować.

Avatar Mafelusz

19 stycznia 2021, 10:34

@El_jaro_03: grałbym

Avatar DRAGON_POLSKA

19 stycznia 2021, 08:24

myślałem że na końcu zaczną do protestujących strzelać

Avatar Pixelchu

19 stycznia 2021, 10:31

@DRAGON_POLSKA: szkoda

Avatar polski_kolo

19 stycznia 2021, 10:03

boss to karen

Avatar Dziwak

Edytowano - 19 stycznia 2021, 08:50

Gdy ludzie chcą przemocy, z powodem czy bez, przemoc nadchodzi.
Myślą, że oni mogą jej używać, a przeciwnik nie. Potrafili by zatłuc na śmierć żołnierza, a rozpłakiwać się w mediach, że policjant pobił protestanta, bo ten chciał pokojowo dźgnąć go nożem.
Na protestach, nie ważne jak niebezpieczne są, z jakiegoś powodu służby bezpieczeństwa nie mogą używać broni, tylko zdarzają się peqne wyjątki. Z jakiego?
Boją się oskarżeń.
O co?
O brutalność, czyli coś, co stale przylgnęło do protestujących.
Wpajanie że przemoc to nie rozwiązanie jest prawidłowe.
Przemoc to nie rozwiązanie.
Przemoc to pytanie rzucone przez przeciwnika.
Do drugiej strony należy odpowiedź.
A ODPOWIEDZIĄ JEST T A K

Avatar LOKO30

19 stycznia 2021, 08:16

biore

Avatar Daniello55

16 stycznia 2021, 20:46

Grałbym

Avatar Boberek00

16 stycznia 2021, 20:45

Slayer Time
Is Now

Avatar
DESP4CITO

16 stycznia 2021, 20:44

To byłby fajny mod

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Północne Węgry

Co za przypadek

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka