Wiadomości 10 lat temu i teraz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zdeklasowani znowu
Hobby dla faceta
Zapraszamy
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2016, 12:26
ja mam 999+. CZY GMAIL NIE ZNA LICZBY 1000???
Odpisz
12 listopada 2020, 15:15
@Park_Jiminnie: ciekawe pytanie
Odpisz
19 sierpnia 2011, 08:06
Przestanie się cieszyć jak zobaczy ile za prąd przyszło ^.^
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:15
@kamil55555: odkopuje stary komentarz sprzed prawie 5 lat :P
Odpisz
10 kwietnia 2017, 23:32
@dawidz1612: Heh
Odpisz
2 października 2017, 21:56
@xAzumiKx: heh
Odpisz
9 lutego 2018, 01:12
@firankowy: Heh
Odpisz
8 sierpnia 2018, 11:59
@kamil55555: *patrzy* o ktoś jakiś komentarz odkopał *patrzy uważniej* on jest sprzed 7 lat *patrzy obok* o tam jest drugi komentarz *czyta* odkopuje stary komentarz sprzed prawie 5 lat :P
Moje myśli: ;-; my f**king life
Odpisz
28 września 2018, 10:06
@kamil55555: heh
Odpisz
28 września 2018, 13:28
@wanna_XD_3457: Życie.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 09:18
@dawidz1612: odkopuje stary komentarz sprzed prawie 5 lat :P
Odpisz
7 kwietnia 2019, 11:50
Jeszcze rok mogłeś poczekać kolego.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 12:15
@TrueStoryGuy: nie chciało mi się kolego
Odpisz
7 kwietnia 2019, 12:17
Szkoda kolego.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 13:08
@TrueStoryGuy: przynajmniej tu jestem kolego
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2019, 14:57
I z tego powodu się cieszę.
Kolego
Odpisz
7 kwietnia 2019, 15:32
@TrueStoryGuy: to ciesze się ze ty się cieszysz kolego :))
Odpisz
7 kwietnia 2019, 15:35
Ja również, ale teraz muszę się pożegnać, gdyż wyruszam w daleką samotną wędrówkę. Żegnaj, więc kolego. Miło się rozmawiało.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:38
Siemano
Odpisz
8 kwietnia 2019, 14:27
@dawidz1612: siemanko kolego
Odpisz
8 listopada 2015, 22:27
Obrazek uświadomił mi, że muszę wejść na pocztę elektroniczną :D od 8 miesięcy tam nie byłem.
Odpisz
8 listopada 2015, 22:28
@diegopl: haahahaha mam 3591 nieprzeczytanych haahhahaaah
Odpisz
7 kwietnia 2019, 09:19
@diegopl: no debil no i powiedz mi ile to jest powiadomień z fb, lub innych platform przez które się logowałes na to konto
Odpisz
29 lipca 2013, 14:44
Coś słabo , ja mam na wp 4500 nie przeczytanych...
Odpisz
8 listopada 2015, 22:29
@Mateokl: ja mam 3591 nieprzeczytanych, a nie wchodziłem od 8 miesięcy
Odpisz
11 czerwca 2014, 13:22
Nie ma się czym chwalić, ile macie wiadomości na emailu. I tak 95% to spam :)
Odpisz
17 kwietnia 2013, 21:06
ja mam 1400
Odpisz
19 sierpnia 2012, 11:40
no tak.. kto teraz pisze listy : D . a tak wgl po co sie chwalicie ile macie wiadomości? chcecie zaimponowac ? :D
Odpisz
17 listopada 2012, 11:04
@quazard: raczej "zaszpanowac" :P
Odpisz
10 sierpnia 2012, 16:51
swieta prawda
Odpisz
19 sierpnia 2011, 09:56
tylko 436? pff ja mam 1232 na moim mailu :P 5/5
Odpisz
24 sierpnia 2011, 21:23
@MaxiorPL: Akurat nie ma się czym chwalić.
Odpisz
23 sierpnia 2011, 20:03
teraz wszyscy się będą chwalić, ile wiadomości mają na e-mailu. infantylne.
Odpisz
22 sierpnia 2011, 09:24
o tak zgadzam się
Odpisz
21 sierpnia 2011, 22:10
Nie rozumiem. I daję 2/5
Odpisz
20 sierpnia 2011, 22:09
5
szczera prawda
Odpisz
20 sierpnia 2011, 21:53
dzisiejsze czasy xD
Odpisz
20 sierpnia 2011, 11:11
ja codziennie patrzę maila, dlatego spam to tylko 24 wiadomości ^^
Odpisz