Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2021, 10:23

Gdzie macie główne domki w mc?
Ja jaskiniodziura w lesie kwiecistym górzystym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Spider007

3 sierpnia 2021, 12:08

@Spider007: zrobili wielki Update trybu i straciłem mój majątek

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2021, 12:09

@Spider007: potężny F

Avatar TheKielbasa

19 stycznia 2021, 10:11

Ja po prostu robię jakąs lepiankę z dirta na środku pola a pod nią ogromną sieć korytarzy i komnat jakoś na 5 kratce

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2021, 07:42

@TheKielbasa: Ja też mam taki mały domek, który jednak ma głębokie lochy pod nim.

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2021, 21:24

Powinna być Messa, serio wpiszcie GM 3 i zobaczcie ile tam k...a xłota

Avatar AluminiowaNuta

21 stycznia 2021, 22:10

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2021, 22:31

@AluminiowaNuta: Aha, dla mnie będzie dalej Messą bo k...a badlands mi się bardziej kojarzy z jakąś zatoką piratów a nie pustynią

Avatar Pan_Schaboszczak

21 stycznia 2021, 23:23

tęsknię za tym, jak badlandy były mesą

Avatar MsCrazyAlex

21 stycznia 2021, 23:19

Przez miesiąc gram w terraria zamiast minecrafta i przez chwilę miałam rozkminę jak wygląda dżungla w minecraft.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Czuje się przez to jak zdradziecki kawałek gówna.

Avatar Myszkapl

19 stycznia 2021, 09:40

Dostęp do kolorowej terakoty jakoś bardziej mnie cieszy, ale ok

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2021, 19:07

@Myszkapl: terakota jest brzydka, lepszy beton

Avatar Myszkapl

21 stycznia 2021, 22:54

Ale ja nie chcę jednobarwnego bloku, przepalasz i masz luksusową glazurkę na podłogę

Avatar Darwidx

19 stycznia 2021, 09:50

Gracz mieszkający na ciepłym oceanie

Avatar harry_malfoy

21 stycznia 2021, 20:20

@Darwidx: to ja w Mc xd

Avatar Asasyn_Z_Rivii

21 stycznia 2021, 19:44

Tymczasem ja

Avatar Asasyn_Z_Rivii

21 stycznia 2021, 19:45

@Asasyn_Z_Rivii: i tu też ja

Avatar Sebzer

19 stycznia 2021, 09:56

ja mieszkający zawsze na jakiejś górze:

Avatar Bartolinise

19 stycznia 2021, 09:58

@Sebzer: jak sądze, aktualizacja 1.17 bardzo trafi ci do gustu

Avatar Sebzer

19 stycznia 2021, 15:29

@Bartolinise: no właśnie nie bo nie lubie śiegu. Kiedyś na górach mozna było mieszkać i było fajnie a teraz na kazdej wyzszej górze musi być śnieg wtf

Avatar Fnafpuppet

21 stycznia 2021, 19:22

@Sebzer: dla mnie nawet lepiej
ładnie wygląda świerk w śniegu

Avatar Xawar

21 stycznia 2021, 19:39

@Sebzer: Ja w górze

Avatar Erykolo12

21 stycznia 2021, 19:36

Ja to tak lubię se mieszkać w domku na biomie zimowa tajga. Fajnie sypie śnieg. Przyjmna okolica. Świerk tam rośnie czyli drugie moje ulubione dreeno. Pierwsze to ciemnny dąb

Avatar Bio_Jogurt

19 stycznia 2021, 09:47

Co to ten biom ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Bartolinise

19 stycznia 2021, 10:31

@Bio_Jogurt: ten z kolorowej terakoty

Avatar Przemek572

21 stycznia 2021, 19:26

@Bartolinise: Jak to biom tortowy jest przecie

Avatar Tonie

19 stycznia 2021, 11:07

Ja mieszkający w tajdze

Avatar Bright32

19 stycznia 2021, 09:47

Ja mieszkający w piekle

Avatar jejaplxiaomi

19 stycznia 2021, 10:00

@Bright32: ta, i weź połóż się spać na tym łóżku xD

Avatar TheKielbasa

19 stycznia 2021, 10:09

Avatar Bright32

19 stycznia 2021, 10:32

@jejaplxiaomi: Łóżko jest dekoracyjne

Avatar TheKielbasa

19 stycznia 2021, 10:40

@Bright32: W netcherze łóżka mi słóżą tylko do szukania netherytu, ale co kto woli

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2021, 09:45

Na mesie dom ze złota to standard

Avatar ionlytalkinreactionmemes

19 stycznia 2021, 09:42

gracz mieszkający na bagnach:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bartolinise
Dodane przez: Bartolinise

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Totalnie

Powodzenia

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka