Takie tam z serwera Minecraft
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Powodzenia
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2021, 10:23
Gdzie macie główne domki w mc?
Ja jaskiniodziura w lesie kwiecistym górzystym
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:39
W jaskiniach , albo w lasach
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:39
ja mam drewnianą chatkę nad przepaścią na tym samym biomie
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:44
Pustynia, lub lodowa pustynia, lubię być sam
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:45
@kola3492: Ja zawsze buduje podziemne kompleksy
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:51
@Bio_Jogurt: też buduje ziemianki
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:55
tajga
bo nic innego k...a na tych światach po 1.16 nie mogę znaleść
Odpisz
19 stycznia 2021, 12:44
@Bio_Jogurt: też
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:08
posterunek na przerobionej wyspie na kamienny wybrzeżu z magazynem na wyspie obok i kilkoma farmami na jednej, wielkiej wyspie z górami kilkanaście klocków dalej, a obok farm zejście do kopalni
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:16
góra a aktualnie buduję pod ziemią
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2021, 19:24
Wieża maga na szczycie góry, albo Królestwo krasnoludów pod górą, albo oba połączone w jedno
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:29
tam gdzie się zrespie
Odpisz
21 stycznia 2021, 20:17
ja jestem dziwakiem bo na oceanie buduję drewniany podest i na nim ogromny dom tylko wszystko inne jest 200 cordinat ów zdala odemnie
Odpisz
21 stycznia 2021, 23:21
ja zwykle soe wbijałam w środek dzungli, jak nie ma dżungli to w górę, a jak nie ma góry to robię molo i baza na środku ocenu z własnym mini ekosystemem, żeby nigdzie nie trzeba było ruszać dupy.
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:41
Zazwyczaj podróżuję chwilę i szukam miejsca, z którego mi nieco blisko do wszystkiego, ma ładny widok i dostęp do drzew i wody.
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:52
@MsCrazyAlex: tak samo tylko od razu na ocean idę
Odpisz
22 stycznia 2021, 08:13
zazwyczaj ja nie gram długo na jednym świecie a w sprawie bazy to zwykle we wiosce
Odpisz
22 stycznia 2021, 12:07
Ja zazwyczaj w oceanie
Odpisz
22 stycznia 2021, 14:33
ja buduję podziemne kompleksy,mieszkam w domach wieśniaków,używam moda na szybkie budowle (prefarb dla zainteresowanych).
Odpisz
28 stycznia 2021, 14:55
Najczęściej to tundra
Odpisz
29 marca 2021, 14:23
ja na serwerze mam wielką platformę
Odpisz
3 sierpnia 2021, 11:50
ja mam jakiś super seed. Pojawiłem się i zrobiłem domek w takim miejscu: z tyłu domu mam góry, pod pagórkiem jaskinia, dookoła domu rzeczka, a za rzeczką (naprzeciwko gór) las.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 12:08
@Spider007: zrobili wielki Update trybu i straciłem mój majątek
Odpisz
3 sierpnia 2021, 12:09
@Spider007: potężny F
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:11
Ja po prostu robię jakąs lepiankę z dirta na środku pola a pod nią ogromną sieć korytarzy i komnat jakoś na 5 kratce
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:42
@TheKielbasa: Ja też mam taki mały domek, który jednak ma głębokie lochy pod nim.
Odpisz
21 stycznia 2021, 21:24
Powinna być Messa, serio wpiszcie GM 3 i zobaczcie ile tam k...a xłota
Odpisz
21 stycznia 2021, 22:10
Odpisz
21 stycznia 2021, 22:31
@AluminiowaNuta: Aha, dla mnie będzie dalej Messą bo k...a badlands mi się bardziej kojarzy z jakąś zatoką piratów a nie pustynią
Odpisz
21 stycznia 2021, 23:23
tęsknię za tym, jak badlandy były mesą
Odpisz
21 stycznia 2021, 23:19
Przez miesiąc gram w terraria zamiast minecrafta i przez chwilę miałam rozkminę jak wygląda dżungla w minecraft.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Czuje się przez to jak zdradziecki kawałek gówna.
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:40
Dostęp do kolorowej terakoty jakoś bardziej mnie cieszy, ale ok
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:07
@Myszkapl: terakota jest brzydka, lepszy beton
Odpisz
21 stycznia 2021, 22:54
Ale ja nie chcę jednobarwnego bloku, przepalasz i masz luksusową glazurkę na podłogę
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:50
Gracz mieszkający na ciepłym oceanie
Odpisz
21 stycznia 2021, 20:20
@Darwidx: to ja w Mc xd
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:44
Tymczasem ja
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:45
@Asasyn_Z_Rivii: i tu też ja
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:56
ja mieszkający zawsze na jakiejś górze:
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:58
@Sebzer: jak sądze, aktualizacja 1.17 bardzo trafi ci do gustu
Odpisz
19 stycznia 2021, 15:29
@Bartolinise: no właśnie nie bo nie lubie śiegu. Kiedyś na górach mozna było mieszkać i było fajnie a teraz na kazdej wyzszej górze musi być śnieg wtf
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:22
@Sebzer: dla mnie nawet lepiej
ładnie wygląda świerk w śniegu
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:39
@Sebzer: Ja w górze
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:36
Ja to tak lubię se mieszkać w domku na biomie zimowa tajga. Fajnie sypie śnieg. Przyjmna okolica. Świerk tam rośnie czyli drugie moje ulubione dreeno. Pierwsze to ciemnny dąb
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:47
Co to ten biom ?
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:50
@Bio_Jogurt: taki z klifami jakby
Jest na nim więcej złota niż węgla
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:51
@Bio_Jogurt: kiedyś nazywał się messa, to ten biom z dużą ilością złota
ogólnie nawet nie wiem kiedy to zmienili, ale tak się teraz nazywa
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:53
@Bartolinise: zmienili?!
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:54
@mafiabenio: tak, nawet na wiki minecrafta to zmienili
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:19
@Bartolinise: To ten piaszczysty ?
Tak jest tak kolorowo ?
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:20
@Bio_Jogurt: ta
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:31
@Bio_Jogurt: ten z kolorowej terakoty
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:26
@Bartolinise: Jak to biom tortowy jest przecie
Odpisz
19 stycznia 2021, 11:07
Ja mieszkający w tajdze
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:47
Ja mieszkający w piekle
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:00
@Bright32: ta, i weź połóż się spać na tym łóżku xD
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:09
@Bright32:
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:32
@jejaplxiaomi: Łóżko jest dekoracyjne
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:40
@Bright32: W netcherze łóżka mi słóżą tylko do szukania netherytu, ale co kto woli
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:45
Na mesie dom ze złota to standard
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:42
gracz mieszkający na bagnach:
Odpisz