Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ignorowanie jest słabe
Tymczasem w 2031
Zło
Poliglota
Już wiem, jak będę zarabiał w przyszłości
No w sumie rel
Poczekaj
Kiedyś były ładniejsze...
On ma rację
Ładny
MUUUU
świat, w którym człowieka atakuje się za bycie miłym, można nazwać dziwnym
Faktury spłonęły w Kopenhadze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia, 23:13
kiedy bawicie sie w chowanego, ale musisz do kibla:
Odpisz
26 stycznia, 19:05
@Karolix08:
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia, 10:59
Po co miec taka czcionke
Odpisz
19 stycznia, 11:00
@Krem00fka: f i k u ś n a c z c i o n k a
Odpisz
19 stycznia, 11:00
@Krem00fka: komik sens
Odpisz
19 stycznia, 11:02
@Krem00fka: Nie wiem i jest taka sobie ale najgorzej kiedy takie czcionki są jeszcze grube i nie idzie rozczytać
Odpisz
19 stycznia, 11:26
@Krem00fka: Ja naprawdę jestem tolerancyjny. Nie mam nic do gejów, transseksualistów, panseksualnych, czy w ogóle innych. Jestem w stanie nawet zaakceptować to, że jest 714 płci. Jeśli ktoś się identyfikuje seksualnie jako pojedyncze drewienko z parkietu starej sali gimnastycznej, to ok. Jak najbardziej wspieram. Najważniejsze, żeby człowiek był szczęśliwy. Szanuję też wszystkie wyznania. Chrześcijan, Muzułmanów, Żydów. Każdy ma prawo wierzyć w to co chce i ma prawo uczynić wiarę najważniejszą rzeczą w swoim życiu, nie należy kogoś za to wyśmiewać, ani uważać za głupszego. Oczywiście jeśli ktoś jest ateistą, też dobrze. Jest tak samo wartościowym człowiekiem. Jeśli ktoś lubi np. dać ananasa na pizzę, albo ogórka, czekoladę, cokolwiek, każdy ma prawo jeść to co lubi. Ale wiecie co mnie naprawdę wk...ia? Jak ktoś ma ustawioną na telefonie tę taką k...a czcionkę, która wygląda trochę jak comic sans. No k...a, jakie trzeba mieć spie....one życie, żeby uznać, że dobrym pomysłem jest ustawienie tej czcionki. Że niby co? Że k...a sobie myślisz, że twoje życie będzie ciekawsze, albo weselsze bo sobie ustawisz taką WESOŁĄ, FIKUŚNĄ CZCIONKĘ? Otóż nie. Twoje życie jest ...jowe i takie pozostanie. Np. Czasem wrzuci ktoś (przeważnie laska, ale faceci też czasem ustawiają, co już jest w ogóle jakieś zboczone. Dla ścisłości - r....nie się facetów nie jest zboczone. Ta czcionka jest) screen z podpisem "PATRZCIE JAK STULEJARZ STUPKARZ PROSI MNIE ZEBYM MU POKAZAŁA STOPY, BO JEST NAPALONY XDDD" i tam screenshot z rozmowy tego stulejarza z nią i tam jest ustawiona ta czcionka. No ja pie....e. Jak tak k...a można? To już bardziej rozumiem tego stulejarza, bo każdy ma jakieś potrzeby sek**alne, no i poza tym kto się oprze widokowi zgrabnej stopy? Ta czcionka jest tak brzydka, tak obrzydliwa. Już azjatka, która sra sobie ryja w wannie (mógłbym powiedzieć, żebyście nie googlowali ale i tak to zrobicie) jest mniej obrzydliwa. Ogólnie to powinni robić obozy dla takich ludzi, którzy używają tej czcionki
Odpisz
21 stycznia, 18:21
@Xfydr: a mi dobrze w choco coockie i ...j
Odpisz
21 stycznia, 19:40
@Xfydr: Co jest złego w Comic Sansie? Na telefonie racja, źle wygląda, ale na komputerze w prezentacjach nie jest zły przecież. Co w nim jest takiego strasznego?
Odpisz
24 stycznia, 17:40
@Xfydr: tobie inna czcionka przeskadzą fajnie
Odpisz
26 stycznia, 16:59
@Krem00fka: ja mam ironicznie
Odpisz
22 stycznia, 03:15
Po lewej prysznic i łóżko, a po za kadrem pralka, kuchenka telewizor i stół. Mikrokawalerka w dobrej lokalizacji.
Odpisz
21 stycznia, 22:17
-Ej ziom gdzie masz kibel?
-3 szafka
-Co
Odpisz
21 stycznia, 20:54
Jajco
Odpisz
21 stycznia, 20:52
Stawiam, że kibel jest wykonany z gliny spod magicznego drzewa Digory'ego. To jedyne wyjaśnienie dla tego fenomenu. Pozdrawiam tych, którzy kumają.
Odpisz
21 stycznia, 20:36
Bardziej sralnia ale ok
Odpisz
21 stycznia, 19:32
Klop, czarne wina i twoja stara.
Odpisz
21 stycznia, 18:03
Odpisz
19 stycznia, 11:45
Sralnia
Odpisz
19 stycznia, 11:25
Jajco
Odpisz
19 stycznia, 11:02
Zajebisty pomysł na mini bunkier, bo jak by do domu wbili żołnierze to po co by sprawdzali szafę?
Odpisz
19 stycznia, 11:05
@mememe5: Jak przeszukują mieszkanie to zawsze sprawdzają szafy
Odpisz
19 stycznia, 11:07
@Mistrz_Yoda_: to się zrobi szafę w szafie a za drugą szafą kibel
DEFENCE 100
Odpisz
19 stycznia, 11:06
jajco
Odpisz
19 stycznia, 11:02
Słowiańska architektura jest piękna
Odpisz
19 stycznia, 11:00
Nienawidzę gdy pokazuje komuś wejście do narmi i te pytania
Co tu robią dzieci?
O Boże to krew?
Po co ci siekiera?
Odpisz