Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar potterhead2007

6 czerwca 2021, 12:11

Hah chyba że mam podwórko a mój pies nie jest jakiś strasznie napalony na wstawanie przed 8 a z resztą ja z nim wychodzę na spacery może dwa razy w miesiącu? Trzy? Nie więcej bo całkowicie wystarcza mu ogródek więc to tyczy się tylko osób ktore mieszkają w bloku

Avatar Po_Prostu_Ktos

8 marca 2021, 16:58

Mój pies wstaje o 8.00

Avatar DanateDMC

22 stycznia 2021, 10:12

No I właśnie zajebiście tak.
Lubię zimę i śnieg, mój pies też.
A taki spacer dwugodzinny o poranku jest bardzo orzeźwiający

Avatar Nightmare_Wolf

23 stycznia 2021, 16:18

@DanateDMC: współczuję minusow, jeja to bardzo kontrowersyjna spolecznosc ktora faworyzuje kociarzy, jak tylko napisze cos o psach to mam w cholere minusow

Avatar SpaceNinjaYT

27 stycznia 2021, 17:55

@Nightmare_Wolf: Widzialem na jeja dziesiątki memów i setki komentarzy wychwalajacych psy. Widziałem komentarze z samymi strzałkami w górę, w których jejacy deklarowali, że cenią bardziej życie psów niż ludzi. Twój komentarz da się opisać tylko jednym słowem: xd.

Avatar Poropek

21 stycznia 2021, 19:55

Ja który mam Pekińczyka:

Avatar bodzio205

21 stycznia 2021, 18:33

Szkoda że ten durny kot bardzo lubi żreć o trzeciej nad ranem...

Avatar JaJestemZWami

21 stycznia 2021, 18:55

@bodzio205: I nagle pod lodówką: MIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ

Avatar Xgamer

21 stycznia 2021, 19:05

@JaJestemZWami: ja pisałem sprawdzian i drzwi nie dokonałem to mój kot wlazł mi i wyj...ł kamerę i jakimś cudem zadanie usunął

Avatar JaJestemZWami

21 stycznia 2021, 19:48

@Xgamer: Wrzucę mema z tej okazji. Jak będziesz ciekawy, to wbij na moją poczekalnię i miodowe lata.

Avatar Hiholatek

21 stycznia 2021, 18:40

Mój pies potrafił mnie o 5 obudzić by z nim wyjść i zawsze mi się nie chciało wstawać, ale gdy widziałam potem jego uśmiechniętą mordkę, to całe to ,,nie chce mnie się" znikało, a dzień był lepszy

Avatar xXkuba22Xx

21 stycznia 2021, 18:36

no ja bardzo lubię spać z kotkiem <3

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

21 stycznia 2021, 18:12

Piesek da ci miłość a kot tylko będzie miał w cb wyj...ne bule byś dawał jedzenie
\______/

Avatar JaJestemZWami

21 stycznia 2021, 18:20

Avatar lordbaysel

21 stycznia 2021, 18:40

@y0xhlztixyotisy9zifR: Pies udaje twojego przyjaciela, by dostać jedzenie.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2021, 07:46

@y0xhlztixyotisy9zifR: Niestety się z Tobą nie zgodzę.
Psy są kochające wobec wszystkich lub dużej ilości ludzi.
Natomiast kot wybiera osoby, które są dla niego dobrzy.
Więc nie jest dupkiem, tylko Cię nie lubi.
No i oba gatunki zwierząt są bardzo dobrymi przyjaciółmi, jeśli masz do nich podejście.

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

22 stycznia 2021, 09:23

możesz mieć rację jednak myślę że zależy to też od osoby

Avatar Kvack

21 stycznia 2021, 18:03

Tak, dobrze że chociaż idę do pracy na 9-tą a nie wcześniej

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 16:03

Niestety ja mam oba, więc wszystkie minusy posiadania psa i do tego wrednego kocura

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Valentine_

Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:39

@Bright32: Marsz Niepodległości,troche po czasie ale zawsze jest czas aby okazać miłość dla swojego narodu

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 16:44

@OwOcomedy: ma solidny fanbase

Avatar TediousCardGames

20 stycznia 2021, 16:40

Szusta rano
Zimny poranek
Bycie niewyspanym

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:22

Jak jest zimno to mój pies nie chce wyjść
A o 6 rano to on śpi, dopiero po 7 będzie chciał wyjść xd

Avatar
ddawdad

20 stycznia 2021, 16:21

I tak psy lepsze.

Avatar Dawidosalpinos

20 stycznia 2021, 16:20

Szynszylarze: *Nigdy nie wyspani*

Avatar Kruczykomp

20 stycznia 2021, 16:17

Dla mnie każdy poranek jest bólem i cierpieniem

Avatar kolejorz2009

21 stycznia 2021, 18:21

@Kruczykomp: to sie wez za siebie a nie sie uzalasz

Avatar Kruczykomp

21 stycznia 2021, 18:29

@kolejorz2009: Kołcz Majk? Co ty tu robisz?

Avatar kolejorz2009

21 stycznia 2021, 18:31

@Kruczykomp: mini majk co ty tu robisz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Phi!

Młodzi gniewni

Niegrzeczny Oskarek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka