Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Phi!
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2021, 12:11
Hah chyba że mam podwórko a mój pies nie jest jakiś strasznie napalony na wstawanie przed 8 a z resztą ja z nim wychodzę na spacery może dwa razy w miesiącu? Trzy? Nie więcej bo całkowicie wystarcza mu ogródek więc to tyczy się tylko osób ktore mieszkają w bloku
Odpisz
8 marca 2021, 16:58
Mój pies wstaje o 8.00
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:12
No I właśnie zajebiście tak.
Lubię zimę i śnieg, mój pies też.
A taki spacer dwugodzinny o poranku jest bardzo orzeźwiający
Odpisz
23 stycznia 2021, 16:18
@DanateDMC: współczuję minusow, jeja to bardzo kontrowersyjna spolecznosc ktora faworyzuje kociarzy, jak tylko napisze cos o psach to mam w cholere minusow
Odpisz
27 stycznia 2021, 17:55
@Nightmare_Wolf: Widzialem na jeja dziesiątki memów i setki komentarzy wychwalajacych psy. Widziałem komentarze z samymi strzałkami w górę, w których jejacy deklarowali, że cenią bardziej życie psów niż ludzi. Twój komentarz da się opisać tylko jednym słowem: xd.
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:55
Ja który mam Pekińczyka:
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:33
Szkoda że ten durny kot bardzo lubi żreć o trzeciej nad ranem...
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:55
@bodzio205: I nagle pod lodówką: MIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:05
@JaJestemZWami: ja pisałem sprawdzian i drzwi nie dokonałem to mój kot wlazł mi i wyj...ł kamerę i jakimś cudem zadanie usunął
Odpisz
21 stycznia 2021, 19:48
@Xgamer: Wrzucę mema z tej okazji. Jak będziesz ciekawy, to wbij na moją poczekalnię i miodowe lata.
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:40
Mój pies potrafił mnie o 5 obudzić by z nim wyjść i zawsze mi się nie chciało wstawać, ale gdy widziałam potem jego uśmiechniętą mordkę, to całe to ,,nie chce mnie się" znikało, a dzień był lepszy
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:36
no ja bardzo lubię spać z kotkiem <3
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:12
Piesek da ci miłość a kot tylko będzie miał w cb wyj...ne bule byś dawał jedzenie
\______/
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:20
@y0xhlztixyotisy9zifR:
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:40
@y0xhlztixyotisy9zifR: Pies udaje twojego przyjaciela, by dostać jedzenie.
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:46
@y0xhlztixyotisy9zifR: Niestety się z Tobą nie zgodzę.
Psy są kochające wobec wszystkich lub dużej ilości ludzi.
Natomiast kot wybiera osoby, które są dla niego dobrzy.
Więc nie jest dupkiem, tylko Cię nie lubi.
No i oba gatunki zwierząt są bardzo dobrymi przyjaciółmi, jeśli masz do nich podejście.
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:23
możesz mieć rację jednak myślę że zależy to też od osoby
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:03
Tak, dobrze że chociaż idę do pracy na 9-tą a nie wcześniej
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:03
Niestety ja mam oba, więc wszystkie minusy posiadania psa i do tego wrednego kocura
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:07
lol myslalem ze to igni(sus) ten uzytkwonik co jest among us refenrecem
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:09
też tak mam ignisus
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:14
@antonippp: to znaczy że jestem sus! 😳
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:14
chyba 😳 😳 😳
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:22
@antonippp: o bosz
kolejna inwazja tym razem igniusów
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:23
doprawdy nie mam pojęcia o co ci chodzi :/
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:26
Szczury się zaległy w serwerowni
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:27
a ignisus to dobry jejak (według mnie), szkoda mi go
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:35
Inwazja patriotów *
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:39
@Bright32: Marsz Niepodległości,troche po czasie ale zawsze jest czas aby okazać miłość dla swojego narodu
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:44
@OwOcomedy: ma solidny fanbase
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:40
Szusta rano
Zimny poranek
Bycie niewyspanym
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:22
Jak jest zimno to mój pies nie chce wyjść
A o 6 rano to on śpi, dopiero po 7 będzie chciał wyjść xd
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:21
I tak psy lepsze.
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:20
Szynszylarze: *Nigdy nie wyspani*
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:17
Dla mnie każdy poranek jest bólem i cierpieniem
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:21
@Kruczykomp: to sie wez za siebie a nie sie uzalasz
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:29
@kolejorz2009: Kołcz Majk? Co ty tu robisz?
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:31
@Kruczykomp: mini majk co ty tu robisz
Odpisz