Gdyby powstała Incepcja 2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Płać pan
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2021, 23:13
Ten budynek w tle wygląda nierealistycznie imo
Odpisz
1 lutego 2021, 08:29
@Saaaaasuke: bo ten budynek z jakiegoś HL2 lub innego cyberponka 2069
Odpisz
1 lutego 2021, 12:54
@KubaPatykPL: wpisz w google Makau.
Tam jest naprawdę taki budynek
Odpisz
1 lutego 2021, 09:40
Z 2 minuty patrzyłam na ten prostokąt i zdałam sobie sprawę że to logo national geographic
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:33
To trochę wygląda jak miasto w Half Life Alyx
Odpisz
1 lutego 2021, 03:03
@Kaintedover78: City 17 jest niższe i troche bogatsze
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:59
Tak wygląda ten budynek z tła
Odpisz
31 stycznia 2021, 22:52
@iewek: siedziba łownego złola be like
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:42
Wydaje mi się, że zrobiono to teleobiektywem, i rozwala to perspektywę na ten budynek w tle.
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:21
Mózg mnie swędzi
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:05
Makau
I po makaule
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:13
*half life:alyx intensifs*
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2021, 08:21
To nie jest Makau, to po prostu plan filmowy do Incepcji 2,
Nolan przecież woli rzeczywiste efekty, więc wszystko sobie zbudował.
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:19
W sumie pomysł na fabułę nie jest trudny do wymyślenia ale to będzie gorsze niż oryginał.
Odpisz