Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2014, 16:36
40:1,czyli ten utwór,którym się podniecają gimbo-metale,nie jest aż taki dobry .-. Co innego Wolfpack i Panzer battalion ^^
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:03
@siemek22: Nie jest też zły :P. Jest znany wśród kindermetali, bo mówi o Polsce, ale nie oznacza to, że jest słaby.
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:04
@matigrzegorz: To raczej taki przeciętniak :P
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:30
@siemek22: i tak jest o wiele lepszy od Uprising ;P
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:47
@siemek22: Wolę Panzerkampf i Coat of Arms ale Wolfpack też niezły.
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:51
@DanateDMC: Coat Of Arms jest też zaczepisty ^^
Odpisz
6 stycznia 2014, 19:07
@siemek22: midway jest zaje-kur-wa-bisty :D ale wkurza mnie ten gimb po środku ... to powinien być wiking xD
Odpisz
11 stycznia 2014, 17:43
@P_A_N_T_E_R_A: Ja uwielbiam Screaming Eagles i Gott Mit Uns, ale reszta też jest ***ista.
Odpisz
12 stycznia 2014, 12:40
@Hiszpanska_Inkwizycja: ruina imperii ^^
Odpisz
23 kwietnia 2014, 15:19
@siemek22: 40:1 - mój faworyt
Odpisz
23 kwietnia 2014, 17:24
@kubakk12: Meh, dobra intencja i nawet niezłe wykonanie, ale mało metalowe :/
Odpisz
19 grudnia 2014, 15:59
@siemek22: 40:1 to moja ulubiona nutka, a nie jestem gimbo-metalem : )
Słuchałem każdej nutki Sabatonu i zwyczajnie 40:1 jest najlepsze ^^ takiej jest moje zdanie, lecz szanuję Twoje : )
Panzer Batalion jest w granicach dobrego, a Wolfpack wymiata ; D
Odpisz
19 grudnia 2014, 17:16
ja już Ssajbatonu nie słucham ;p
Odpisz
7 lipca 2015, 23:27
@siemek22: Najlepsze są Panzerkampf i Wehrmacht. Pod względem zarówno tekstowym, i brzmieniowym
Odpisz
26 listopada 2018, 15:57
@Arald98: ja tam najbardziej lubię Rise of Evil, Camouflage i Soldier of 3 Armies, ale one też są spoko
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:35
utworu*
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:34
,,Start the war machine. The reich will rise " Zgadnijcie z jakiego to ótworu
Odpisz
26 listopada 2018, 15:58
Rise of Evil
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:28
Sabaton
Odpisz
7 stycznia 2014, 00:54
to czego się słucha niema nic do gadki ja słucham metalu cały czas a inni biorą mnie i tak za jakiegoś dresa choć nie wiem czemu bo ni to łysy ni to w dresie się pokazać a jak dowiedzieli się że słucham metalu to od razu ćpun i oszust czemu tak jest??
Odpisz
7 stycznia 2014, 07:59
@Fobi96: trudno odpowiedzieć ja też słucham metalu, nie mam żadnego ulubionego zespołu słucham tylko niektórych muzyk takich jak właśnie sabaton 40-1 a już mnie uważają za dresa i takiego co by tylko koszulki z serii Jan Paweł (:)) nosił
Odpisz
7 stycznia 2014, 22:19
@fil341: ludzi się nie ogarnie najlepszy to jest ksiądz w lubominie "słuchanie metalu nie ważne jakiego to tak jak byś słuchał szatana" i tak cały czas
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:04
ach, te kindery...
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 00:02
ten mem nosi nazwę - typowy kindermetal - zdefiniujcie mi słowo kindermetal
Odpisz
4 stycznia 2014, 21:51
@lolflexberylex: dziecięcy metal .-. chyba choć nie jestem pewna ale raczej tak
Odpisz
4 stycznia 2014, 22:24
@DragonQuen: chodziło o definicję a nie o tłumaczenie ;)
Odpisz
6 stycznia 2014, 16:46
@lolflexberylex: osobnik słuchający metalu (bardzo często zespołu Korn) w wieku od dwunastu do szesnastu lat. Od "prawdziwych metali" różni się nieznajomością zespołów. Często ubiera się "na metalowo" na pokaz.
Odpisz
6 stycznia 2014, 17:57
@Sauron: no właśnie, a ja mam ponad 21 lat i słucham Sabatonu, znam dużo zespołów i każdy szanuję, dalej jestem kindermetalem?
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:02
@lolflexberylex: Tak jak napisał Sauron, jeśli nie robisz tego i nie ubierasz się jak metal na pokaz, to nie jesteś.
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:06
@matigrzegorz: wiem ale denerwuje mnie jak ludzie piszą że jak słucham sabatonu to przegrałem życie
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2014, 19:52
@Sauron: Słucham Kornu, mam 11 lat CO WYGRAŁEM!?
Odpisz
6 stycznia 2014, 20:40
@Sauron: Może nie tyle nieznajomością zespołów co udawaną znajomością i pozerstwem. Tak mi się wydaje :P
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:06
@Sauron: Ale co złego jest tu w Kornie?
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:47
odbezpieczoną minę przeciwczołgową do rączek
Odpisz
7 stycznia 2014, 13:41
@eragon00: Fspaniale! (żart)
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:38
@Piotresiek: nie wiem, nie znam się na metalu. Piszę tylko, że jest popularny wśród kin- er, młodszych słuchaczy.
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:21
Ze mnie patriota jak z biebera chłopak...
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:13
Sabaton jest mi obojętny lubię ale nie pawam do niego szczególną sympatią...
Odpisz
6 stycznia 2014, 17:58
Każdemu polecam Horytnicę :)
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:35
Gammadion,Ludola,Forteca (umpa mi podesłał,dziękować mu za to ^^) to też fajne zespoły
Odpisz
6 stycznia 2014, 17:27
A mnie bawią tacy ludzie. Sabaton już nie raz oświadczał, że w swoich utworach nie wychwala szczególnie żadnego narodu tylko pisze o konkretnych wydarzeniach. Niektóre utwory można by uznać za patriotyczne dla Polski, inne dla Niemiec czy Rosji. Oni nigdy nie sympatyzowali z żadnym narodem. Co najwyżej Polska jest świetnym źródłem tematów o których mogą zaśpiewać. Jak ktoś wpadł na pomysł, żeby ich odznaczyć Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej to się obrazili i oświadczyli, że nawet jak im go przyznają to go nie przyjmą i basta.
I za to ich lubię :)
Odpisz
6 stycznia 2014, 16:40
Czas, żeby zaśpiewali o bitwie pod Kircholmem :}
Odpisz
3 stycznia 2014, 18:20
5/5 i do ulubionych. :D
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2014, 23:59
Szczerze mówiąc, jestem fanem, ale bez wku*wa i 5/5 :D
Odpisz