Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Nie zadzieraj z bobrami
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2019, 15:10
Odpisz
30 maja 2017, 18:46
@Konto usunięte: Leo Morrachioli zrobił metalowe Barbie Girl
Odpisz
17 sierpnia 2016, 15:52
@Konto usunięte: Jaja se ze mnie robisz.
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:36
Ku*wa, nie ;-;
Odpisz
7 grudnia 2015, 17:57
zabić twórcę tego pytania... jeśli 1d to hard rock to ja sluchajac m. in. slayera wychodze poza skale...
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:52
Okej że akurat słucham sabatonu. Do każdej fanki One Gejrerection. Enter the gates, Auschwitz awaits!
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:54
@DanateDMC: Czyżby The Final Solution :DDDD
Odpisz
6 stycznia 2014, 18:56
@DragonQuen: Ta. Akurat mi leciał.
Odpisz
6 stycznia 2014, 19:02
@DanateDMC: Polejcie panu
Odpisz
6 stycznia 2014, 19:57
@DanateDMC: Łan Erekszyn ehehehehehe
Odpisz
6 stycznia 2014, 20:07
Gejerekszyn...
Odpisz
1 lutego 2014, 20:55
fajny awatar
Odpisz
2 lutego 2014, 16:13
Thx.
Odpisz
11 października 2014, 10:55
@DanateDMC: skisłem
Odpisz
26 maja 2015, 19:43
@DanateDMC: When Freedom born the final solution !
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:35
piosenki pochodzą z gówna a muzyka jest gówniana
Odpisz
20 czerwca 2014, 11:26
Kocham 1D i ich muzyka to pop :3
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:59
Idę się powiesić .
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:31
@goodspeed: Nie ty jeden.
Odpisz
11 maja 2014, 17:53
Taki rock jak ze mnie Obama.
Odpisz
8 stycznia 2014, 22:27
Tak, a AC/DC śpiewało Barbie Girl....
Odpisz
26 stycznia 2014, 22:07
w sumie to w ich wykonaniu brzmiało by nieźle
Odpisz
26 stycznia 2014, 22:06
o boshe ich chyba po***ło
Odpisz
8 stycznia 2014, 09:00
Matko Boska . Co ?
Odpisz
10 stycznia 2014, 20:30
nie stawia się spacji przed kropką .
Odpisz
6 stycznia 2014, 15:41
wszyscy macie racje ty gowno 1D to nie jest muzyka tylko kupa KUPA
Odpisz
6 stycznia 2014, 19:03
Kupa przez duże "K"
Odpisz
8 stycznia 2014, 13:16
@DragonQuen: prawda
Odpisz
7 stycznia 2014, 23:04
Mówicie na nich pedały bo co? Bo o siebie dbają? Bo noszą rurki? Bo czasem się potrzymają za ręce? Bo są je*anymi pedałami? Bo lubią w dupę?
Odpisz