Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

30 stycznia 2021, 15:43

Jak by ktoś chciał ( okładka książki overlord: Paladin of the Holly kingdom)

Avatar GenMachine

30 stycznia 2021, 19:42

@Mroczny_piewca_apokalipsy: Czekam na tłumaczenie.

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

30 stycznia 2021, 21:05

@GenMachine: najlepsze 2 części póki co (ja czekam na 15 po angielsku)

Avatar PolskiHetzer

Edytowano - 3 lutego 2021, 15:04

@Mroczny_piewca_apokalipsy: Ale jestem zacofany... Myślałem, że Maruyama co dopiero 14 napisał xD

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

Edytowano - 3 lutego 2021, 15:39

@PolskiHetzer: 15 ma wyjść tej wiosny jakoś.
A w międzyczasie wydał jeszcze spin-off XD

Avatar PolskiHetzer

3 lutego 2021, 15:49

@Mroczny_piewca_apokalipsy: Jeszcze powiedz, że jest osobna historia poświęcona Evileye...

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

3 lutego 2021, 15:50

@PolskiHetzer: mi się podobała

Avatar PolskiHetzer

3 lutego 2021, 15:52

@Mroczny_piewca_apokalipsy: Jest wersja książkowa?!

Avatar tensilnyziomek

3 lutego 2021, 12:14

Ale czy taki admin byłby w stanie zatrzymać jadący pociąg?

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

3 lutego 2021, 12:24

@tensilnyziomek: zależy od szybkości i masy pociągu, bo jeśli byłby na tyle masywny by wywalić serwer to chyba nie

Avatar Oliwier256

3 lutego 2021, 12:06

Czyli admin ma skrzydła pokryte piórami? Interesujące...

Avatar
COWALSKY

30 stycznia 2021, 16:02

Jakoś inaczej zapamiętałem administrację..

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

30 stycznia 2021, 16:05

jak to mówią w anime: it's not Even my final form

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

30 stycznia 2021, 15:58

Bo kto normalny robi szynke w poczekalni

Avatar NesquikBoi

30 stycznia 2021, 15:47

to literalnoe ja

Avatar
Valentine_

30 stycznia 2021, 15:48

@NesquikBoi: Nesquik jest Adminem? :0

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

30 stycznia 2021, 15:48

@NesquikBoi: na górze czy na dole...

Avatar NesquikBoi

30 stycznia 2021, 15:49

@Mroczny_piewca_apokalipsy: po srodku B))))

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Rel

Były nóżki, nie ma nóżek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka