Pomyślcie, jakie gry by robili, gdyby nie bankructwo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Zapraszamy
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2021, 10:07
HEROS OF MIGHT AND MEGIC
❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧡🤎💛💗🧡💜💛🧡❤❤🧡💙💜🤎💚💚💙
(SORRY ZA PISOWNIE) MOJE DZIECIŃSTWWO
Odpisz
1 lutego 2021, 20:00
K...a teraz mi przypomniałeś że ostatnia część wyszła w 2015 nie licząc tego era of chaos
Odpisz
1 lutego 2021, 20:04
@Bright32: Najwyraźniej Era of chaos jest na telefony i wygląda ...jowo
Nie wiem czy ktoś by chciał w to grać w momencie kiedy masz na telefony trójkę
Odpisz
7 lutego 2021, 23:54
@Bright32: Era of Chaos to gówno, ale daje im propsy za umieszczenie Sandro, Gelu i Gem na materiale promocyjnym najnowszym. Za Chiny tego nie zainstaluję, ale aż przyjemnie na taką reklamę popatrzeć w środku oglądania Pana masonów kuloziemstwa na YT.
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 20:01
Ile bym dał za Reamster Trylogi Herosów
Odpisz
1 lutego 2021, 20:04
@Boberek00: A po co remaster czegoś co jest idealne?
Odpisz
1 lutego 2021, 20:16
@Kejdzej: Trzecia część jednak otrzymała
Odpisz
1 lutego 2021, 20:22
@Boberek00: Eee, sama podstawka z delikatnie podkręconą rozdzielczością. Nawet animacji nie upłynnili
Odpisz
1 lutego 2021, 20:23
@astrofizyk: O tym nie wiedziałem
Odpisz
1 lutego 2021, 20:42
@Kejdzej: Prawie idealne
A z hotą jest jeszcze bliżej ideału
Odpisz
2 lutego 2021, 09:50
@Boberek00: Najbliżej na obecny moment jest HD-mod dla wersji Complete.
Dodaje masę skrótów klawiszowych, opcjonalny pasek kolejności ruchu, poprawione ui paska po prawej stronie i umożliwia granie na najnowszych komputerach.
A poza tym jest jeszcze Horn of The Abyss, dodający 10 zamek piratów (za rok bodajże dodadzą 11 zamek wynalazców) MASĘ konentu, 3 kampanię dla tego zamku, balans podstawki, poprawę błędów i poprawione grafiki tu i ówdzie (+kompatybilność z HD-modem).
+razem sprawiło że multiplayer żyje jak nigdy dotąd.
Odpisz
2 lutego 2021, 10:22
@Timix: 11 zamek miał być już w tym roku ale kierownik projektu zmarł na koronawirusa, więc jest duży poślizg
Odpisz
2 lutego 2021, 19:37
@astrofizyk: Zmarł w wypadku samochodowym. (kto kierował nie wiem)
Korona nie wpłynęła na śmierć w żaden sposób.
Odpisz
2 lutego 2021, 20:13
@Timix: a, to coś musiałem pomieszać. W każdym razie no opóźnienie jest
Odpisz
7 lutego 2021, 10:52
albo VCMI dzięki temu można zrobić gang świerzakow
Odpisz
7 lutego 2021, 10:55
@Kejdzej: AI trzeba by było poprawić
Odpisz
7 lutego 2021, 11:48
W czwartej części na pewno, w trzeciej jest spoko
Odpisz
7 lutego 2021, 11:47
Jezus maria aż mi przypomniałeś o tej kupie gówna (Heroes 6 i 7) które wyglądają jak galeria na Devianartcie
Odpisz
7 lutego 2021, 11:26
Ma ktoś całą książeczkę z opakowania wersji heroes 3 na obrazku?
Odpisz
7 lutego 2021, 10:59
Telltale to samo
Odpisz
2 lutego 2021, 08:41
Ja mam heroes 1,2 i 3 z dodatkami legacy
Odpisz