Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

9 lutego 2021, 19:57

Szkoda, Epoka lodowcowa była dobra

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Piket

Edytowano - 14 lutego 2021, 22:14

@Glisda: Wiesz? Czasem jeszcze można trafić na jakąś dobrą animację ale faktem jest to że te trafiają się stosunkowo bardzo rzadko co jest smutne, ja Epokę Lodowcową po raz pierwszy obejrzałem u cioci na projektorze siedząc po turecku na dywanie razem z dwoma kuzynami, zasłoni liśmy okna firankam, przynieśliśmy keczupowe Cheetosy i oglądaliśmy :)

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2021, 11:15

@Glisda: Zależy czy mowa o animacjach dłuższych (jak właśnie Epoka Lodowcowa) czy odcinkowych, bo tych odcinkowych wciąż jest dużo, np. Gravity Falls, The Owl House czy Infinity Train

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2021, 14:30

JD - j...ć disneya

Avatar SCP_173

15 lutego 2021, 09:27

A co oni robili poza bajkami o mamutach?

Avatar DinoSummer

15 lutego 2021, 09:38

@SCP_173: Roboty, H O R T O N słyszy ktosia. Epic, Fernando, Spies in Disguise, Fistaszki.

Avatar Agamer12321

10 czerwca 2021, 22:52

@SCP_173: rio

Avatar OstatniSith2005

14 lutego 2021, 17:36

Można prosić o szablon?

Avatar DinoSummer

15 lutego 2021, 00:12

Avatar Thunder_cat_15

14 lutego 2021, 22:15

Nieeee, to zniszczy nam wszystkim dzieciństwo!

Avatar Domkri

9 lutego 2021, 19:09

Disney, wy bardzo mocno chcecie doprowadzić własnego upadku

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Domkri

14 lutego 2021, 19:40

@Domkri: kiedy mówisz jakąś kompletną brednie i tak twój głupi komentarz dostaje i więcej strzałek w górę... W ogóle dzięki za info. Myślałem że temu studiu się lepiej powodzi dlatego tak napisałem

Avatar przemek1ni

Edytowano - 14 lutego 2021, 21:59

@Domkri: Hejt na Disney jest na czasie, heh
Bardziej mnie bawi, że oba nasze zupełnie sprzeczne ze sobą komentarze są "ocenione" przez wszystkich pozytywnie i jedyna czerwona strzałka jaką masz to ta ode mnie xD

Avatar Kyoko1278

14 lutego 2021, 17:31

Dlaczego?

Avatar rozwalgo

9 lutego 2021, 19:48

No ku**a chyba ich pogięło

Avatar Glisda

14 lutego 2021, 14:25

@rozwalgo: Pogięło? Ich kompletnie poj...ło.

Avatar PoProstuWojtek

9 lutego 2021, 19:00

Przepraszam za niedoinformowanie, ale za co bluesky jest odpowiedzialne.

Avatar DinoSummer

9 lutego 2021, 19:06

@PoProstuWojtek: Epoka Lodowcowa, Roboty, Rio, Spies in Disguise, Fernando.

Avatar lordbaysel

9 lutego 2021, 19:12

@DinoSummer: No to w sumie dobrze, 6 części epoki lodowcowej nie będzie, z każdą następną częścią staczali się coraz bardziej w otchłań absurdu.

Avatar Oldjedai

9 lutego 2021, 19:28

@DinoSummer: Jeszcze Horton słyszy ktosia i Tajemnica Zielonego Królestwa

Avatar Glisda

14 lutego 2021, 14:25

@PoProstuWojtek: Epoka lodowcowa, Rio, Fernando i jeszcze wiele innych. Wielka szkoda

Avatar Glisda

14 lutego 2021, 14:24

Wielka szkoda bo wychowałam się na ich bajkach

Avatar Glisda

14 lutego 2021, 14:21

Avatar PolishDestroyer

10 lutego 2021, 15:40

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Trzeba brać osobną torbę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka