Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

20 lutego 2021, 00:26

... śnieg za kołnierzem? Nuda. Śnieg w butach? Nawet może być. Śnieg w nosie? Gorsze rzeczy przeżyłam. Nie pytajcie jak, sama nie wiem

Avatar Milek_402

Edytowano - 20 lutego 2021, 01:57

@Loginamika04: śnieg w nosie to pewnie wpadłaś twarzą w zaspę i tak to się stało

Avatar Loginamika04

20 lutego 2021, 09:23

@Milek_402: nie w tym sensie. W sensie że mi nie przeszkadza ten śnieg

Avatar Milek_402

20 lutego 2021, 15:00

@Loginamika04: spoko, wiem

Avatar CALEK

Edytowano - 19 lutego 2021, 22:28

Aktualnie w Moskwie jest -14°C i ludzie jak gdzieś chodzą to w póchówkach obwiązani szalikami i nadal jest im zimno więc tak średnio wam wierzę że chodzicie jak na lato podczas zamieci.

I tak btw człowiek zaczyna zamarzać kiedy temperatura ciała osiąga 16°C więc leżeli byście w szpitalu z odmrożeniami.

Avatar Milek_402

19 lutego 2021, 22:33

@CALEK: tylko weź pod uwagę fakt że jak -16° to nie zamarzniesz w ciągu 0.000000001 sekundy, da radę trochę wytrzymać, ja wytrzymam po prostu dość sporo w porównaniu do innych

Avatar CALEK

20 lutego 2021, 11:05

@Milek_402: ciało bez żadnej praktycznie osłony (bez kurtki spodni długich itp.) bardzo szybko traci ciepło i jak pisał wcześniej kolega że ptaki idzie karmić (nie wiem jak najwidoczniej jakieś w śnieżycę są) to nie trwa to 0,0000000000001 sekundy tylko podchodzi bardziej pod minutę i w dodatku zamieć, śnieg jak wiadomo to małe kawałki lodu więc podczas zamieci tak naprawdę lata lód więc podczas uderzania o ciało (I to jeszcze w ciało I skórę dziecka więc no słabsze po prostu) zadaje spory ból. Chyba każdy z nas doświadczył śniegu lecącego w twarz I chyba każdy mniej więcej pamięta jakie to uczucie.
Podsumowując możliwe jest chodzenie przy -13°C ale 1 jest to bardzo niebezpieczne I spędzenie na zewnątrz ponad minuty może powodować odmrożenie palca, ucha, ust I innym drobniejszych rzeczy, a po 2 w Moskwie aktualnie jest -8°C I ludzie nadal chodzą owinięci kurtkami I szalikami więc po prostu nie wierzę wam że przy śnieżycy I -13°C sobie swobodnie chodzicie po śniegu I jest wam ciepło, możecie chodzić w okolicach zera żeby w takim ubiorze wytrzymać kilka minut ale na 100% nie przy -13.

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 20:12

Słabeusz, ja zostałem pięć razy wrzucony w zaspę na kuligu
I ...j
( bardziej mnie zabił stary który na prostej i gładkiej jak j...ny stół drodze będąc wpie....ił się w rów chociaż jechał po samym środku)

Avatar Milek_402

Edytowano - 19 lutego 2021, 20:40

essa, ja tam w minusowych temperaturach w ubraniu letnim na spokojnie mogę siedzieć

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 20:52

@Milek_402: mówisz to do osoby która idzie karmić ptaki w śnieżyce -13 stopni w krótkich spodenkach i krótkiej koszulce
Nawet ciepło jest

Avatar Milek_402

19 lutego 2021, 21:20

w końcu ktoś o podobnej tolerancji zimna do mnie, yay

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 18:14

"Nie robi mi to" ???

Avatar Milek_402

19 lutego 2021, 19:52

admin zmienił, wcześniej było "Mogę mieć śnieg za kołnierzem i nie robi to na mnie żadnego wrażenia"

Avatar Kyoko1278

19 lutego 2021, 19:57

@Milek_402: Pewnie kot mu przebiegł po klawiaturze

Avatar Milek_402

19 lutego 2021, 20:04

@Kyoko1278: nie zdziwiłbym się gdyby tak było

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 15 lutego 2021, 18:44

Obtocz śnieżekę w soli i trzaśnij se nią w twarz nie bedziesz taki nieśmiertelny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar DRAGON_POLSKA

19 lutego 2021, 19:58

@Kyoko1278: jak się za mocno ubiję śnieżkę to kamyczki nie będą ładnie się wbijać

Avatar Milek_402

Edytowano - 19 lutego 2021, 20:03

@DRAGON_POLSKA: ale jak sie mocno ubije to nie będą kamyczki potrzebne

Avatar Kyoko1278

19 lutego 2021, 19:56

Tak to

Avatar Martyna_09

19 lutego 2021, 19:26

Ej wczoraj oglądałam iron man 3 i był mem z iron Man 3, dzisiaj oglądałam strażników galaktyki i jestem ze strażników galaktyki

Avatar Jefte

19 lutego 2021, 19:10

"Czemu nie, zawsze jakaś pamiątka".

Avatar orzech39

19 lutego 2021, 18:57

Avatar
Tasiemiiec

19 lutego 2021, 18:55

Mogę stać się śniegiem.... Napie...ącym po fińsku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Milek_402
Dodane przez: Milek_402

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Mało znany szczegół

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Płać pan

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka