Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2021, 00:26
... śnieg za kołnierzem? Nuda. Śnieg w butach? Nawet może być. Śnieg w nosie? Gorsze rzeczy przeżyłam. Nie pytajcie jak, sama nie wiem
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2021, 01:57
@Loginamika04: śnieg w nosie to pewnie wpadłaś twarzą w zaspę i tak to się stało
Odpisz
20 lutego 2021, 09:23
@Milek_402: nie w tym sensie. W sensie że mi nie przeszkadza ten śnieg
Odpisz
20 lutego 2021, 15:00
@Loginamika04: spoko, wiem
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 22:28
Aktualnie w Moskwie jest -14°C i ludzie jak gdzieś chodzą to w póchówkach obwiązani szalikami i nadal jest im zimno więc tak średnio wam wierzę że chodzicie jak na lato podczas zamieci.
I tak btw człowiek zaczyna zamarzać kiedy temperatura ciała osiąga 16°C więc leżeli byście w szpitalu z odmrożeniami.
Odpisz
19 lutego 2021, 22:33
@CALEK: tylko weź pod uwagę fakt że jak -16° to nie zamarzniesz w ciągu 0.000000001 sekundy, da radę trochę wytrzymać, ja wytrzymam po prostu dość sporo w porównaniu do innych
Odpisz
20 lutego 2021, 11:05
@Milek_402: ciało bez żadnej praktycznie osłony (bez kurtki spodni długich itp.) bardzo szybko traci ciepło i jak pisał wcześniej kolega że ptaki idzie karmić (nie wiem jak najwidoczniej jakieś w śnieżycę są) to nie trwa to 0,0000000000001 sekundy tylko podchodzi bardziej pod minutę i w dodatku zamieć, śnieg jak wiadomo to małe kawałki lodu więc podczas zamieci tak naprawdę lata lód więc podczas uderzania o ciało (I to jeszcze w ciało I skórę dziecka więc no słabsze po prostu) zadaje spory ból. Chyba każdy z nas doświadczył śniegu lecącego w twarz I chyba każdy mniej więcej pamięta jakie to uczucie.
Podsumowując możliwe jest chodzenie przy -13°C ale 1 jest to bardzo niebezpieczne I spędzenie na zewnątrz ponad minuty może powodować odmrożenie palca, ucha, ust I innym drobniejszych rzeczy, a po 2 w Moskwie aktualnie jest -8°C I ludzie nadal chodzą owinięci kurtkami I szalikami więc po prostu nie wierzę wam że przy śnieżycy I -13°C sobie swobodnie chodzicie po śniegu I jest wam ciepło, możecie chodzić w okolicach zera żeby w takim ubiorze wytrzymać kilka minut ale na 100% nie przy -13.
Odpisz
19 lutego 2021, 20:12
Słabeusz, ja zostałem pięć razy wrzucony w zaspę na kuligu
I ...j
( bardziej mnie zabił stary który na prostej i gładkiej jak j...ny stół drodze będąc wpie....ił się w rów chociaż jechał po samym środku)
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 20:40
essa, ja tam w minusowych temperaturach w ubraniu letnim na spokojnie mogę siedzieć
Odpisz
19 lutego 2021, 20:52
@Milek_402: mówisz to do osoby która idzie karmić ptaki w śnieżyce -13 stopni w krótkich spodenkach i krótkiej koszulce
Nawet ciepło jest
Odpisz
19 lutego 2021, 21:20
w końcu ktoś o podobnej tolerancji zimna do mnie, yay
Odpisz
19 lutego 2021, 18:14
"Nie robi mi to" ???
Odpisz
19 lutego 2021, 19:52
admin zmienił, wcześniej było "Mogę mieć śnieg za kołnierzem i nie robi to na mnie żadnego wrażenia"
Odpisz
19 lutego 2021, 19:57
@Milek_402: Pewnie kot mu przebiegł po klawiaturze
Odpisz
19 lutego 2021, 20:04
@Kyoko1278: nie zdziwiłbym się gdyby tak było
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2021, 18:44
Obtocz śnieżekę w soli i trzaśnij se nią w twarz nie bedziesz taki nieśmiertelny
Odpisz
15 lutego 2021, 18:46
Odpisz
15 lutego 2021, 18:50
ja tam lubię
Odpisz
15 lutego 2021, 18:50
@Milek_402: nie odpowiadam za utratę/uszkodzenie wzroku i opcjonalne "oparzenia"(takie jak po Salt and ice challenge)
Odpisz
19 lutego 2021, 18:42
sól utwardzi śnieg
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 19:00
@eloelokosmatello: racaj ale w tym czasie (włożenie do soli i rzucenie/walniecie się nią w łeb ) nie zrobi tego zbyt dobrze
Odpisz
19 lutego 2021, 19:42
mam taką wersję brutalną:
-robisz małą śnieżkę
-znajdź małe kamyczki
-oblep śnieżkę kamyczkami
-oblep śnieżkę drugą warstwą śniegu tak aby nie wzbudzała podejrzeń wśród innych
-granat odłamkowy domowej roboty bez wydatku pieniędzy
Odpisz
19 lutego 2021, 19:51
@DRAGON_POLSKA: lepiej znaleźć duży kamień i go oblepić śniegiem
Odpisz
19 lutego 2021, 19:53
@Milek_402: śnieżka wtedy może być za cieżka i za duża
Odpisz
19 lutego 2021, 19:54
@DRAGON_POLSKA: najlepiej mocno jakąś ubić i już, taka ztobi to samo co kamień praktycznie a jest lżejsza
Odpisz
19 lutego 2021, 19:56
@Milek_402: NIE, nie rób tego!
Odpisz
19 lutego 2021, 19:58
@Kyoko1278: jak się za mocno ubiję śnieżkę to kamyczki nie będą ładnie się wbijać
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 20:03
@DRAGON_POLSKA: ale jak sie mocno ubije to nie będą kamyczki potrzebne
Odpisz
19 lutego 2021, 19:56
Tak to
Odpisz
19 lutego 2021, 19:26
Ej wczoraj oglądałam iron man 3 i był mem z iron Man 3, dzisiaj oglądałam strażników galaktyki i jestem ze strażników galaktyki
Odpisz
19 lutego 2021, 19:10
"Czemu nie, zawsze jakaś pamiątka".
Odpisz
19 lutego 2021, 18:57
Odpisz
19 lutego 2021, 18:55
Mogę stać się śniegiem.... Napie...ącym po fińsku
Odpisz