Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 12:53

Oj tak

Avatar GIRLPOWER

1 stycznia 2022, 19:55

Kobiety tez umirja jeździc mnie juz takie zarty nie smieszą

Avatar JaJestemZWami

23 kwietnia 2021, 23:00

To Polska, bo same fiaty.

Avatar biedronka5

27 marca 2016, 14:36

Fiat Uno,Fiat Uno,Fiat Uno,Fiat Uno,Fiat Uno,nowszy Fiat Uno...

Avatar Domyla

13 kwietnia 2012, 20:49

KURDE, CO SIĘ TAK CZEPIACIE ŻE KOBIETY NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ?! ŻE NIBY MĘŻCZYŹNI TO TACY SUPER I WSZYSTKO... A KOBIETA MA ZA GARAMI CAŁY DZIEŃ SPĘDZAĆ?! NIC TYLKO KRYTYKOWAĆ I KRYTYKOWAĆ KOBIETY! MAM JUŻ WAS DOŚĆ!!!

Avatar
Konto usunięte

21 października 2012, 08:18

@Domyla: (nie popieram ich)
pochwal się swoimi umiejetnosciami
1.kobiety gotują lepiej
2.kobiety są piekne
itp. itd.
-LASKI ! !- XD

Avatar BialaCzekolada4

25 sierpnia 2015, 22:03

@Domyla: Tak :)

Avatar adam773n

11 lutego 2012, 22:39

zgadzam sie

Avatar Ziomcio2012

4 lutego 2012, 07:34

blondynek xDD

Avatar playerr1488

1 lutego 2016, 20:25

@Ziomcio2012: gdzie!?

Avatar SonGoLSSJ

9 lutego 2008, 17:44

Popieram maniekplesio nie ma w F1,nascar ani w Dakarze :)
POzatym to prawda że kobiety nie umieją jeżdzić!
A i kto im dał prawo jazdy ?

Avatar SasukeUchiha177

15 września 2011, 17:22

@SonGoLSSJ:
Nie zgadzam się .Kobiety umieją jeździć nieraz lepiej od Facetów.
Ale to są Unikalne kobiety *tzn Samowystarczalne :D *
A tak serio nie gadajcie ze kobiety mogą mniej.
jestem Facetem i uważam że kobiety dobrze prowadzą Pojazdy 4kołowe
*jeźdze na 2 kolowcu :> *

Avatar julis

18 sierpnia 2011, 09:17

1/100 Czemu wy się uważacie we wszystkim naj naj??
Powinna pisać zaczęło się od faceta :D

Avatar DeaDe

9 maja 2011, 08:09

haha 5/5 i do ulu

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2011, 13:53

wiedzałem że kobiety są głupie a ocena 5/5 bo jestam facetem

Avatar vegetassj4

9 stycznia 2011, 18:46

ten obrazek ukazuje prawde o kobietach daje 5/5 bo jestem FACETEM

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2009, 13:17

ale karambole daje 5/5

Avatar Wortalik

9 kwietnia 2009, 22:31

guba jaki żal..... a obrazek 4/5 bo troche dyskryminuje :p

Avatar kosciu1212

19 listopada 2008, 19:54

dyskryminacja...:/mnie to irytuje...:/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przypałowo

Rel

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka