Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2021, 07:35
Najlepsze ze zestawienia to anestesia (pulling teeth)
Odpisz
2 marca 2021, 11:12
@Tomasz_P: tak
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2021, 12:38
To ja życzę sobie:
Nirvana- Come as you are
ACDC- Highway to hell
Slipknot- Left Behind/people=shit
Marilyn Manson- Tainted love/wormboy
Drowning pool- Bodies
Arch enemy- Nemesis
Motionless in white- Voices
Odpisz
16 lutego 2021, 14:19
@Patichan: Darcie ryja musi być :v
Odpisz
16 lutego 2021, 16:02
@Redclawface: Oczywiście że musi
Odpisz
19 lutego 2021, 17:57
@Patichan: To był sarkazm :v
Odpisz
23 lutego 2021, 11:41
@Redclawface: Oczywiście że to był sarkazm :v
Odpisz
16 lutego 2021, 17:15
zajebiści sąsiedzi, gdzie można takich kupić?
Odpisz
16 lutego 2021, 14:18
Mili sąsiedzi, tylko utwory słabe :v
Odpisz
16 lutego 2021, 12:13
całkiem możliwe że kradione
Odpisz
16 lutego 2021, 12:16
@gerwazysramdowazy: Masz błąd ortograficzny.
Usuń go szybko bo jejaki cię zjedzą.
Odpisz
16 lutego 2021, 12:18
@pjoterix: o masz racje
Odpisz
16 lutego 2021, 13:15
@pjoterix: literówka
Odpisz
16 lutego 2021, 16:09
@baarts: tak czy siak nie usunął finalnie
Odpisz
16 lutego 2021, 18:52
@pjoterix: Ciekawe czy jejacy się najedli
Odpisz
16 lutego 2021, 18:53
@Polish_Kebab7: tak
Odpisz
16 lutego 2021, 20:44
@pjoterix: ?
Odpisz
16 lutego 2021, 12:32
Ja gram na nerwach
Odpisz
16 lutego 2021, 12:43
@ALKATRAZ: piona
Odpisz
16 lutego 2021, 12:06
No i to jest fajne podejście można kulturalnie, a nie JAK GRASZ W NOCY CHŁOPIE NIE DOŚĆ, ŻE FAŁSZUJESZ TO JESZCZE W NOCY
Odpisz
16 lutego 2021, 12:04
SLAP THE B ASS
Odpisz
16 lutego 2021, 12:03
no nareszcie, koniec bana
Odpisz
15 lutego 2021, 22:04
Chciałbym mieć takich
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2021, 21:59
też sąsiedzi spotykający się z tym kolesiem co grał na basie:
Odpisz
15 lutego 2021, 21:49
ja bym dał kartkę która wyglądałaby jakoś tak:
Do sąsiada, który gra na basie między 2-3 w nocy:
co ku*wa?
Odpisz
15 lutego 2021, 21:46
To są najwyk...istśi sąsiedzi w kraju
Odpisz
15 lutego 2021, 21:42
zaj*biści sąsiedzi.
Odpisz
15 lutego 2021, 21:34
Odpisz