Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bastus77

11 grudnia 2021, 11:43

Ten screen ma z 10 lat

Avatar NormalnieUlgaZeWez

4 marca 2021, 14:01

Poprawka, z podstawówki*

Avatar wactonieja

4 marca 2021, 13:34

nie rel wtedy to dziewczyny byly be nikt nie pamieta?

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2021, 09:09

W przedszkolu to się jeszcze nie myśli o takich sprawach z tego co pamiętam. Raczej już późna podstawówka 4-6

Avatar kuba5028

4 marca 2021, 09:35

No, w przedszkolu to się mówi że dziewczyny są be i fuj

Avatar Maly_modelarz15

4 marca 2021, 09:45

@kuba5028: niby tak ale jednak jak jakiś kolega ukradnie gazetkę panu woźnemu to nikt nie odmówiłby choćby krótkiego wglądu w materię zakazaną

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2021, 10:53

@Maly_modelarz15: w przedszkolu to się bazy buduje i z dziewczyną walczy

Avatar Maly_modelarz15

4 marca 2021, 10:55

pozornie. Ale robi się też po cichu inne rzeczy

Avatar Nejle

4 marca 2021, 13:04

Mylicie się. W przedszkolu chłopaki i dziewczyny dogadują się ( mój pierwszy przyjaciel był chłopakiem), gdzieś tak w 2-3 klasie podstawówki jest "dziewczyny be" a potem koło 6 klasy jest okres dojrzewania i wtedy jest faza "chciałbym mieć dziewczynę"

Avatar GigannPlus

4 marca 2021, 12:43

Avatar DinoSummer

4 marca 2021, 08:47

*TF2 music plays*

Demoman: IINNNCCCOOOMMMIINNGGG!!!

Żołnierz: M A G G O T S

Gruby: MMEEEDDDYYYKKK!!!

Scout: Have some chicken.

Spy: G E N T E L M A N

Pyro: mmmhhhmmmhhhmhmhmmm

Inżynier: YYYEEEHHHAAAWWW!!!

Medyk: Raus raus!

Snajper: Bloody Hell!

Avatar Neunosieme2

4 marca 2021, 11:23

@DinoSummer: Sniper nie mówi Bloody hell XD raczej to pasuje do Demomana

Avatar Memyzphotoshopaipainta

4 marca 2021, 09:43

Przeciętny przedszkolak - ło k...a ale dzydzki.

Avatar KubaPatykPL

Edytowano - 4 marca 2021, 09:58

@Memyzphotoshopaipainta: wtamtym wieku to dzydzków ni ma i nawet się o nich nie myśli

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2021, 11:54

mam nadzieję że szablon znajdzie zastosowanie

Avatar Komarzyca

1 marca 2021, 11:55

ma jakiś potencjał moim zdaniem

Avatar kwiato99

4 marca 2021, 08:41

@Komarzyca: a ten?

Avatar Komarzyca

4 marca 2021, 08:42

@kwiato99: moze

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2021, 11:53

Zielona dla pana.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Angielskie śmieszki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tacy to pożyją

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka