Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanSellerek

4 marca 2021, 13:06

ciekawe

Avatar jacek1s

2 marca 2021, 19:58

Piekła nie można pomalować bo tam nie ma ścian, sufitu nie widać, a podłoga płonie.

Avatar PewienKtosiek

2 marca 2021, 20:09

@jacek1s: Pomalowali ogień

Avatar kajba

2 marca 2021, 20:19

@PewienKtosiek: To wiele wyjaśnia.

Avatar Kapichu

Edytowano - 2 marca 2021, 20:36

@jacek1s: z innych grzeszników mogli zrobić ściany

Avatar jacek1s

2 marca 2021, 20:48

@Kapichu: Nie, grzesznicy nie są tam od robienia z siebie ściany.

Avatar Kapichu

2 marca 2021, 20:55

@jacek1s: w piekle nie ma zasad

Avatar jacek1s

2 marca 2021, 21:06

@Kapichu: To też nie jest prawda. W piekle jest dosyć sporo zasad.

Avatar makapakajekurczaka

3 marca 2021, 14:23

Avatar krzysiulka10

3 marca 2021, 14:45

@jacek1s: A co ty? Byłeś w piekle ze tyle o nim wiesz?

Avatar jacek1s

3 marca 2021, 15:00

@krzysiulka10: Wykładałem Szatanowi kafelki w łazience.

Avatar krzysiulka10

3 marca 2021, 15:02

@jacek1s: A to ty je tak krzywo kładłeś ze sam szatan musiał do mnie dzwonić bym mu wyrównał.

Avatar jacek1s

3 marca 2021, 15:16

@krzysiulka10: Nie, nie. Ja jestem tym trzecim, który musiał po Was wszystkich poprawiać.

Avatar gelo1238

3 marca 2021, 15:43

@jacek1s: na koniec i tak wszyscy dali dupy bo nie ma gdzie wyłożyć kafelków

Avatar Pro100WGebe

3 marca 2021, 15:45

@jacek1s: jest sufit

Avatar krzysiulka10

3 marca 2021, 15:45

@gelo1238: Da się, u Szatana w rezydencji bo piekło to wymiar kilkunasto wymiarowy i zwykle z każdej strony są płomienie, ale jak się spojrzy pod jakimś kątem to widać dobrze rezydencję diabła.

Avatar jacek1s

3 marca 2021, 16:05

@Pro100WGebe: Napisałem, że sufitu nie widać, a nie, że go nie ma.

Avatar Matiozowiec

4 marca 2021, 10:00

@jacek1s: czyli to wy to tak zwaliliście że musiałem je skuwać

Avatar WielkiMoffPoppns

3 marca 2021, 17:54

Byo

Avatar Ignisus

3 marca 2021, 16:54

Czemu solidarnością? Co?

Avatar Dark43Hunter

3 marca 2021, 14:19

Mam wrażenie że było

Avatar
ddawdad

2 marca 2021, 19:59

Tak bywa.

Avatar
COWALSKY

2 marca 2021, 19:58

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Jakby trochę nie fair

Pozdrawiam świetliki

A, okej

To się nie może nie udać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka