Ale i tak się do tego nie przyznam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Ładne rzeczy
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2021, 10:04
tak było
zupa krem dyniowa z krewetkami
Odpisz
10 marca 2021, 14:34
ja mówiłem że mi nie smakuje a potem ukratkiem zjadałem całe
Odpisz
9 marca 2021, 13:13
daj ktoś szablon
Odpisz
10 marca 2021, 01:31
@Rey_Palpatine: prosz
Odpisz
10 marca 2021, 09:01
@lolo220: dzieki
Odpisz
8 marca 2021, 14:36
Tak było. Ale dzięki temu poznałem jedną z najlepszych zup jakie istnieją.
Odpisz
8 marca 2021, 14:42
@Kaciej21: czyli jaką?
Odpisz
8 marca 2021, 14:47
@TheWind: ona jest mało popularna. Nie znam nikogo kto by słyszał o takiej zupie. Nazywa się (bynajmniej w moim domu) zupa bieda. Nazywana jest biedą bo można ją zrobić z bardzo podstawowych rzeczy które przeważnie zawsze są w domu. Składa się z kostki rosołowej, klusek (zrobionych samemu), ziemniaków( jak są a jak nie ma to bez) i przypraw (sól, pieprz). Brzmi średnio ale moja mama potrafi to tak zrobić że mógłbym cały czas ją jeść a na początku nie chciałem nawet spróbować.
Odpisz
8 marca 2021, 14:50
@Kaciej21: brzmi ciekawie, u mnie czasami je się wodzionkę, czyli właściwie sam chleb z wrzątkiem i odrobiną masła.
Odpisz
8 marca 2021, 14:51
@TheWind: też brzmi całkiem spoko jakby to dobrze zrobić.
Odpisz
9 marca 2021, 13:36
@Kaciej21: Wiem, że mogę się czepiać, ale co mnie to. Bynajmniej i przynajmniej to nie synonimy. Bynajmniej oznacza to samo co wcale, w ogóle, ani trochę.
Umiesz rysować? Ja bynajmniej = Umiesz rysować? Ja ani trochę.
Coś takiego. Uszanowanko.
Odpisz
9 marca 2021, 13:37
@Magda6315: skupiasz się na najmniej ważnych rzeczach xD
Odpisz
9 marca 2021, 13:38
@Magda6315: okej nie wiedziałem. Dziękuję za informację i pozdrawiam serdecznie.
Odpisz
9 marca 2021, 13:39
@TheWind: Wiem, często jestem wyczulona na niektóre szczegóły, przepraszam xD.
Odpisz
9 marca 2021, 13:39
@Magda6315: nie no, spoko
Odpisz
9 marca 2021, 13:39
@Kaciej21: Proszę bardzo, dziękuję i również pozdrawiam.
Odpisz
8 marca 2021, 15:19
Ja tak miałam z kaszanką
Odpisz
5 marca 2021, 20:00
rel, poza gadaniem do pietruszki mniej wiecej to zajmowało większą część mojego wczesnego dzieciństwa
Odpisz