Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xninja11

13 kwietnia 2021, 09:11

Można szablon?

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2021, 15:41

Avatar Useless_Man

15 kwietnia 2021, 09:48

Wy też byliście taką dziczą xD

Avatar Karcio69

14 kwietnia 2021, 15:38

U mnie akurat byli na piętrze

Avatar przem0wski

13 kwietnia 2021, 21:16

Opie, muszę ci powiedzieć, ze dziś nic mnie tak nie rozbawiło jak twój mem. Masz moje słowo uznania

Avatar wuj3456

14 kwietnia 2021, 13:28

@przem0wski: dziękuję

Avatar Rimea

14 kwietnia 2021, 10:55

Jak byłam w 3 klasie mieliśmy przydzielona salę na piętrze dla klas 4-6.

Avatar harry_malfoy

14 kwietnia 2021, 08:06

Mojej klasie jak byliśmy 1,2,3 klasista i nie wolno było chodzić po szkole tylko musieliśmy być na dolnym piętrze

Avatar Rejfen

14 kwietnia 2021, 08:45

@harry_malfoy: u mnie było tak samo ale jak byłem w 4-8 to dzieciaki już łaziły gdzie chciały i było to trochę wkur*****ce bo jak chciałeś w spokoju na przerwie posiedzieć to nie było jak bo kaszojady były wszędzie

Avatar Kookie009

14 kwietnia 2021, 04:05

Zazwyczaj gdy ja przychodzę to automatycznie zostaje zwyzywana i popychana przez pierwszoklasistów. Kiedyś wzięłam dla beki wodę święconą i zaczęłam chlapać tą dzicz XD
Skończyło się na uwadze do dziennika

Avatar Kookie009

14 kwietnia 2021, 04:02

U mnie starsze klasy mogą przychodzić do 1-3, ale natomiast 1-3 nie może przychodzić do starszych klas.

Avatar Piotreksulk

13 kwietnia 2021, 23:48

U mnie na 3 byly 1-3 a reszta pieter dla starszych klas i zawsze jak sie weszlo pietro wyzej (glownie do kibla bo jedyne czyste) to nagle wielki chaos i oburzenie ze taki potwor do oazy dla dzieci sie dostal

Avatar BaDinGa_Boy

13 kwietnia 2021, 23:37

rel

Avatar TakiOLogin

13 kwietnia 2021, 21:33

Nie rel bo u mnie oni są na górze

Avatar pawelec323232e2

13 kwietnia 2021, 21:53

@TakiOLogin: u mnie też

Avatar Kartof

13 kwietnia 2021, 21:24

Oj rel

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

13 kwietnia 2021, 21:20

U mnie pierwszaki są na piętrze

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 12 kwietnia 2021, 19:22

u mnie w klasach 1 - 3 była uwaga za wchodzenie piętro wyżej i ja nie rozumiem co w tym złego że ktoś wszedł na piętro

Avatar
QWERTYUIOPASDFGHJKLZ

13 kwietnia 2021, 21:16

@DRAGON_POLSKA: i tak miałeś dobrze, u mnie uwagi leciały za nie chodzenie w kólczeku za wyzaczoną osobę na przewie ale w 4-8 były uwagi za 11 osób w jednej kabinie, toaleta dla niepełnosprawnych była na drugim piętrze a podjazd tylko na parter a szatnia w piwnicy i tylko schody

Avatar przemek1ni

12 kwietnia 2021, 18:06

U mnie w podstawówce było zabawnie. Budynek był podzielony na kilka pięter i generalnie klasy 1-3 korzystały z pomieszczeń na parterze i pierwszym piętrze, a klasy 4-6 z pomieszczeń na wyższych piętrach i o ile klasy domyślnie zlokalizowane wyżej mogły schodzić dowolnie na niższe piętra, o tyle można było dostać uwagę, jeżeli będąc trzecioklasistą parterowym zaczęło się zwiedzać pierwsze piętro i spędzać tam czas z kolegami

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2021, 18:16

@przemek1ni: Tak, podstawówki są dziwne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka