Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZSRRBall

17 kwietnia 2021, 11:04

Tak swoja droga nie trzeba byc ateista by nie chodzic na religie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kiszeniec

18 kwietnia 2021, 12:50

@BartoliniMg: zrobiłem to ale oni uznali że to chwilowy bunt i mi przejdzie

Avatar Kiilano

7 września 2022, 00:04

@Kiszeniec: a przeszło ci?

Avatar Mojo21

19 kwietnia 2021, 16:55

Skąd jest szablon?

Avatar Envrei

19 kwietnia 2021, 17:05

@Mojo21: z serialu Kamen Rider a dokładniej Kamen Rider Zero One, ostatni odcinek o ile się nie mylę

Avatar Mojo21

19 kwietnia 2021, 19:45

@Envrei: dziękuję bardzo za odpowiedź

Avatar Envrei

19 kwietnia 2021, 20:12

@Mojo21: polecam obejrzeć wxiąga jak diabli

Avatar Bendy_Pl

19 kwietnia 2021, 20:01

Rel, tyle że ja jestem tym ateistą

Avatar Miksol320

18 kwietnia 2021, 17:20

Ja jestem ateistą i muszę kuźwa bierzmowanie robić xD. I takie pytanie czy tylko ja wymyślam sobie różne historie gdy jestem w kościele? Jak coś ja w ogóle nie słucham co ksiądz mówi xD

Avatar shiga

18 kwietnia 2021, 20:25

@Miksol320: Nie tylko ty

Avatar Lexa93

18 kwietnia 2021, 18:48

Ja pamiętam mieliśmy jednego księdza, nawet nie był zły, motocyklista, słuchał Metallica, nie miał nic przeciwko homoseksualistom i ateistom, ale na dzień dobry się nie dogadaliśmy bo zapytał się mnie "czym jest prawda". No a że ja akurat miałam zly dzień to mu mówię "nie wiem". No bo co miałam powiedzieć? Przeciwieństwo kłamstwa?
A on mi na to "już nie bądź taka buntownicza" 😂

Potem nawet jak chłopaki grali w marynarza, (kto przegrał dostawał liścia od reszty) powiedział, że zmienia zasady i teraz kto przegra dostanie od dziewczyn liścia. Niestety przegrał jeden taki miły chłopak, nerdzik (jak to w klasie informatycznej bywa) i jako że ja miałam mu strzelić pierwsza to nie chciałam chłopaka bić więc zabawa się skończyła😂

Avatar shiga

18 kwietnia 2021, 20:24

@Lexa93: Fajny

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2021, 10:56

Tymczasem ja ateista który ma 6 z religii

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 kwietnia 2021, 11:44

Same

Avatar Miksol320

18 kwietnia 2021, 17:22

ja jestem ateistą i mam 6 z religii xD

Avatar Wilczyca7

18 kwietnia 2021, 17:19

Niecierpię takich rodziców, potem osoby faktycznie zainteresowane lekcją muszą użerać się z tym jedynym debilem który za wszelką cenę chce utrudnić katechezie/księdzu prowadzenie zajęć.
Kiedyś w mojej klasie była taka dziewczyna, ale ona siedziała cicho ja samym końcu sali i tylko sobie rysowała, katechetka wiedziała jaką ma sytuację i dawała jej święty spokój

Avatar Kookie009

18 kwietnia 2021, 16:01

Ja głównie chodzę na religię z nudów xd. Jakoś moja rodzina ma wywalone że jestem ateistą, a klasa się nie skapnęła. Oczywiście jestem jedyną ateistką w klasie więc no :))

Avatar wiki954

18 kwietnia 2021, 12:26

U mojej siostry w klasie był ateista i chodził na religię, ksiądz z którym mieli lekcję mówił że on z chęcią podyskutuje na różne tematy ale kiedy zaczął dyskusję z tym chłopakiem (nie pamiętam jaki był temat) to zakończył ją "Nie ma już co dyskutować bo ja mam rację" czy coś w tym stylu

Avatar Kolodziej_1

Edytowano - 18 kwietnia 2021, 10:44

Rel. To ja. Uznawałem jednak, że trochę szkoda mi katechetki, która odpowiadała na moje pytania argumentami bazowanymi na biblii więc zadawałem je rzadko

Avatar Sebzer

17 kwietnia 2021, 15:45

Moim małym hobby zawsze było gaszenie katechetki/katechety/księdza czy innego nauczyciela religii faktami i logiką, najczęściej jednym zdaniem lub słowem. A potem patrzenie i śmianie się jak ten próbuje coś w ten charakterystyczny mitologiczny sposób coś wytłumaczyć podczas gdy w klasie wybucha kłótnia :D

Avatar olimpicYT3356

18 kwietnia 2021, 09:30

@Sebzer: Jesteś architektem zła XD

Avatar nwmjakomdacnazwexd

17 kwietnia 2021, 12:33

ja nie chciałam chodzić na religię chociaż jestem chrześcijanką ale uznałam że to niepotrzebna dodatkowa lekcja, teraz myślę że to kinda potrzebne

Avatar Maruska

17 kwietnia 2021, 13:16

@nwmjakomdacnazwexd: czemu akurat po się zorientowałaś?

Avatar nwmjakomdacnazwexd

17 kwietnia 2021, 13:50

@Maruska: bo teraz mam pytania do bierzmowania lel

Avatar Kopernikol

17 kwietnia 2021, 13:08

rel

Avatar rumcajschr

17 kwietnia 2021, 12:35

Bośniacki uczeń z wymiany, który przyszedł po krzesła:

Avatar IgiPolski

17 kwietnia 2021, 11:50

U nas ksiądz nie przychodzi co drugą lekcję na lekcję, a jak już był to piętnaście minut po rozpoczęciu lekcji, więc klasa zaczęła go olewać, a on teraz opowiada jak to nasza klasa go nie szanuje. No, szacunek musi być wzajemny

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2021, 12:28

@IgiPolski: niestety niektórzy duchowni tak mają...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Envrei
Dodane przez: Envrei

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Phi!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka