Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

5 maja 2021, 09:30

Z angielskim to nie prawda, natomiast z niemieckim się zgadzam.

Avatar Ogladacz

21 kwietnia 2021, 22:51

Niemiecki do niczego, ale tytułu już nie rozumiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Ogladacz

25 kwietnia 2021, 20:53

@Decebal: nic w tym wyjątkowego

Avatar Kapichu

26 kwietnia 2021, 10:03

@Decebal: a weź zacznij oglądać filmy i seriale po angielsku, albo grać ogólnie gry w tym języku, tak ja się nauczyłem angielskiego, tak że jak od 7 klasy miałem roszerzony angielski byłem jednym z lepszych

Avatar Rddxrete

Edytowano - 26 kwietnia 2021, 00:29

Uczę się niemieckiego już 4 rok i dalej nie umiem kolorów i liczb po 99

Oczywiścieto jedne z tych najbardziej błahostkowych rzeczy. Rzeczy które ogarniam mogę policzyć na palcach u jednej dłoni, i nie ma wśród nich gramatyki...

Avatar pawelec323232e2

24 kwietnia 2021, 20:50

A Niemcy w ogóle naszego języka się nie uczą, angielskiego chyba też nie

Avatar Maly_modelarz15

25 kwietnia 2021, 10:21

@pawelec323232e2: angielskiego uczą, a jeśli jakiś szwab zapragnie nauki polskiego czy innego takiego to na studiach może ogarnąć slawistykę

Avatar Krowka_mala_dosc

25 kwietnia 2021, 09:28

Zawsze chciałam się uczyć niemieckiego ale u mnie w szkole można się uczyć tylko francuskiego, bo jeździliśmy na wymiany w 8 klasie przed koroną, ale mi w ogóle się nie przyda bo jestem w 8 klasie i już nie będzie wymianyಠ_ಠ

Avatar zygzak11

24 kwietnia 2021, 23:49

W sumie zgadzam się z memem i tytułem, bo niemiecki jest fe, nienawidza

Za to angielski uwielbiam, ale jakbym się nie uczył na własną rękę i oswajał z nim na przykład grając w gry i oglądając zagraniczny YT, to pewnie wyniósłbym niewiele więcej z tych lekcji niż z niemieckiego

Avatar patryko1234

24 kwietnia 2021, 21:56

Angielski jest użyteczny, a niemiecki jak chcesz pracować w Niemczech

Avatar Bobiepl

22 kwietnia 2021, 09:10

Co do tytułu: Angielski akurat się przydaje.

Avatar Racibor

24 kwietnia 2021, 20:29

@Bobiepl: przydać się przyda ale najpierw pasowało by się go nauczyć i do tego bije tytuł

Avatar Joanna789

24 kwietnia 2021, 18:06

Uczę się 4 rok nadal po niemiecku nic nie rozumiem

Avatar Racibor

24 kwietnia 2021, 20:28

@Joanna789: ha, u mnie 3 lata gimnazjum i 3 technikum i wciąż nic nie umiem,

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

24 kwietnia 2021, 18:48

Niemiecki jak dla mnie prawie że bez sensu(prawie bo jest głównym partnerem handlowym Polski) ale jeśli znasz angielski to dogadasz się z każdym człowiekiem na ziemi( no chyba że on nie umie ale większość ogarnia)

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

24 kwietnia 2021, 18:49

@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: w sensie że jeśli większość ludzi ogarnia.

Avatar Imperator_Palpatine

24 kwietnia 2021, 18:19

Nie zepsuję 123 w górę

Avatar nwmjakomdacnazwexd

24 kwietnia 2021, 18:31

@Imperator_Palpatine: niestety inni już zepsuli

Avatar Domkri

24 kwietnia 2021, 18:09

Ja ją, ich bin szturmgewer auvidezein pancerwagen

Avatar Kuman

24 kwietnia 2021, 18:22

@Domkri: to uczucie kiedy więcej niemieckiego znam zna z BF1 niż ze szkoły

Avatar VIGEE

21 kwietnia 2021, 22:24

myślałem że op to starmagedon

Avatar starmagedon

22 kwietnia 2021, 05:16

@VIGEE: Nein. I gdybym ja to zrobiłbym, na pewno tak to nie wyglądałoby.

Avatar VIGEE

22 kwietnia 2021, 09:57

@starmagedon: szkoda że mi o 5 odpowiadasz ale ok

Avatar starmagedon

22 kwietnia 2021, 09:58

@VIGEE: A kiedy niby miałem odpowiedzieć? I jakie to ma znaczenie?

Avatar czlowiekjasiolec

22 kwietnia 2021, 09:07

/summon @Starmagedon

Avatar Konto_nieusuniete

22 kwietnia 2021, 07:42

Mając kombo angielski-hiszpański dogadasz się napewno z każdym w obu Amerykach, a z samym angielskim w połowie świata.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Za co ta premia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Młodzi gniewni

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka