Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Za co ta premia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2021, 09:30
Z angielskim to nie prawda, natomiast z niemieckim się zgadzam.
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:51
Niemiecki do niczego, ale tytułu już nie rozumiem
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:12
@Ogladacz: Same, do niemieckiego nawet nikt się nie przykładał, za to angielski jest wszędzie i łatwiej się go uczyć
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:36
@Towarzysz777: i do tego dzięki niemu mogę siedzieć na angielskiej stronie internetu, która jest w większości lepsza od polskiej
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:35
@Ogladacz: Ale wiesz jak wygląda nauka angielskiego w polskiej szkole, nie? Jestem już w połowie liceum, a ułożenie zdania to dla mnie Himalaje mimo, że znam słownictwo i budowę czasów. Pisałem ostatnio z dalekimi krewnymi z Francji to dziewczyna w moim wieku zasuwa w angielskim aż klawiatura furczy.
Polski system edukacji to porażka...
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:16
@Decebal: to musi być jakaś osobista sprawa, ja nie mam z angielskim większego problemu, choć czasem mi się czasy mylą
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:22
@Decebal: brakuje jeszzcze uczenia sie o 1000 czasów i innych takich jak używa się ze 3 jednocześnie
Odpisz
24 kwietnia 2021, 21:54
Nie, po prostu:
- nie gram w gry multiplayer, więc nie mam gdzie nauczyć się języka
- nie wydaję kasy na korepetytorów, bo sam rozumiem tematy
- na Erasmusie nie byłem, bo wiadomo koronka
Odpisz
25 kwietnia 2021, 17:51
@Decebal: nigdy nie byłem na Erasmusie , nie miałem korepetycji a z gier multiplayer nauczyłem się przede wszystkim przekleństw i wyzwisk, mimo to umiem płynnie mówić po angielsku. Jak dla mnie to nie wina systemu ponieważ mi i wielu moim znajomym ten system nie przeszkadzał, co najwyżej wina twojego nauczyciela albo twoje własne zaniedbania.
Odpisz
25 kwietnia 2021, 19:51
@killer111: No to jesteś wyjątkiem.
Z moich znajomych (którzy również nie robili tego co napisałem, choć niektórzy chodzili na korki) ja i tak mówię najpłynniej XD
Odpisz
25 kwietnia 2021, 20:53
@Decebal: nic w tym wyjątkowego
Odpisz
26 kwietnia 2021, 10:03
@Decebal: a weź zacznij oglądać filmy i seriale po angielsku, albo grać ogólnie gry w tym języku, tak ja się nauczyłem angielskiego, tak że jak od 7 klasy miałem roszerzony angielski byłem jednym z lepszych
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 00:29
Uczę się niemieckiego już 4 rok i dalej nie umiem kolorów i liczb po 99
Oczywiścieto jedne z tych najbardziej błahostkowych rzeczy. Rzeczy które ogarniam mogę policzyć na palcach u jednej dłoni, i nie ma wśród nich gramatyki...
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:50
A Niemcy w ogóle naszego języka się nie uczą, angielskiego chyba też nie
Odpisz
25 kwietnia 2021, 10:21
@pawelec323232e2: angielskiego uczą, a jeśli jakiś szwab zapragnie nauki polskiego czy innego takiego to na studiach może ogarnąć slawistykę
Odpisz
25 kwietnia 2021, 09:28
Zawsze chciałam się uczyć niemieckiego ale u mnie w szkole można się uczyć tylko francuskiego, bo jeździliśmy na wymiany w 8 klasie przed koroną, ale mi w ogóle się nie przyda bo jestem w 8 klasie i już nie będzie wymianyಠ_ಠ
Odpisz
24 kwietnia 2021, 23:49
W sumie zgadzam się z memem i tytułem, bo niemiecki jest fe, nienawidza
Za to angielski uwielbiam, ale jakbym się nie uczył na własną rękę i oswajał z nim na przykład grając w gry i oglądając zagraniczny YT, to pewnie wyniósłbym niewiele więcej z tych lekcji niż z niemieckiego
Odpisz
24 kwietnia 2021, 21:56
Angielski jest użyteczny, a niemiecki jak chcesz pracować w Niemczech
Odpisz
22 kwietnia 2021, 09:10
Co do tytułu: Angielski akurat się przydaje.
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:29
@Bobiepl: przydać się przyda ale najpierw pasowało by się go nauczyć i do tego bije tytuł
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:06
Uczę się 4 rok nadal po niemiecku nic nie rozumiem
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:28
@Joanna789: ha, u mnie 3 lata gimnazjum i 3 technikum i wciąż nic nie umiem,
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:48
Niemiecki jak dla mnie prawie że bez sensu(prawie bo jest głównym partnerem handlowym Polski) ale jeśli znasz angielski to dogadasz się z każdym człowiekiem na ziemi( no chyba że on nie umie ale większość ogarnia)
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:49
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: w sensie że jeśli większość ludzi ogarnia.
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:19
Nie zepsuję 123 w górę
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:31
@Imperator_Palpatine: niestety inni już zepsuli
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:09
Ja ją, ich bin szturmgewer auvidezein pancerwagen
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:22
@Domkri: to uczucie kiedy więcej niemieckiego znam zna z BF1 niż ze szkoły
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:24
myślałem że op to starmagedon
Odpisz
22 kwietnia 2021, 05:16
@VIGEE: Nein. I gdybym ja to zrobiłbym, na pewno tak to nie wyglądałoby.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 09:57
@starmagedon: szkoda że mi o 5 odpowiadasz ale ok
Odpisz
22 kwietnia 2021, 09:58
@VIGEE: A kiedy niby miałem odpowiedzieć? I jakie to ma znaczenie?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 09:07
/summon @Starmagedon
Odpisz
22 kwietnia 2021, 07:42
Mając kombo angielski-hiszpański dogadasz się napewno z każdym w obu Amerykach, a z samym angielskim w połowie świata.
Odpisz