Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Płać pan
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2021, 20:25
a k...a podatki? zresztą 640x20 12 800, więc jej się raczej przydadzą korepetycje
Odpisz
24 kwietnia 2021, 23:34
@Racibor: ?
Są tacy którzy też dają korepetycje co druga sobotę
Odpisz
25 kwietnia 2021, 09:35
@Zest1270: nie dałem "=" 20 - to ilość dni roboczych, i razy 640 "dniówki" to daje 12 800 zł miesięcznie,
wiem i rzadko (bardziej nigdy) też przyjmują 8 osób w 8 godzin dziennie, ale kontynuowałem tą jej abstrakcyjną wizje, bo zrobiła błąd w tym działaniu bo zamiast 12,8k wyszło jak 14k, więc korki z matmy jaj się przydarzą
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:36
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:40
@MeenziPL: Łap.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:56
dzięki, ale już się naprawiło
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:47
@MeenziPL: braciak!
Odpisz
24 kwietnia 2021, 22:44
@AgSevenSix: kurde, znowu to uczucie "nie napisałem tego" :v
Odpisz
24 kwietnia 2021, 22:04
Ta , tylko kto będzie udzielać 8h korepetycji dziennie
Odpisz
23 kwietnia 2021, 13:24
Nie no ale 80zł za godzinę to rzeczywiście sporo, są tacy co biorą 20, 30, 40, ale ku*wa 80?
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:11
@Towarzysz777: W centrum korepetycji do którego chodzę biorą ponad 70 zł. Dwa lata temu brali 50 zł za godzinę.
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:14
@Towarzysz777: ja chodze na 50 zł na godzine
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:02
@Towarzysz777: No a czemu nie jeżeli potrafi naprawdę dobrze tłumaczyć ta cena nie wydaje mi się czymś nie realnym
Odpisz
24 kwietnia 2021, 21:22
@Towarzysz777: to jest normalna cena w miastach, jaka w niej przesada?
Z zasady w miejscowości miejscowi mają taniej.
Korki poszły w górę oraz nikt nie prowadzi korków 8 godz. dziennie, bo większość osób bierze tylko u nauczycieli pracujących w szkole
Więc każdy nauczyciel który się ceni nie będzie dawał korków za tyle za ile jest lekcja w liceum, w techniku chyba mniej bo etat jest chyba większy trochę-około 45zł.
Innym typem są nauczyciele z poczuciem misji u tych to ceny są niższe
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:59
80 zł za miesiąc? to było by zbyt piękne
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:26
@Igor36: nie no, rozsądna cena z tym że za 1-2 max 3 spotkania w miesiącu
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:12
80 za godzinę to trochę drogo, fakt. Ale 80 za miesiąc to dopiero absurd
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:40
Nie żeby coś, ale niektórzy biorą więcej
Odpisz