Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jeszcze jak
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2022, 19:53
Pomyślcie o biednych 12 latkach którzy ledwo wiedzą co to jest nawet husaria
Odpisz
4 maja 2021, 18:10
pozostałe 10% sra pod siebie że żart nie jest stuprocentowo dokładny historycznie
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:28
Dlaczego Mieszko II był takim sobie księciem?
Bo nie miał do tego jaj.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:29
@KufelMleka:
❤
Odpisz
29 kwietnia 2021, 17:50
@KufelMleka: Dla niezrozumiałych Czesi pozbawili Mieszka II genitaliów podobno miażdżąc je.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 20:14
A nie ściskając rzemieniem?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 20:40
@AnonikAnonikos: Raczej podobne metody.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:26
To moze opowiedz hart żistoryczny
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:29
@revan21:
Kłóci się dwójka ludzi. Jeden jest normalny, a drugi to wojujący wegetarianin:
-Ty gnoju! Jak śmiesz jeść mięso! Wszystko co mięsa nie zawiera jest lepsze!
-Mogę obalić to twierdzenie.
-Niby jak?
-Princip.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:49
@AnonikAnonikos: nk
Odpisz
29 kwietnia 2021, 20:19
@revan21:
Princip zastrzelił następcę tronu Austro-Węgier, co było bezpośrednią przyczyną wybuchu I Wojny Światowej.
Początkowo rzucił w niego bombami, ale nie wyszło, więc zamachowiec czmychnął, by po chwili poczuć głód. Poszedł więc do restauracji, gdzie zamówił kanapkę z serem i sałatą.
Kiedy sobie jadł, następca tronu chciał odwiedzić ofiary bombowego zamachu. Kierowca o tym nie wiedział i była dezorientacja. Kierowca sie zatrzymał pytając kaj cisnąć, i wtedy Princip się obejrzał przez ramię. Następca był tuż przed restauracją./
Od razu go zastrzelił.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:32
@summon towarzyszboniacz89
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:34
@EzE_team_LUBIESER: @summon Holandia
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:27
w poprzedniej klasie miałam takiego kolegę, totalny świr historyczny, ale wsm spoko całkiem. czasem musieliśmy siedzieć razem i randomowo w trakcie lekcji rzucał jakimiś żartami historycznymi, których oczywiście nie ogarniałam, więc moja mina wyglądała podobnie.
gość serio jest geniuszem, bo to były klasy 4-6, a on już wtedy miał wiedzę przewyższającą nauczycielkę, ale żarty mógł sobie darować xd
Odpisz
29 kwietnia 2021, 16:30
@NothingWhitee:
To to był sort lepszy, lepszy sort to był.
Odpisz