Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2021, 11:12
Moich nauczycieli i tak to nie obchodzi
Odpisz
30 kwietnia 2021, 11:19
@Jajoman320: moich też
Odpisz
4 maja 2021, 21:35
@Jajoman320: robię testa jutro
Odpisz
5 maja 2021, 10:46
@Jajoman320:
Odpisz
5 maja 2021, 12:52
@SZOPAN: i słabo bo pani powiedziała że zasady szkoły są ważniejsze :/
Odpisz
5 maja 2021, 11:07
Właściwie, to nauczycieli nie powinno interesować, czy uczniowie mają notatki, bo one są po to żeby uczniowi łatwiej się uczyć.
Odpisz
5 maja 2021, 11:01
Nie rel od 17 zaczynam praktyki i nie wracam już w tym roku.
Odpisz
5 maja 2021, 10:34
ja tam specjalnie robię notatki od lutego
Odpisz
4 maja 2021, 20:18
Waka waka ee eee
Odpisz
4 maja 2021, 18:53
Ten mem mi przypomniał że powinieniem ogarnąć 8 tematów a raczej opracować zagadnienia z tych 8 tematów z EDB ale nie mam miejsca w zeszycie i już nie ma to sensu więc jak to mówią:
"J...ć, byle do lata"
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2021, 20:07
@Oliwier256: "miej wyj...ne, a będzie ci dane "
Odpisz
30 kwietnia 2021, 11:08
Кurwa Rel
Odpisz