Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dwakr00pkazero

4 maja 2021, 11:46

A w 2005 były memy?

Avatar kajba

4 maja 2021, 13:23

@dwakr00pkazero: Jeja.pl bawi od 2004 do końca świata.

Avatar NieAktywnyKomentator

22 września 2021, 22:43

@dwakr00pkazero: memy były jeszcze przed jeja

Avatar Old_Sportsy

29 maja 2021, 12:32

ahhhhhh 2005

Avatar Kebasa_z_mema

1 maja 2021, 12:20

2017-2019 były najlepsze
Szkoda że tak krótko

Avatar CWIRRED

3 maja 2021, 11:33

@Kebasa_z_mema: też mi się bardzo podobało. Ale mlg lepsze.

Avatar Kalendarz365

Edytowano - 9 maja 2021, 14:28

@CWIRRED: Według mnie też MLG lepsze

Avatar Polish_Worrior

2 maja 2021, 07:47

Moja ulubiona to Post Irony, głównie dlatego że są rel

Avatar EzE_team_LUBIESER

7 maja 2021, 16:45

@Polish_Worrior: wdłg mnie przez to że są rel są nudne bo sie spodziewasz co sie stanie

Avatar NowyRevLer

4 maja 2021, 20:40

2005-2017 Najlepsze.

Avatar jestem_Ziemianinem

3 maja 2021, 10:23

surreal najlepsze

Avatar Sebzer

30 kwietnia 2021, 12:34

Tylko era mlg była ...jowa reszta coraz lepsza

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sebzer

30 kwietnia 2021, 14:40

@kajba: No cóż masz takie prawo lubieć coś innego

Avatar EzE_team_LUBIESER

3 maja 2021, 08:17

@kajba: ja też

Avatar Emdo_

2 maja 2021, 11:44

Tylko klasyka i "deep fried memes"

Avatar Ala36

1 maja 2021, 15:51

Czasy memów coraz bardziej się skracają D:

Avatar przemek1ni

2 maja 2021, 03:31

@Ala36: Rozciągnięcie Ery klasycznej na tyle lat jest nieuczciwe, po wczesne memy dość mocno się różniły od formatów rage komiksów

Avatar kurdenoniewiem

1 maja 2021, 14:00

Szczerze to nie lubiłem classic ery, a mlg nienawidziłem. Era surreal była śmieszna całkiem, a post irony wprowadziło "Rel memy". Najbardziej chyba lubię surreal, ale podoba mi się w jakim kierunku idzie post irony

Avatar przemek1ni

2 maja 2021, 03:30

@kurdenoniewiem: Rel memy nie zostały wprowadzone niedawno, istniały conajmniej od popularyzacji komiksów memowych, czyli dobre kilkanaście lat. Co najwyżej mają teraz nieco inną formę

Avatar Schabowy_nie_mielony

1 maja 2021, 19:07

Post Irony i Classic Era były najlepsze

Avatar Wilczy_Wladca

1 maja 2021, 16:16

Bardziej epoki niż ery.
No i jeszcze jest dość sporo surreal humoru, ale tak.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 maja 2021, 13:55

Pamiętam jak się cieszyłem, kiedy przestałem widywać te "klasyczne" memy. Przez jakiś okres nawet je lubiłem, ale z czasem zrobiły się strasznie nudne i irytujące.

Avatar milkyway_

1 maja 2021, 13:50

Myślę że "surreal era" przewyższa humorem aktualne czasy, teraz za humor uważane jest cokolwiek jak da baby czy among us

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 kwietnia 2021, 12:22

"Post irony" jest niczym kryzys w memach

Skończyły się rzeczy do śmiania, jeśli masz inny humor nazywany jesteś normikiem, a ironia przestała być ironią nawet

szczerze mówiąc to tęsknię trochę za tym surrealistycznym humorem

Avatar Ignisus

30 kwietnia 2021, 12:29

Ja wolę classic

Avatar Boberek00

30 kwietnia 2021, 12:31

Dla mnie Brakuje też tematów na memy

Avatar Ignisus

30 kwietnia 2021, 12:32

@Boberek00: Prawie wszystko już było

Avatar CWIRRED

1 maja 2021, 13:39

Powinniśmy wrócić do classic i mlg.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheExpertt
Dodane przez: TheExpertt

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie są aż takie pyszne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Powodzenia

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka