Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2022, 23:29
Goldeny zajebiste
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2021, 12:22
mem zj...ny bo pierwszy typ mówi o białym kremie który jest i w oryginałach i w goldenach bo goldeny tylko zmieniaja herbatnik
Odpisz
6 maja 2021, 13:13
@EzE_team_LUBIESER: ogółem złote oreo mi nawet nie smakuje na waniliowe
Odpisz
13 maja 2021, 15:25
@EzE_team_LUBIESER: tam jest kłótnia o krem vs ciastko
Odpisz
12 maja 2021, 20:36
hity orzechowe najlepsze
Odpisz
12 maja 2021, 21:51
@mmatik: spal to, masz tu kokosowe
Odpisz
13 maja 2021, 09:56
tak więc wyszło na to że kokosowe najlepsze
Odpisz
13 maja 2021, 10:50
kokosowe też dobre
Odpisz
13 maja 2021, 11:39
Jagodowe lepsze
Odpisz
13 maja 2021, 08:00
lubię oreo ale waniliowe ciastko to jest zbrodnia
Odpisz
6 maja 2021, 12:19
Mój kuzyn przywiózł mi waniliowe oreo ze Szkocji jakieś 3 lata temu i do tej pory go nie zjadłem
Odpisz
6 maja 2021, 12:20
@Godylos5: to je wyrzuć ,bo jest dawno po terminie
Odpisz
6 maja 2021, 12:21
@Kuman: Chłopie ja je będę jadł dzisiaj
Odpisz
6 maja 2021, 12:22
@Godylos5:
Odpisz
6 maja 2021, 12:52
@Godylos5: smaczne?
Odpisz
6 maja 2021, 12:53
@GigannPlus: Właśnie jedno próbuję i nie są złe, tylko czy stanie mi się coś jak je zjem? Bo w sobotę na chrzciny idę i nie chcę mieć nieprzyjemnych sytuacji
Odpisz
13 maja 2021, 00:02
@Godylos5: najwyżej się zesrasz
Odpisz
12 maja 2021, 23:48
Ja to pierwszy raz na oczy widzę
Odpisz
12 maja 2021, 23:11
Ja tam lubię te złote orea.
Odpisz
12 maja 2021, 23:13
@Bobiepl: Ja też
Odpisz
12 maja 2021, 22:54
nie lubię oreo
\__________/<-------kosz na czerwone
Odpisz
12 maja 2021, 22:34
Amatorzy... Najlepsze są Jeżyki
Odpisz
12 maja 2021, 20:12
Złote oreło smakuje gorzej niż normalne.
Change my mind
Odpisz
12 maja 2021, 20:19
@gierohehe: nie mogę zmienić twego umysłu, bo nie jadłem
Odpisz
6 maja 2021, 13:05
powiem tak:
ciastko jest MEGA niedobre, ale wydaje mi się (może mi się tylko wydawać) że kremik jest lepszy
Odpisz
6 maja 2021, 12:42
noi prawidłowo
(__________) kosz na czerwone
Odpisz
6 maja 2021, 12:24
Daj to ja zjem, mnie wszystko jedno
Odpisz