Niech ktoś im powie, jak to rozwiązać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Z klasą się trzeba urodzić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 18:36
Przypomniało mi się jak grałem w hoi4 u kuzyna na Kaiseraich polską i był event że trwa debata o większe biurka w gabinetach posłów.(jakoś tak)
Odpisz
11 sierpnia 2021, 20:52
@Haroldoo: tak, ten event jest genericowy do każdej gry ale w sumie nie zmienia absolutnie nic ale jest w ...j rel
Odpisz
17 maja 2021, 21:42
Jako, że to oni rządzą krajem, to sami dadzą sobie 5 miliardów na remont sejmu. 5 tysięcy pójdzie na malowanie ścian, 50 tysięcy na wygodniejsze fotele, 100 tysięcy na instalację gniazdek dla każdego miejsca, a pozostałe grosze podzieli się jakoś pomiędzy rodziny tych, co przegłosowali.
Odpisz
9 czerwca 2021, 19:13
@Aragornek: ...Niestety
Odpisz
18 maja 2021, 09:09
nie można podłączyć do power banka?
Odpisz
18 maja 2021, 11:29
@ioioio: nie no co ty to drogie kosztuje 50 zł to za duzo dla osoby zarabiającej pięciocyfrowo a nieraz 6-cio
Odpisz
18 maja 2021, 12:03
@janektoziomal: no fakt. Potrzebny jest projekt dofinansowania na power banki dla posłów
Odpisz
18 maja 2021, 11:13
fajna liczb a 333 może dobijemy 666.
Odpisz
18 maja 2021, 10:00
Tu macie jeszcze wolne gniazdka
Odpisz
18 maja 2021, 09:23
Wczoraj był jeszcze jeden mem u góry. Co się z nim stało
Odpisz
18 maja 2021, 08:50
Jak dla mnie zwyczajna sprawa, nie ma co się oburzać że chcą używać telefonów w pracy. Problem widzę tylko w tym, że gdyby ktoś miał zamontować gniazdka elektryczne w sali obrad, to nagle się okaże, że remont będzie kosztować co najmniej kilkaset milionów złotych.
Odpisz
18 maja 2021, 08:30
Ach ci nasi "wYbrańcy nArodu"
Temat na pierwszą stronę
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2021, 19:53
Krótko mówiąc - ludzie odpowiedzialni za plan przebudowy w Sejmie spieprzyli sprawę. Tyle. I myślę, że posłowie powinni na takie problemy zwracać uwagę. Gdybym pracował w jakiejś firmie i w moim biurze nie było (z jakiegoś dziwnego powodu) żadnego gniazdka, poprosiłbym szefa o rozwiązanie problemu. Tak samo oni, powinni poprosić osobę za to odpowiedzialną o załatwienie sprawy. Oczywiście, nie jest to żaden wielki polityczny problem wagi państwowej.
Odpisz
18 maja 2021, 08:08
@torelq: Z tego co się orientuję, to te budynki 50 lat temu miały poważniejszą rozbudowę, więc potrafię sobie wyobrazić, że po wojnie ludzie mieli poważniejsze sprawy i w sumie nie potrzebowali gniazdek, a coś takiego jak zamontowanie gniazdek to dużo do zrobienia jednak
Odpisz
18 maja 2021, 05:53
Odpisz
18 maja 2021, 04:32
zara wj..... kolejny podatek aby sfinansować rozbudowanie sejmiku
Odpisz
18 maja 2021, 01:49
Do mnie równie niedorzeczne jest to że jakaś gazeta uznała, że to jest temat godny całej strony... Czy Polska jest tak nudna? Co się stało z klasykami "Nie śpię, bo trzymam kredens", "Zabił, bo zupa była za słona" i "Mąż orał mną pole". Nawet na to już nas nie stać?
Odpisz
17 maja 2021, 20:32
Jak zaczniecie myśleć i wprowadzsc normalne ustawy to damy wam te przedłużacze
Deal?
Odpisz
17 maja 2021, 20:17
Tylko nie to, trzeba natychmiast im pomóc, nie obchodzi nasz już ta afrykanska wieś gdzie 90% populacji tej wioski umiera z głodu
Odpisz
17 maja 2021, 20:09
FFFFFFFFFFFFFF
F
F
F
FFFFFFFFF
F
F
F
F
F
F
Odpisz