Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2021, 23:21
Robienie memów by wk...iać jrjaków
Odpisz
15 maja 2021, 10:40
Robienie memów dla lepszej samooceny:
Odpisz
10 maja 2021, 14:16
Robienie memów, żeby dostać bana:
Odpisz
10 maja 2021, 12:44
Ja robie memiksy dla uśmieszkuw jejakczuszhkow
Odpisz
10 maja 2021, 12:45
@Quackmore: Quackmore! Wróciłeś!
Odpisz
10 maja 2021, 12:46
@czlowiekjasiolec: Nie zasłógujecie na mn.
Odpisz
10 maja 2021, 12:44
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2021, 12:43
Nie robienie memów
Odpisz
10 maja 2021, 12:42
Rel
Ale najgorsi są ci co robią memy tylko żeby być w rankingu [Redacted]
Odpisz
10 maja 2021, 12:40
Ja robię memy dla satysfakcji
Odpisz