Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piesel12345

21 maja 2021, 11:40

JAK MOŻESZ. TO SĄ CZIPSY STRZAŁKĘ W DÓŁ DAŁEM

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Piesel12345

23 czerwca 2021, 12:50

@Spider007: a jaki jest nick OPa bo jestem na telefonie i niewidze

Avatar Spider007

24 czerwca 2021, 21:50

@Piesel12345: AnonikAnonikos

Avatar jacek1s

17 maja 2021, 15:32

A co z chipsami bananowymi, jabłkowymi itd?

Avatar Veicy

19 maja 2021, 12:28

@jacek1s: małe niedociągnięcie autora. Chipsy to najczęściej ziemniaki, ale nie tylko.

Avatar Veicy

19 maja 2021, 12:22

czyli to dlatego smakują tak dobrze na słodko

Avatar Rysiek_Kordelas

19 maja 2021, 00:01

Akurat dziś spożywałem

Avatar beka_z_zycia

18 maja 2021, 17:23

Gdy mówię, że lubię ciasteczka ziemniaczane, mam na myśli:

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2021, 19:00

Avatar Maly_modelarz15

17 maja 2021, 14:37

czysto z definicji pringlesy nie były zaliczane do chipsów wg producenta

Avatar Monster_

17 maja 2021, 18:38

@Maly_modelarz15: Obejście podatku po prostu z tego co kojarzę, udało się im zakwalifikować to jako wyrób piekarniczy, wiec podatek był niższy niż na chipsy.

Avatar srebrenica

17 maja 2021, 16:29

tyle że pringelsy nie są zrobione z ziemniaków

Avatar PanStefanek

16 maja 2021, 12:10

nie zupełnie
bo ciasto a ciastko to znacząca różnica, ciasto jest duże i nie musi być słodkie, a ciasteczka muszą być słodkie, więc pringlesy są kawałkami ciasta ziemniaczanego ale nie ciastkami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar PanStefanek

19 maja 2021, 12:34

@Veicy: ok , pomyliłem sie

Avatar Veicy

19 maja 2021, 12:38

@PanStefanek: nie każdy potrafi przyznać się do błędu, szanuje cię za tą umiejętność.

Avatar ShadowDarkWolf

17 maja 2021, 15:36

Zgadzam się z tym

Avatar pawelec323232e2

17 maja 2021, 14:21

Pringles to najlepszy smak dla mnie

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

16 maja 2021, 12:04

No tak, nie wiem co to zmienia, ale tak

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar AnonikAnonikos

16 maja 2021, 12:16


Nie mam bólu dupy.
Właśnie udowodnił Pan, jak Państwo są mało inteligentni.

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

16 maja 2021, 12:48

@AnonikAnonikos: A właśnie, że fajno. Nie wiem o co się spinasz w tym momencie. Nikogo to nie obchodzi, ale najlepiej powiedzieć, że ktoś jest mało inteligentny, bo nie przejmuje się takimi drobiazgami XD

Avatar Kaede_

16 maja 2021, 12:07

Chrupki
To nawet jest napisane że to są chrupki ziemniaczane

Avatar AnonikAnonikos

16 maja 2021, 12:09

@Kaede_:
Do ludzi to nie odciera.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Wina kreskówek

Cel namierzony

Typowy NPC

Jest taka skromna...

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka