Codzienne dylematy ludzi, którzy za dużo myślą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Rel
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 10:45
Jako kasjer powiem tak. Paragon dostajesz tak czy siak, bo taki jest wymóg prawny. To twój wybór czy go weźmiesz, czy nie. Jeśli nie, nie miej złudzeń. Wyrzucamy go. I nie przychodź 5 minut później z prośbą o paragon. Uznaj, że już go nie ma, a ty musisz myśleć następnym razem.
Odpisz
19 maja 2021, 00:07
@Rewolucjonista: Komentarz lepszy od mema
Odpisz
20 maja 2021, 22:31
@Rewolucjonista: Pokręcona logika ale się zgadzam
Odpisz
20 maja 2021, 22:42
@Lessio1989: gdzie pokręcona? Po co mielibysmy trzymać paragony?
Odpisz
22 września 2021, 16:40
@Rewolucjonista: Spoko, sam grzebię w śmietniku.
Odpisz
17 maja 2021, 15:46
Tylko jest problem, bo tusz z paragonów zmywa się bo czasie, czyli z logicznego myślenia musielibyśmy robić kopie każdego paragonu w drukarce, bo nie wiadomo kiedy ktoś wezwie nasz do sądu i w który dzień musimy zabrać paragon
Odpisz
17 maja 2021, 17:06
@Heras1123: Raczej wątpię, że po kilkunastu latach ktoś by wzywał na przesłuchanie. Po 6 latach paragony są jeszcze bardzo czytelne, po 10 może by się coś zamazywać zaczęło, a później to wątpię, że byłby potrzebny w takich sprawach
Odpisz
18 maja 2021, 09:42
@RoyalPigeon: Zależy gdzie przechowujesz. Paysafecardy czasami mi schodziły po 2 dniach kiedy zostawiłem je na słońcu, a są tak naprawdę paragonem z innym tekstem.
Odpisz
18 maja 2021, 09:58
No w sumie też dużo zależy od tego, ale wiem, że jak po prostu leży w portfelu (moja mama tak robi, nwm czy inni też), lub w pudełku (jak coś na gwarancji jest to paragon do pudełka od tego), to na prawdę kilka lat wytrzyma na luzie.
Odpisz
17 maja 2021, 21:53
Monitoring?
Odpisz
17 maja 2021, 16:38
Jak podłapię taki vibe od kryminałów, książek i podkastów kryminalnych to też tak mam
Odpisz
17 maja 2021, 15:33
święta racja xD
Odpisz
17 maja 2021, 14:48
Ale alibi masz na morderstwa w każdym innym miejscu, więc jak dla mnie, to opłaca się wziąć.
Odpisz
17 maja 2021, 14:12
A jak nie weźmiesz to kasjer nie drukuje kopi dla siebie?
Odpisz
17 maja 2021, 08:56
Czyli ja nie jedyny miałem taki tok myślenia
Odpisz