Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 23:28
kurde przeszedłem wiedźmina trójke i wszystkie DLC i tak chciałbym w tą gre grać bo jest piękna no ale nie moge bo ją przeszedłem i chciałbym miec alzhaimera w takim przypadku
Odpisz
23 czerwca 2021, 06:49
@matiExtreme: polecam dorzucić kilka modów i na nowo zacząć grać szczególnie prolog wiedźmin 1 i night to remember
Odpisz
23 czerwca 2021, 12:37
@psts_: jakie mody polecasz?
Odpisz
23 czerwca 2021, 13:22
@matiExtreme: To że przeszedłeś gre nie oznacza że nie możesz w nią grać. Ja pomimo że nie mam dlc przechodze wiedźmina po raz 4 i nadal sprawia mi to frajdę bo staram się doprowadzić do różnych zakończeń itd.
Odpisz
23 czerwca 2021, 13:40
@matiExtreme:
lore friendly witchers - zmienia wygląd wiedźminów na mniej ludzki
autoloot - nie marnujesz czasu na zbieranie
HD reworked project - ogólnie poprawia grafikę ale waży kilka GB
FCR3 - zmienia zachowanie przeciwników i broni
Darker Nights - noce są ciemniejsze i bardziej klimatyczne
Trissemir / Yennemir / Geraltesemir - i całą powagę gry szlag trafi
Consequences of war - Nilfgaard Won/
Consequences of war - Dijkstra/
Consequences of war - Radovid
- po fabule możesz zainstalować jeden z tych modów żeby lepiej oddać wynik wojny
REASON OF STATE QUEST Dijkstra Vernon Roche PATH FINALBOARDS ENDING Temeria fate No political correctness Redania - dijkstra i roche przeżywają misję racja stanu
Ciri's Sole Memento - Geralt i Ciri idą zabić Prządkę
New Quest - A Night to Remember - zabicie Orianny z krwi i wina (trailer)
Witcher 1 Prologue Remastered - prolog 1 części na silniku 3 (dodatek jak serce z kamienia tylko dużo krótszy)
Polecam także zmienić dubbing na ruski z polskimi napisami
Odpisz
23 czerwca 2021, 13:40
@Ghost3385: mi właśnie takie coś nie sprawia frajdy bo juz parę razy próbowałem
Odpisz
23 czerwca 2021, 13:41
@psts_: Dziękuje bardzo! moze niedlugo skorzystam
Odpisz
28 czerwca 2021, 21:03
@psts_: Chyba pierwszy raz tak bardzo żałuję, że jestem konsolowcem
Odpisz
23 czerwca 2021, 15:50
Perfekcja ten mem to perfekcja
Odpisz
23 czerwca 2021, 07:52
Ja przeszedłem całego Wiedzmina 3 i dodatki w półtora miesiąca
Odpisz
23 czerwca 2021, 07:31
Subnauticę da się przejść w 1-2 doby
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:29
Godzinę dziennie? Jezu chryste, wbicie levela w lolu w tym tempie zajmie mu 300 lat, a w dodatku będzie mógł grać jednego rankeda
Odpisz
23 czerwca 2021, 06:51
i to pod warunkiem że ranked się nie przedłuży
Odpisz
23 czerwca 2021, 07:25
Bez kitu, ja w tamtym sezonie miałem jakieś 3 k gier, a wbiłem 290 poziomów
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:30
Ja wczoraj 4-6 godzin grałem
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:22
@GigannPlus: co ty kurde nie wiesz ile wczoraj grałeś?
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:34
@XDudek: No ale ja nie patrzę na zegar
Odpisz
23 czerwca 2021, 00:14
@GigannPlus: ja dla którego 10-12 godzin dziennie to norma:
Odpisz
22 czerwca 2021, 23:34
Gracze skyrim:
Odpisz
22 czerwca 2021, 22:13
Ludzie grający w Desert Bus mają tak samo.
Odpisz
22 czerwca 2021, 22:06
A kij nauczycielowi do tego jak spędzasz czas po szkole
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:40
Jeśli przechodzisz na 100% (wszystkie znaki zapytania, questy poboczne i kompletna talia gwinta) zajmie ci to około 150 godzin
Odpisz
22 czerwca 2021, 22:57
@Leoneqq: no to chyba latając prosto od znacznika do znacznika. Ja bez zrobienia wszystkich, (to nieszczęsne skelige) nabiłem koło 180. No a świat w wiedźminie jest tak zrobiony że chce się zwiedzać i pewnie gdyby nie studia to nabiłnym ich sporo więcej, ale no brak czasu
Odpisz
23 czerwca 2021, 11:30
@The_Dark_Side_of_The_Moon: 180h i nawet 100% nie miałeś? Widze, że ci się wgl nie śpieszyło.
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:59
@obeniksus: było co zwiedzać, znalazłem kilka ciekawych miejsc które niczym nie były oznaczone, prawie nie używałem szybkiej podróży i jakoś tak zleciało (oczywiście te 180h to z dodatkami)
Odpisz
25 czerwca 2021, 09:20
@The_Dark_Side_of_The_Moon: 200 h i 2x zrobienia podstawy +dlc z 80% zadań pobocznych
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:22
ale mnie to denerwuje ''godzina dziennie to maks''
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:11
W pierwszy dzień jak dostałem wieśka to grałem z 9 godzin
Odpisz
18 czerwca 2021, 16:55
Czemu niby miałby tylko godzinne dziennie?
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:32
Tymczasem gracze Black Deserta grając całymi dniami, dzień w dzień, tylko oddalają się od przejścia gry
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:23
Odpisz