Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2021, 11:36
ale mogłoby być zimno
Odpisz
23 czerwca 2021, 00:20
@chlipchliphurra: takie -15 stopni i będę zadowolony
Odpisz
23 czerwca 2021, 00:37
@grzybu86: Nie przesadzajmy, to jednak lato. Maksymalnie -10 i wszyscy powinni być zadowoleni.
Odpisz
23 czerwca 2021, 09:20
@chlipchliphurra: no dobra ale w zimę -20
Odpisz
23 czerwca 2021, 08:25
Polecam wyprowadzić się bardziej na północ jak komuś nie pasuje
Odpisz
23 czerwca 2021, 07:28
Jest tak gorąco, że nawet nie da się zasnąć w nocy
Odpisz
23 czerwca 2021, 07:52
@MituDestroyer: to śpij w dzień
Odpisz
23 czerwca 2021, 08:21
@JustinekFilmsYT: W dzień jestem w pracy do 16/18
Odpisz
18 czerwca 2021, 11:42
i globalne ocieplenie
Odpisz
18 czerwca 2021, 12:17
@Xelven: i brak odpowiednich regulacji dotyczących urbanistyki
Odpisz
18 czerwca 2021, 12:48
@Xelven:
Takie globalne ocieplenie, że w tym roku wyjątkowo był śnieg i piździło do Maja
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:01
taki śnieg to będziemy znowu mieć dopiero za 10 lat
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:03
@Xelven: w zimie jest zimno, więc globalne ocieplenie nie istnieje
W lecie jest ciepło, więc globalne ocieplenie istnieje
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:04
@struskawka: no nie wiem, ja patrzę na statystyki i pomiary
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:09
@Xelven: a ja na beznadziejny argument Towarzysz_Boniacz89
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:20
Bardziej mi chodzi o to, że ten rok jest stosunkowo zimniejszy od poprzednich bruh
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2021, 14:42
@Xelven: Wyjątek potwierdza regułę
A i tak 30 lat temu w ziemię śniegu sypało na 1,5 metra
A nie do kostek
A i odpowiadam tobie bo boniacz się na mnie zesrał chyba kiedyś
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:53
wiesz że początkiem globalnego ocieplenia jest to że będzie pierw zimniej, potem podniesie się poziom mórz i następnie dopiero będzie cieplej
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:57
"A i odpowiadam tobie bo boniacz się na mnie zesrał chyba kiedyś"
Cope, Cope Harder
Odpisz
18 czerwca 2021, 16:19
@Murarzowa: Jeszcze w 2012 była całkiem potężna zima. U mnie musieli wyłączać tramwaje.
Odpisz
21 czerwca 2021, 07:51
@Kaede_: no sorry boniacz ale ja cię nie blokowałam
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:37
@Xelven: aLe GlObAlNe OcIePlEnIe NiE IsTnIeJe!!!!1!111!!!11111!!11
Odpisz