Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2021, 10:29

Friendzone - strefa skażenia

Avatar ErnestoDeLaCruz

30 czerwca 2021, 09:46

Rel w ...j...

Avatar Chudzielec

28 czerwca 2021, 00:56

Przyjaźń>>>>>>jakieś związki na kiju
A tak serio, to elementy wzorcowej przyjaźni są też przydatne dla zdrowszej relacji w ewentualnym związku, no i (uwaga dowód anegdotyczny) większość znanych mi udanych związków od przyjaźni się zaczęło. Więc jeśli by oferowała serio przyjaźń, a nie rzucała tak nie rozumiejąc słowa, to ty jesteś bliżej zdrowej relacji z niej niż niejeden typ, który był bliżej przespania się z nią albo chodzenia z nią (albo który co najmniej jedną z tych rzeczy robił).

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

28 czerwca 2021, 07:52

@Chudzielec: +1
Miłość i tak wygaśnie i jak nie była bazowana na przyjaźni to nagle okazuje się, że związek już nie taki fajny

Avatar Useless_Man

28 czerwca 2021, 11:00

@Chudzielec: absolutnie się z wami zgadzam panowie, ale obawiam się że nie zostałem zrozumiany
Mem nie nawołuje do tego dobrego typu przyjaźni, tylko do sytuacji w której dziewczyna która udaje miłą a tak naprawdę ma cię dość mówi "zostańmy przyjaciółmi" nie dlatego że chce cię mieć na przyjaciela, tylko dlatego żeby nie wyjść na sukę i dla świętego spokoju, a jednak wewnętrznie błaga wręcz żebyś sobie dał spokój

Avatar Borrioner

27 czerwca 2021, 23:53

Lepiej to zrobić niż żałować później, że się tej miłości nie wyznało.
Lepiej mieć przyjaciółkę, niż "znajomą" która ci powie że chłopa nie szuka, mimo iż
później sobie takowego znajduje, a z tobą się kontaktuje kiedy czegoś potrzebuje, a po za tym unika ciebie i boczy się kiedy chcesz nawiązać choć trochę tej "znajomości"...

Avatar Useless_Man

27 czerwca 2021, 23:56

@Borrioner: po pierwsze to zabrzmiało jakbyś ten przykład wyjął z życia
Po drugie techniczne masz rację, ale podejrzewam że chodzi ci o dziewczynę która proponuje szczerą przyjaźń, podczas gdy w większości takich sytuacji dziewczyna mówi coś tam o przyjaciołach nie dlatego, że cię faktycznie lubi czy coś, tylko żeby nie wyszła na niemiłą i bo jest jej ciebie żal. A już lepiej szczera odmowa niż takie coś

Avatar Useless_Man

27 czerwca 2021, 23:58

@Borrioner: z resztą warto jest poczekać z tym wyznaniem na dobry moment. Z doświadczenia wiem że powiedzenie czegoś takiego po, powiedzmy, dwóch tygodniach znajomości nie przyniesie dobrych skutków (no chyba że dziewczyna już wcześniej cię cruschowała, no ale umówmy się że życie to nie bajka) i warto jest najpierw wyrobić sobie jakieś szanse na powodzenie

Avatar Borrioner

28 czerwca 2021, 00:00

@Useless_Man: No bo widzisz, niestety jest to przykład z życia wyciągnięty...
I lepiej z takich sytuacji wyjść z twarzą, powiedzieć wprost, że się nie podobam danej osobie, ale jako przyjaciele może nam wyjść...

Avatar Useless_Man

28 czerwca 2021, 00:00

@Borrioner: a to już zależy od tego, czy faktycznie chce żebyście byli przyjaciółmi czy oferuje to z litości/dla świętego spokoju

Avatar Borrioner

28 czerwca 2021, 00:01

@Useless_Man: Jak oferuje z litości to niech sobie daruje lepiej...

Avatar Useless_Man

28 czerwca 2021, 00:01

@Useless_Man: ale jednego jestem pewien. Warto jest ograniczyć w temacie dziewczyny zaufanie do przyjaciół, i to też jest przykład nie bez powodu

Avatar Useless_Man

28 czerwca 2021, 00:02

@Borrioner: jak dziewczyna oferuje z litości to prawdopodobnie nic z tego nie będzie i szczerze liczy, że sobie po prostu pójdziesz, ale też z jakiegoś powodu nie chce mówić ci tego wprost i woli udawać że cię lubi

Avatar Witciu

28 czerwca 2021, 00:02

@Borrioner: U mnie takie coś jest na porządku dziennym. Z tą różnicą że jestem całkowicie zignorowany i nara. Wieczna samotność...

Avatar Useless_Man

28 czerwca 2021, 00:03

@Witciu: to dobrze, przynajmniej masz podstawy żeby kazać jej spi.....ać

Avatar Witciu

28 czerwca 2021, 00:06

@Useless_Man: Im. To już dziesiątkami idzie. Tak trafiam niestety

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Znak czasów

Za co ta premia

Nie idź!

Nie zadzieraj z bobrami

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka