I tak ciągle z dnia na dzień
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Za co ta premia
Nie idź!
Nie zadzieraj z bobrami
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2021, 10:29
Friendzone - strefa skażenia
Odpisz
30 czerwca 2021, 09:46
Rel w ...j...
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:56
Przyjaźń>>>>>>jakieś związki na kiju
A tak serio, to elementy wzorcowej przyjaźni są też przydatne dla zdrowszej relacji w ewentualnym związku, no i (uwaga dowód anegdotyczny) większość znanych mi udanych związków od przyjaźni się zaczęło. Więc jeśli by oferowała serio przyjaźń, a nie rzucała tak nie rozumiejąc słowa, to ty jesteś bliżej zdrowej relacji z niej niż niejeden typ, który był bliżej przespania się z nią albo chodzenia z nią (albo który co najmniej jedną z tych rzeczy robił).
Odpisz
28 czerwca 2021, 07:52
@Chudzielec: +1
Miłość i tak wygaśnie i jak nie była bazowana na przyjaźni to nagle okazuje się, że związek już nie taki fajny
Odpisz
28 czerwca 2021, 11:00
@Chudzielec: absolutnie się z wami zgadzam panowie, ale obawiam się że nie zostałem zrozumiany
Mem nie nawołuje do tego dobrego typu przyjaźni, tylko do sytuacji w której dziewczyna która udaje miłą a tak naprawdę ma cię dość mówi "zostańmy przyjaciółmi" nie dlatego że chce cię mieć na przyjaciela, tylko dlatego żeby nie wyjść na sukę i dla świętego spokoju, a jednak wewnętrznie błaga wręcz żebyś sobie dał spokój
Odpisz
27 czerwca 2021, 23:53
Lepiej to zrobić niż żałować później, że się tej miłości nie wyznało.
Lepiej mieć przyjaciółkę, niż "znajomą" która ci powie że chłopa nie szuka, mimo iż
później sobie takowego znajduje, a z tobą się kontaktuje kiedy czegoś potrzebuje, a po za tym unika ciebie i boczy się kiedy chcesz nawiązać choć trochę tej "znajomości"...
Odpisz
27 czerwca 2021, 23:56
@Borrioner: po pierwsze to zabrzmiało jakbyś ten przykład wyjął z życia
Po drugie techniczne masz rację, ale podejrzewam że chodzi ci o dziewczynę która proponuje szczerą przyjaźń, podczas gdy w większości takich sytuacji dziewczyna mówi coś tam o przyjaciołach nie dlatego, że cię faktycznie lubi czy coś, tylko żeby nie wyszła na niemiłą i bo jest jej ciebie żal. A już lepiej szczera odmowa niż takie coś
Odpisz
27 czerwca 2021, 23:58
@Borrioner: z resztą warto jest poczekać z tym wyznaniem na dobry moment. Z doświadczenia wiem że powiedzenie czegoś takiego po, powiedzmy, dwóch tygodniach znajomości nie przyniesie dobrych skutków (no chyba że dziewczyna już wcześniej cię cruschowała, no ale umówmy się że życie to nie bajka) i warto jest najpierw wyrobić sobie jakieś szanse na powodzenie
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:00
@Useless_Man: No bo widzisz, niestety jest to przykład z życia wyciągnięty...
I lepiej z takich sytuacji wyjść z twarzą, powiedzieć wprost, że się nie podobam danej osobie, ale jako przyjaciele może nam wyjść...
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:00
@Borrioner: a to już zależy od tego, czy faktycznie chce żebyście byli przyjaciółmi czy oferuje to z litości/dla świętego spokoju
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:01
@Useless_Man: Jak oferuje z litości to niech sobie daruje lepiej...
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:01
@Useless_Man: ale jednego jestem pewien. Warto jest ograniczyć w temacie dziewczyny zaufanie do przyjaciół, i to też jest przykład nie bez powodu
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:02
@Borrioner: jak dziewczyna oferuje z litości to prawdopodobnie nic z tego nie będzie i szczerze liczy, że sobie po prostu pójdziesz, ale też z jakiegoś powodu nie chce mówić ci tego wprost i woli udawać że cię lubi
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:02
@Borrioner: U mnie takie coś jest na porządku dziennym. Z tą różnicą że jestem całkowicie zignorowany i nara. Wieczna samotność...
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:03
@Witciu: to dobrze, przynajmniej masz podstawy żeby kazać jej spi.....ać
Odpisz
28 czerwca 2021, 00:06
@Useless_Man: Im. To już dziesiątkami idzie. Tak trafiam niestety
Odpisz