Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2021, 19:21
Odpisz
13 lipca 2021, 14:43
@Schabowy_nie_mielony: rozumiem ale co to ma wspólnego z obrazkiem o isaaku?
Odpisz
13 lipca 2021, 18:39
@iwoko: Ten dół to Bydg*szcz
Odpisz
13 lipca 2021, 21:48
@Schabowy_nie_mielony: a możesz się pie....ić? W sensie mogę napisać "j...ć [dowolne miasto]" i to i tak nie będzie zabawne, to już jest przer.....e i obraźliwe, jak masz problem to mogę objaśnić jak wygląda Bydgoszcz
Odpisz
13 lipca 2021, 22:59
@ImBruhHammood: Bydg*szczanin się zesrał XD
Odpisz
13 lipca 2021, 23:06
@Schabowy_nie_mielony: tak i ...j ci do tego
Odpisz
13 lipca 2021, 23:16
@ImBruhHammood: Drodzy państwo, tutaj mamy przykład Bydg*szczanina próbującego zwabić nas do Bydg*szczy, tylko prosze uważać, i nie przystawać na żadne umowy z nim.
Odpisz
14 lipca 2021, 13:28
@iwoko: to było pogadajmy wcześniej
Odpisz
9 lipca 2021, 21:20
Co za przypadek bo akurat wczoraj kupiłem The Binding Of Isaac: Rebirth
Odpisz
10 lipca 2021, 10:18
@ImBruhHammood: z dodatkami czy bez
Odpisz
10 lipca 2021, 23:19
@Kaede_: na PS4 więc tylko z jednym czekam na afterbirth + na PS4
Odpisz
11 lipca 2021, 00:14
@ImBruhHammood: ja też mam na ps4 tylko z AB ale na kompie mam wszystkie dodatki
Odpisz
11 lipca 2021, 17:01
@ImBruhHammood: Taka drobna informacja... Na PS4 są dostępne wszystkie dodatki (Afterbirth oraz Afterbirth+) z wyłączeniem Repentance. Ten ostatni ma wyjść między Lipcem, a Wrześniem.
Odpisz
11 lipca 2021, 23:10
@RaRaRasputin: AB+ pokazuje że niedostępny
Odpisz
11 lipca 2021, 23:36
@ImBruhHammood: jeśli kupisz AB to wtedy już możesz
Odpisz
13 lipca 2021, 21:46
@Kaede_: dziękuję za informację
Odpisz
12 lipca 2021, 00:19
Wyjąśni mi ktoś na szybko fabułę The Binding of Isaac?
Odpisz
12 lipca 2021, 10:08
@Sad_Creator77: stara go napi...alała więc schował się w piwnicy i idzie zabić szatana
Odpisz
12 lipca 2021, 11:03
@Sad_Creator77: Matka zaczyna słyszeć głos Boga, który mówi jej żeby zabiła swojego syna, więc ten ucieka do piwnicy.
Odpisz
9 lipca 2021, 14:24
Dajcie pytania Bo umieram psychicznie.
Odpisz
9 lipca 2021, 14:25
@ktosniekreatywny: czemu umierasz psychicznie
Odpisz
9 lipca 2021, 16:15
@Lubie_AoT: Bo jestem w szpitalu I mialam dzisiaj wyjec,ale mam zostac jeszcze do wtorku.
Odpisz
9 lipca 2021, 16:17
@ktosniekreatywny: to f
Odpisz
11 lipca 2021, 17:57
@ktosniekreatywny: urodziny to rocznica dnia narodzin czy dzień w którym staje się o rok starszy
Odpisz
11 lipca 2021, 19:47
@Kinen: Urodziny to dzien cieszenia sie Twoich znajomych I rodziny,ze jestes blizej smiercy.
Odpisz
11 lipca 2021, 16:14
Gurde nierozumiem
Odpisz
11 lipca 2021, 16:19
@Drag_on: Chłopak po środku to Isaac, matka religijna, gdy oglądała tv usłyszała głos, który mówił że synalek jest pełen grzechów więc musi go dać w ofierze, a ten spada to piwnicy
Odpisz
9 lipca 2021, 14:33
czy ma ktoś jakiś pomysł na mema z tym szablonem?
Odpisz
9 lipca 2021, 15:33
@meeho: to jest to samo co
Oh no!
Anyway
Więc użyj tego drugiego szablonu (very sad) jakbyś używał pierwszego (oh no)
Czyli jak masz pomysł na mema z tym pierwszym szablonem, przerzuć go na ten drugi.
No need to thank me XD
Odpisz
9 lipca 2021, 23:43
@lysamysza: dzięki :D
Odpisz
10 lipca 2021, 00:59
@meeho: nie trzeba dziękować, wiem, że to, co powiedziałem jest ogromną dla cb pomocą
Odpisz
10 lipca 2021, 11:18
@lysamysza: wielką
Odpisz
11 lipca 2021, 02:22
@meeho: tak jak już kilka razy mówiłem,
Odpisz
9 lipca 2021, 14:26
Pubg jest zj...ny
Odpisz
9 lipca 2021, 14:25
Jestem zły chociaż nie wiem z jakiego powodu
Idę jeśććć
Odpisz
9 lipca 2021, 14:23
Robię reinstall FS 13.
Może naprawi mi to grę
Odpisz