Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Co za przypadek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2021, 15:03
Odpisz
9 lipca 2021, 15:04
nem,, roquet, tamten fajny ze skrzydełkogłowym, a ta reszta?
Odpisz
9 lipca 2021, 15:05
grathakar i szabatowy versus chyba.
Odpisz
9 lipca 2021, 15:05
aa dobra zapomniałem o nich
Odpisz
9 lipca 2021, 15:12
gdzie pyro?
Odpisz
23 stycznia 2023, 21:33
dlaczego morawiecki ma brodę jak NemTieLia?
Odpisz
23 stycznia 2023, 21:33
Zamiast Jezu Chryste powinno być: o h*ju złoty
Odpisz
22 lipca 2021, 22:49
Dlatego właśnie gram inżynierem i stawiam dispensery moim teammateom
Odpisz
11 lipca 2021, 19:25
Dlaczego nie mogę w TF 2 puszczać żadnych wiadomości typu "MEDYK", "Szpieg" ?
Odpisz
12 lipca 2021, 01:12
@Schabowy_nie_mielony: prawdopodobnie jesteś graczem f2p, musisz kupić coś w sklepie mann.co aby móc wysyłać wiadomości głosowe
Odpisz
11 lipca 2021, 22:13
Jeden typo uznał że jest za mało medyków na oficjalnych serwerach i zaczął hostować boty które wybierają tyko medyka i leczą każdego kto tego potrzebuje/jest najbliżej.
Odpisz
9 lipca 2021, 15:12
Nie rel, często w teamie mam medyka, a jak nie mam to najczęściej go nie potrzebuję bo gram engineerem lub snajperem
Odpisz
9 lipca 2021, 17:24
@dawid51: Engineer Gaming
Odpisz
11 lipca 2021, 19:23
@dawid51:
Engineer gaming
Sans gaming
Tobiasz gaming
Teraz dołącza do nich...
Snaper gaming
Odpisz
11 lipca 2021, 19:22
Bycie medykiem gdy nie ma w teamie grubego nie ma sensu. Change my mind.
Odpisz
12 lipca 2021, 19:16
@Schabowy_nie_mielony: pyro demo i żołnierz też potrzebują leczenia
Odpisz
11 lipca 2021, 16:06
Tymczasem ja grający medykiem
Odpisz
11 lipca 2021, 18:52
@AlPoziomka: Alechandro
Odpisz
11 lipca 2021, 17:57
Powinno być "Za każdym razem gdy w drużynie jest bot".
Odpisz
11 lipca 2021, 17:53
czemu nikt nie gra medykiem?
Odpisz
11 lipca 2021, 17:20
Nie rel, ja zawsze gram medykiem
Odpisz
9 lipca 2021, 15:01
rób co jednego szpiega albo snajpera
Odpisz
9 lipca 2021, 16:30
Odpisz
9 lipca 2021, 15:07
Lubię grać medykiem
Odpisz
9 lipca 2021, 15:37
Ja też
Ale tylko na konkretnych mapach
Na przykład steel to dobra mapa na grę medykiem bo jest długie przejmowanie punktów
Odpisz
9 lipca 2021, 15:37
@Ignisus:
Ja na każdej mapie. Staram się być pożyteczny i leczyć każdego
Odpisz
9 lipca 2021, 15:38
+1000000
Odpisz
9 lipca 2021, 15:41
chwila,chiwla, to Towarzysz Boniacz to nie baba?
Odpisz
9 lipca 2021, 15:42
@Akaajhf: XD
Odpisz
9 lipca 2021, 15:44
@Akaajhf:
Tak nie jestem babą
Odpisz