Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
bylojuz12

9 lipca 2021, 15:03

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 15:04

nem,, roquet, tamten fajny ze skrzydełkogłowym, a ta reszta?

Avatar
bylojuz12

9 lipca 2021, 15:05

grathakar i szabatowy versus chyba.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 15:05

aa dobra zapomniałem o nich

Avatar DRAGON_POLSKA

9 lipca 2021, 15:12

gdzie pyro?

Avatar Shrexbox

23 stycznia 2023, 21:33

dlaczego morawiecki ma brodę jak NemTieLia?

Avatar Shrexbox

23 stycznia 2023, 21:33

Zamiast Jezu Chryste powinno być: o h*ju złoty

Avatar Sansfrompoland_505

22 lipca 2021, 22:49

Dlatego właśnie gram inżynierem i stawiam dispensery moim teammateom

Avatar Schabowy_nie_mielony

11 lipca 2021, 19:25

Dlaczego nie mogę w TF 2 puszczać żadnych wiadomości typu "MEDYK", "Szpieg" ?

Avatar Patrgos

12 lipca 2021, 01:12

@Schabowy_nie_mielony: prawdopodobnie jesteś graczem f2p, musisz kupić coś w sklepie mann.co aby móc wysyłać wiadomości głosowe

Avatar randomowy_gosc

11 lipca 2021, 22:13

Jeden typo uznał że jest za mało medyków na oficjalnych serwerach i zaczął hostować boty które wybierają tyko medyka i leczą każdego kto tego potrzebuje/jest najbliżej.

Avatar dawid51

9 lipca 2021, 15:12

Nie rel, często w teamie mam medyka, a jak nie mam to najczęściej go nie potrzebuję bo gram engineerem lub snajperem

Avatar PieselWojownik

9 lipca 2021, 17:24

@dawid51: Engineer Gaming

Avatar Schabowy_nie_mielony

11 lipca 2021, 19:23

@dawid51:
Engineer gaming
Sans gaming
Tobiasz gaming
Teraz dołącza do nich...
Snaper gaming

Avatar Schabowy_nie_mielony

11 lipca 2021, 19:22

Bycie medykiem gdy nie ma w teamie grubego nie ma sensu. Change my mind.

Avatar zbychu321

12 lipca 2021, 19:16

@Schabowy_nie_mielony: pyro demo i żołnierz też potrzebują leczenia

Avatar AlPoziomka

11 lipca 2021, 16:06

Tymczasem ja grający medykiem

Avatar teamsoj

11 lipca 2021, 18:52

@AlPoziomka: Alechandro

Avatar Tauvir

11 lipca 2021, 17:57

Powinno być "Za każdym razem gdy w drużynie jest bot".

Avatar bandit_the_drug_lord

11 lipca 2021, 17:53

czemu nikt nie gra medykiem?

Avatar Jakrubo

11 lipca 2021, 17:20

Nie rel, ja zawsze gram medykiem

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 15:01

rób co jednego szpiega albo snajpera

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 16:30

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 15:07

Lubię grać medykiem

Avatar Ignisus

9 lipca 2021, 15:37

Ja też
Ale tylko na konkretnych mapach
Na przykład steel to dobra mapa na grę medykiem bo jest długie przejmowanie punktów

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 15:37

@Ignisus:
Ja na każdej mapie. Staram się być pożyteczny i leczyć każdego

Avatar Ignisus

9 lipca 2021, 15:38

+1000000

Avatar Akaajhf

9 lipca 2021, 15:41

chwila,chiwla, to Towarzysz Boniacz to nie baba?

Avatar Ignisus

9 lipca 2021, 15:42

@Akaajhf: XD

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 15:44

@Akaajhf:
Tak nie jestem babą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Można, tylko trzeba wstawać rano

Co za przypadek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka