Ciekawe, że akurat to go tak mocno przejęło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Dwa oblicza
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2021, 08:45
To jest gówno proszę pana
Odpisz
10 lipca 2021, 09:13
@Ignisus: Teraz tak, na początku było śmieszne
Odpisz
10 lipca 2021, 09:17
Tak
Odpisz
11 lipca 2021, 16:11
dalej śmieszne
Odpisz
11 lipca 2021, 17:58
@Ignisus:
Odpisz
12 lipca 2021, 11:05
@Ignisus: powiedział człowiek który w nazwie ma nawiązanie do tej gry (sus)
Odpisz
12 lipca 2021, 11:17
@Schabowy_nie_mielony: Zrobiłem ten nick przed tą grą człowieku
Odpisz
12 lipca 2021, 15:26
@Ignisus: to dlaczego masz sus, które pochodzi z tej gry?
Odpisz
24 sierpnia 2021, 15:42
@KwevreX: A terazz 32 - 32
Odpisz
7 września 2022, 15:03
@Ignisus: Wybaczcie, musiałem dać czerwoną by zachować balans
Odpisz
17 lipca 2021, 10:59
A M O G U S
Odpisz
11 lipca 2021, 20:46
gorzej wytłumaczyć co się działo w 2020
Odpisz
12 lipca 2021, 08:44
@Kargon2: Czemu wszyscy są w maskach? I czemu gadają coś o końcu świata? I co to do cholery są lody ekipy?
Odpisz
12 lipca 2021, 16:11
nwmczy wiesz ale w energylandi jest kolejka górska ekipy
Odpisz
15 lipca 2021, 13:27
@Kargon2: ŻE JAK?
Odpisz
11 lipca 2021, 17:43
sugomA
Odpisz
14 lipca 2021, 12:34
@superAsasyn: SUGOMA NUTS
Odpisz
12 lipca 2021, 19:11
To jest Czerwony - oszust z Pośród Nas.
Odpisz
11 lipca 2021, 19:15
Odpisz
11 lipca 2021, 17:17
Mmmm Steins:gate
Odpisz
11 lipca 2021, 17:37
steins:gate 0*
Odpisz
11 lipca 2021, 18:36
@patryko1234: *Amogus
Odpisz
11 lipca 2021, 18:14
ta gra jest pokryta tak grubą warstwą ironii że nie potrafię brać jej na poważnie
Odpisz
11 lipca 2021, 16:13
Dobrze ze nie robię memow
Odpisz
11 lipca 2021, 16:05
S U S
Odpisz
10 lipca 2021, 09:09
Ty chyba jesteś tym jejakiem. Spóźniłeś się o parę tygodni jak nie miesięcy
Odpisz
10 lipca 2021, 09:17
@Sirbaloo: sorka ale znalazłem taki ładny szablon i szkoda by było jakby się zmarnował
Odpisz
10 lipca 2021, 09:20
@FluttershyIsNOTaDoormat: a oki
Odpisz
10 lipca 2021, 09:10
Saddam Hussein
Odpisz
10 lipca 2021, 09:10
To jest twój kompan w misji podbicia gwiazdy śmierci. A teraz bez gadania wsiadaj na swojego latającego żółwia i leć na misję!
Odpisz
10 lipca 2021, 08:52
Trochę spuźnione.
Odpisz
10 lipca 2021, 08:52
To jest Sussy Baka
Odpisz