Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

24 sierpnia 2021, 20:06

Ja kibicowałem Anglii od 30 do 85 minuty

Avatar lary6

Edytowano - 12 lipca 2021, 14:52

Ogólnie Angielscy piłkarze i kibice powinni zjeść Snickersa.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2021, 22:16

@lary6:
Lepiej nie bo zaczną robić kolonizacje 2.0

Avatar Pan_Brzoza

13 lipca 2021, 21:08

Gdzie są memy o małej płaczącej dziewczynce z niemiec
coś przegapiłem?

Avatar Bagietkaczosnkowa

13 lipca 2021, 15:29

jakieś typy darły mi się pod blokiem o 23. Kibicowali włochom.

Avatar
getstickbuggedlol

Edytowano - 11 lipca 2021, 20:45

chamsko.peel
wymieni ktoś więcej ich przewinień?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar JuliuszCezar12_

12 lipca 2021, 10:37

@LOKO30: +1

Avatar orzech39

13 lipca 2021, 10:04

@LOKO30: na górę

Avatar Envrei

12 lipca 2021, 16:16

O co chodzi z tą małą dziewczynką?

Avatar
asasinpio

12 lipca 2021, 16:46

@Envrei: popłakała się po przegranej Niemiec, a angielscy kibice ją obrażali

Avatar Envrei

12 lipca 2021, 19:15

.... sk...ysyny -_-

Avatar malinowy_kot

12 lipca 2021, 12:45

Kibicowałam, żeby to się w końcu skończyło.
Mam dość chłopaków odmawiających spotkań, bo yebany meczyk REE

Avatar Zyciejestxd

11 lipca 2021, 21:05

No i ...j 1-0 dla Anglii

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2021, 12:21

@Zyciejestxd: no i 1-1 i 3:2 w karnych dla Włoch

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2021, 11:25

Ja kibicuje OwO

Avatar Michaelli

12 lipca 2021, 13:27

3 czerwone za "OwO", 3 za kibicowanie herbaciarzom

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2021, 22:26

@Michaelli: Brytania, Izrael, oraz Grecja to Pog kraje

Avatar Spider007

12 lipca 2021, 10:17

O co chodzi z płaczącą dziewczynką z Niemiec

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Spider007

12 lipca 2021, 10:39

@Alfa7: nie wiem, ale media, nawet te angielskie zareagowały

Avatar Schabowy_nie_mielony

12 lipca 2021, 10:42

@Spider007: Z tym postem się zgadzam

Avatar drunk_dude

11 lipca 2021, 20:43

Ja kibicuję

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Schabowy_nie_mielony

11 lipca 2021, 23:00

@drunk_dude: "Kiedyś się k...a obudzisz martwy w przestrzeni kosmicznej",

Avatar Krzycho112

Edytowano - 12 lipca 2021, 00:29

@Krzycho112: o żesz kurde
Gdzie sprzedają MM'S 1KG?
Bo trochę mi się przegrało

Avatar pawelec323232e2

11 lipca 2021, 21:34

Tu chodzi tylko o kibiców. To nie wina Menadżera ani piłkarzy, chyba że zostali o to opłaceni (Co jest mało prawdopodobne)

Avatar JuliuszCezar12_

12 lipca 2021, 10:38

@pawelec323232e2: trener czy selekcjoner po meczu z Niemcami robił odwołania do II wojny światowej (ciekawie by było gdyby Niemcy też robili i darli się sieg hail)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

Lekko nie będzie

Nie znoszę kleszczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka