Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2021, 20:06
Ja kibicowałem Anglii od 30 do 85 minuty
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2021, 14:52
Ogólnie Angielscy piłkarze i kibice powinni zjeść Snickersa.
Odpisz
15 lipca 2021, 22:16
@lary6:
Lepiej nie bo zaczną robić kolonizacje 2.0
Odpisz
13 lipca 2021, 21:08
Gdzie są memy o małej płaczącej dziewczynce z niemiec
coś przegapiłem?
Odpisz
13 lipca 2021, 15:29
jakieś typy darły mi się pod blokiem o 23. Kibicowali włochom.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2021, 20:45
chamsko.peel
wymieni ktoś więcej ich przewinień?
Odpisz
11 lipca 2021, 21:39
*strzela palcami*
- przejmowanie świata chęć zostania potęgą
- sprzedanie nas ZSRR wyj...ne w Polaków po skończeniu wojny
- zaj...nie w ...j dużo zabytków jak obrazy itp
ch.. k...a przeczytaj se książke bo mi czasu nie starczy w życiu :|
Odpisz
11 lipca 2021, 21:39
@LOKO30: miałem na myśli piłkę nożną
Odpisz
11 lipca 2021, 21:41
grają w nią
Odpisz
12 lipca 2021, 10:24
Zaatakowali rodzinę duńskich kibiców, po meczu
Odpisz
12 lipca 2021, 10:37
@LOKO30: +1
Odpisz
13 lipca 2021, 10:04
@LOKO30: na górę
Odpisz
12 lipca 2021, 16:16
O co chodzi z tą małą dziewczynką?
Odpisz
12 lipca 2021, 16:46
@Envrei: popłakała się po przegranej Niemiec, a angielscy kibice ją obrażali
Odpisz
12 lipca 2021, 19:15
.... sk...ysyny -_-
Odpisz
12 lipca 2021, 12:45
Kibicowałam, żeby to się w końcu skończyło.
Mam dość chłopaków odmawiających spotkań, bo yebany meczyk REE
Odpisz
11 lipca 2021, 21:05
No i ...j 1-0 dla Anglii
Odpisz
12 lipca 2021, 12:21
@Zyciejestxd: no i 1-1 i 3:2 w karnych dla Włoch
Odpisz
12 lipca 2021, 11:25
Ja kibicuje OwO
Odpisz
12 lipca 2021, 13:27
3 czerwone za "OwO", 3 za kibicowanie herbaciarzom
Odpisz
12 lipca 2021, 22:26
@Michaelli: Brytania, Izrael, oraz Grecja to Pog kraje
Odpisz
12 lipca 2021, 10:17
O co chodzi z płaczącą dziewczynką z Niemiec
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2021, 10:21
@Spider007: ok już wiem i dlatego nie przepadam za Angielskimi kibicami. Wytłumaczcie mi proszę, jak do jasnej cholery, można pisać "p* się mała d*!" pod zdjęciem dziecka. Wstyd!
To już gruba przesada.
Odpisz
12 lipca 2021, 10:23
@Spider007: Przypomnieli mi się Hiszpanie, po Eurowizji
Odpisz
12 lipca 2021, 10:31
@Alfa7: tu mam jeszcze jeden. Sorry że mem z reddita, ale nie chce mi się przycinać
Odpisz
12 lipca 2021, 10:33
@Spider007: Myślę, że nadszedł czas na krucjatę
Odpisz
12 lipca 2021, 10:35
@Alfa7: natomiast gdy ktoś poprosił, by jej nie wyzywali, pisali rzeczy w stylu "o nie, jesteśmy tacy okropni *emotki*"
Na poniższym zdjęciu widać, jak piszą do niej
"nie będzie żadnej k* sympatii dla tej małej Niemki która płakała tamtej nocy. [coś tam jeszcze pisze i przyrównuje to do wojny jak pokonał jej pradziadka). P* się. Anglia górą.
Odpisz
12 lipca 2021, 10:37
@Spider007: o to że tfu anglicy to chamy i buraki
Odpisz
12 lipca 2021, 10:37
@JuliuszCezar12_: najgorsze jest to, że teraz próbują się wybielić
Odpisz
12 lipca 2021, 10:38
@Spider007: Jest tam jakąś moderacja?
Odpisz
12 lipca 2021, 10:39
@Alfa7: nie wiem, ale media, nawet te angielskie zareagowały
Odpisz
12 lipca 2021, 10:42
@Spider007: Z tym postem się zgadzam
Odpisz
11 lipca 2021, 20:43
Ja kibicuję
Odpisz
11 lipca 2021, 20:44
@drunk_dude: /s
Odpisz
11 lipca 2021, 21:02
@drunk_dude: ja też
Odpisz
11 lipca 2021, 21:31
@drunk_dude: ja też bo zakład na początku Euro że to oni wygrają
Odpisz
11 lipca 2021, 23:00
@drunk_dude: "Kiedyś się k...a obudzisz martwy w przestrzeni kosmicznej",
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2021, 00:29
@Krzycho112: o żesz kurde
Gdzie sprzedają MM'S 1KG?
Bo trochę mi się przegrało
Odpisz
11 lipca 2021, 21:34
Tu chodzi tylko o kibiców. To nie wina Menadżera ani piłkarzy, chyba że zostali o to opłaceni (Co jest mało prawdopodobne)
Odpisz
12 lipca 2021, 10:38
@pawelec323232e2: trener czy selekcjoner po meczu z Niemcami robił odwołania do II wojny światowej (ciekawie by było gdyby Niemcy też robili i darli się sieg hail)
Odpisz